کار در گرجستان

کار در گرجستان و وضعیت کار در گرجستان چگونه است؟ آیا می توانم بدون سرمایه مهاجرت به گرجستان کنم و با کار در گرجستان امورات زندگی خودم را بگذرانم؟ در این مقاله به این سوالات تا حد ممکن پاسخ می دهیم.

 

وضعیت کار در گرجستان

اینها شاید سوالاتی باشد که به ذهن شما برسد ولی باید بدانید که جهت کار در گرجستان بایستی حتما قبل از اقدام زبان بدانید. زبان رسمی کشور گرجستان ، کارتولی ( زبان گرجی ) نام دارد و تقریبا زبان مشکلی می باشد.

بیشتر مردم گرجستان زبان روسی را می دانند بنابراین زبان روسی را بایستی زبان دوم گرجستان دانست ولی افرادی که به زبان انگلیسی مسلط هستند در گرجستان زیاد نیستند و فقط در بانک ها و مراکز اداری گرجستان معمولا کارمندان به زبان انگلیسی مسلط هستند و مردم عادی گرجستان زبان انگلیسی زیاد نمی دانند.

کار در گرجستان
کار در گرجستان

اگر زبان گرجی بدانید و از گرجی های ایران باشید جهت کار در گرجستان مشکلی ندارید ولی اگر نمی دانید بایستی سعی کنید دوره های زبان گرجی را در گرجستان بگذرانید تا به این زبان مسلط شوید ، زیرا زبان انگلیسی به تنهایی نمی تواند در گرجستان به شما کمک کند.

اگر زبان روسی بدانید که یک قدم جلو هستید و برای ارتباط با جامعه گرجستان مشکلی نخواهید داشت هر چند نسل جوان گرجی زبان روسی نمی دانند چون در مدارس چند سالی است که زبان انگلیسی علاقمندان بیشتری برای یادگیری پیدا کرده است تا زبان روسی.

با توجه به اینکه طبق اعلام آخرین آمار ، بیش از 98 درصد مردم گرجستان باسواد هستند این کشور در زمره کشورهای باسواد و تحصیلکرده جهان طبقه بندی می شود ، بنابراین برای کار در گرجستان رقبای سرسختی خواهید داشت زیرا اغلب نسل جوان گرجستان ، تحصیلات دانشگاهی دارند و آدم های باسوادی هستند.

بنابراین نتیجه می گیریم که جهت پیدا کردن کار در گرجستان بایستی حتما تخصص بالایی داشته باشید تا بتوانید موفق شوید ، زیرا در گرجستان به اندازه کافی کارگر ، کارمند و نیروی کار عادی وجود دارد ولی اگر تخصص خاصی دارید شرایط متفاوت می شود.

پایین ترین میزان حقوق و مزایا در گرجستان 400 لاری می باشد هر چند با توجه به نوع کار و تخصص حقوق افزایش می یابد. حقوق های بالای دو تا سه هزار لاری هم در گرجستان وجود دارند. ( لاری واحد پول گرجستان است. هر یک لاری در حال حاضر = 25000 ریال ایران )

اگر تخصص خاصی دارید و مورد توجه یک شرکت بزرگ در گرجستان قرار گرفته اید ، زیاد نگران نباشید چون ممکن است حقوق خوبی به شما تعلق بگیرد. ولی این را هم بدانید که میزان حقوق دریافتی شما بایستی با میزان هزینه زندگی در گرجستان تناسب داشته باشد.

هر نفر برای گذراندن یک زندگی عادی در تفلیس پایتخت گرجستان حداقل ماهانه به 400 تا 500 لاری هزینه نیاز دارد بدون هزینه اجاره منزل. بنابراین اگر حقوق زیادی به شما پیشنهاد نشده است از سفر به گرجستان و کار کردن در این کشور بپرهیزید.

شرکت آناجورجیا به دلیل گستردگی و گسترش کارهایش در گرجستان معمولا هر از چند گاهی دعوت به همکاری می نماید که می توانید جهت آگاهی از این آگهی های استخدام هر از گاهی سری به وب سایت ما و همچنین کانال تلگرام ما بزنید تا بتوانید از آخرین شرایط کار در گرجستان مطلع شوید.

شرایط کار در گرجستان
شرایط کار در گرجستان

ساعت کاری در گرجستان

ساعت کاری در گرجستان چگونه است؟ ساعت کاری در گرجستان از 10 صبح به وقت تفلیس تا 6 بعد از ظهر می باشد و روزهای یکشنبه هر هفته تعطیل رسمی است و روز شنبه که پایان هفته در گرجستان محسوب می شود معمولا ساعت کاری از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر می باشد.

خیلی ها می گویند چرا ساعت کاری در گرجستان اینگونه است ولی به نظر ما اینجوری خیلی بهتره زیرا هر کارگر یا کارمند به اندازه کافی استراحتش را می کند سپس با نیرویی کامل به سر کار می رود ولی در ایران کله سحر کار شروع میشود و یکساعت صبحانه خوردن و دهن دره طول می کشد و راندمان کاری را پایین می آورد.

ولی ساعت کاری در ایران مزایایی نیز دارد به نسبت ساعت کاری در گرجستان و آن هم این است که افراد ساعات بیشتری را در کنار خانواده شان هستند.

کار در گرجستان برای ایرانیان

وضعیت کار در گرجستان برای ایرانیان چگونه است؟ اغلب ایرانی هایی که قصد مهاجرت و کار در گرجستان را دارند ، زبان دوم نمی دانند حتی زبان انگلیسی. به هر حال دانستن زبان انگلیسی در هر کشوری یک امتیاز محسوب می شود زیرا لااقل یک نفر پیدا می شود که با زبان انگلیسی بتواند با شما ارتباط برقرار کند. بنابراین ایرانی های گرامی که به قصد کار کردن در گرجستان ، مهاجرت می کنند لااقل زبان انگلیسی را بدانند تا یک قدم جلو باشند و اگر هم زبان روسی بلد باشید که خیلی بهتر است.

در ایران آموزشگاهی که زبان گرجی را آموزش دهد خیلی کم است ولی آموزش زبان روسی و انگلیسی در اغلب آموزشگاه های داخلی ایران وجود دارد. بنابراین سعی کنید تا قبل از پیدا کردن کار در گرجستان حتما آموزش زبان روسی را در دستور کار خودتان قرار دهید یا حداقل انگلیسی بدانید.

و اینکه حتما هر از گاهی سری به وب سایت و کانال تلگرام آناجورجیا بزنید و از آخرین اخبار و اطلاعات و آگهی های دعوت به همکاری مطلع شوید ، زیرا به دلیل گستردگی کار شرکت آناجورجیا نیاز به استخدام نیروی جدید در اغلب موارد احساس می شود و هر از چند گاهی نیز دعوت به همکاری می کنیم.

ولی در کل وضعیت کار در گرجستان برای ایرانیان کمی سخت می باشد زیرا اغلب آنها زبان گرجی یا روسی نمی دانند و اینکه کسانی هم که تخصص های بالایی دارند معمولا به کشورهای طراز اول جهان مثل : آمریکا – کانادا – استرالیا – انگلستان یا اروپای غربی مهاجرت می کنند و در آنجا مشغول به کار می شوند.

جهت کار در گرجستان و پیدا کردن کار در گرجستان با مشاورها و کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید. زیرا در حال حاضر بخش کاریابی شرکت آناجورجیا فعال است ولی لطفا قبل از ارسال هر درخواستی برای کار در گرجستان حتما به یکی از زبان های گرجی یا روسی یا انگلیسی تسلط کامل داشته باشید. البته کسانی که به زبان های گرجی و روسی تسلط دارند در اولویت کار در گرجستان قرار می گیرند.

می توانید رزومه کاری خودتان را به ایمیل آناجورجیا بفرستید : anageorgiaco@gmail.com

همچنین ویدئوی زیر درباره کار در گرجستان و مشکلات ناشی از آن می تواند راهنمای مناسبی برای شما عزیزان باشد :

لازم به ذکر است که ویدئوی زیر در نسخه AMP موبایل نمایش داده نمی شود و فقط در نسخه کامل نمایش می یابد. بنابراین اگر از موبایل استفاده می کنید کافی است برای رهایی از نسخه amp موبایل و دیدن این ویدئو از بالای صفحه بر روی ” دیدن نسخه کامل ” کلیک کنید تا بتوانید این ویدئو را ببینید. با تشکر.

4.1/5 (29 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران : با توجه به داغ شدن موضوع واردات …

121 دیدگاه

 1. باسلام
  جهت راه اندازی یک کارواش در گرجستان به چقدر سرمایه نیاز دارم وایا با درامدش میشه گذران زندگی کرد
  ممنون

  • با سلام …..
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی کارواش در گرجستان با کارشناس های ما تماس بگیرید.

 2. از سايت بسيار عالي و كادر مجرب شما بسيار سپاسگذارم و اينكه بسيار عالي و شفاف سؤالات ما رو جواب ميدهند

 3. سلام
  ایا با خرید ملک میشه اقامت دایم گرفت و اینکه حداقل تا چه مبلغی میشه خرید کرد.

  • با سلام …..
   شش سال تمدید متوالی کارت اقامت گرجستان از تمامی روش های اقامت به جز اقامت تحصیلی منجرب به اخذ اقامت دائم می شود.
   در حال حاضر با حداقل 35 هزار دلار اقامت گرجستان تعلق می گیرد البته قرار است این سقف افزایش یابد.

 4. سلام
  وقت بخیر
  آیا برای هنرمندان و مدرسین موسیقی هم شرایط خاصی وجود داره؟
  و اینکه رهن یه سوییت بدون پرداخت کرایه امکان پذیر هست و آیا حدود چقدره؟
  با تشکر از شما و سایت خوبتون…

  • با سلام …..
   در صورتی که بتوانید در یک آموزشگاه موسیقی تدریس کنید و یا خودتان آموزشگاه تاسیس نمائید می توانید کارت اقامت گرجستان را اخذ نمائید.
   هفته گذشته یک سوئیت 35 متری در مرکز شهر تفلیس به یکی از مشتری ها به مبلغ 15000 دلار رهن کامل دادیم.
   موفق باشید.

   • اگر موسیقی تدریس کنیم شامل کدام حالت از اقامت ها شده وبعد از چند سال اقامت دریافت میکنیم

    • با سلام ……

     اگر قصد احداث آموزشگاه موسیقی را داشته باشید ، در ابتدا بایستی شرکت ثبت کنید و شامل اقامت از طریق ثبت شرکت می شوید و پس از گذشت شش سال از تمدید متوالی کارت اقامت می توانید اقامت دائم دریافت کنید.

 5. با سلام
  من توی کار چاپ و تبلیغات هستم
  هم گرافیست هستم. هم مهرسازی ، چاپچی و انواع کارای تبلیغاتی
  برای کار در گرجستان و یا راه اندازی دفتر با کمترین هزینه باید چکار کنم؟؟؟

  • با سلام ……
   برای کار کردن در گرجستان نیاز به یادگیری زبان گرجی هست ولی پیشنهاد می کنیم که با حداقل هزینه یک دفتر کار کوچک نزدیک دفاتر و مراکز تجاری باز کنید و با ایجاد تبلیغات صحیح با کمترین هزینه مشتری جذب نمائید. در این راستا آناجورجیا شما را یاری خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
   موفق باشید.

 6. سلام
  من یک عکاس هستم و کارهای تزئینی هم انجام میدم ولی متاسفانه سرمایه آنچنانی برای اقامت ندارم.واقعا راهی وجود داره برای اقامت

  • با سلام …..
   تنها راه برای شما این است که با یافتن کاری در گرجستان در زمینه شغلی خودتان هم بتوانید امورات را بگذرانید و هم از طریق اقامت کاری ، بتوانید کارت اقامت گرجستان را دریافت کنید.
   موفق باشید.

 7. حسین:
  سلام برای شغل های مثل نقاشی اتومبیل در گرجستان با مدرک فنی وسابقه بیمه دارم و حرفه ای در کار خودم ضمنا 32ساله هستم واشنای ضعیف به انگیسی دارم

 8. من نکنسین خودرو هستم و از لحاظ میکانیک و برق و الکترونیک خودرو وارد هستم برای اقامت و کار باید چه کار کنم

 9. سلام خسته نباشید،من در تهران جمهوری مغازه دوربین مداربسته دارم آیا میتوانم در آنجا در همین زمینه کار انجام دهم و اجاره مغازه در جای مناسب چقدر است و آیا بازاری دارد کار من،ممنون

  • با سلام …..
   بایستی جهت انجام امورات نصب دوربین در گرجستان شرکت ثبت کنید. در مورد بازار دوربین های مداربسته بایستی عرض کنم که بدلیل امنیت بالا در کشور گرجستان بازار چندان خوبی ندارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های دیگر کاری با مشاورهای آناجورجیا به رایگان مشورت کنید.
   موفق باشید.

 10. با سلام
  ما ی دستگاه ساختیم که نمونش تو ایران نیست،دستگاه ریشه زنی قالی.واسه تولیدش تو ایران حمایت نمیکنن.
  حتی تو ترکیه که نمونش هس اما به ظرافت دستگاه ما نیست.تو گرجستان ازمون حمایت میکنن تولید کنیم.فوق العاده صنعت پرسودی هسش

  • با سلام …..
   بایستی در این زمینه با آژانس ویژه سرمایه گذاری گرجستان مستقر در تفلیس صحبت شود. در این زمینه می توانیم مترجم رسمی همراه با راننده و ماشین در یک روز در اختیار شما قرار دهیم تا کار شما به نتیجه اولیه برسد.
   موفق باشید.

 11. سلام کاری برای تایپست حرفه ای سونوگرافی و رادیولوژی هم وجود داره .

 12. سلام راننده کامیون معدن هستم میتونم اونجا کار پیدا کنم راهنمایی بفرمائید ممنونم

  • با سلام …..
   جهت یافتن کار در کشور گرجستان شخصا اقدام کنید. موسسه کاریابی نیستیم. ولی اگر کمکی در تخصصی مورد نیاز باشد انجام می دهیم.
   موفق باشید.

 13. سلام
  من 24 سالمه لیسانس نرم افزار دانشگاه ازاد دارم.
  و کار برنامه نویسی iosمیکنم ولی سرمایه زیادی ندارم.میخواستم بدونم میتونم اونجا کاری پیدا کنم اقامت بگیرم؟

  • با سلام …..
   در این زمینه اطلاعاتی نداریم. شخصا جهت یافتن کار اقدام کنید…..آناجورجیا موسسه کاریابی در گرجستان نیست.
   موفق باشید.

 14. با سلام
  بنده لیسانس حسابداری و همسرم لیسانس IT داریم
  5 سال سابقه کار مالی دارم و سابقه بیمه.
  برای چه نوع اقامتی می توانیم اقدام کنیم.
  با تشکر از سایت خوبتون

  • با سلام ……
   میتونید یک شرکت ثبت کنید و خدمات حسابداری را به شرکت های مختلف مستقر در گرجستان ارائه دهید و از همین طریق هم اقامت بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما در تماس باشید.

 15. سلام.
  من مهندس معمار هستم و الان نزدیک به 10سال سابقه فعالیت جدی تو این زمینه دارم با نرم افزار های معماری هم آشنا هستم،برادم دکترای مکانیک داره و الان میشه گفت بیکاره،
  ما برای کار و اقامت در گرجستان خیلی مشتاقیم،
  کلام آخر… میخوایم بریم از اینجا…

  • با سلام …..
   اگر بتوانید با یک حداقل هزینه کارآفرینی کنید خیلی بهتر از این است که در گرجستان برای کسی کار کنید.
   با کارشناس های آناجورجیا در تماس باشید.

 16. باسلام
  ما یه اکیپ چهار نفره هستیم که دکوراسیون داخلی کار میکنیم . کاغذ دیواری پارکت کفپوش و سنگهای تزیینی .آیا در گرجستان بازار کار داره ؟ شرکتهایی هستند که به اینجور نیروها نیاز داشته باشند ؟میزان حقوقش تقریبا چقدره ؟و هزینه زندگی با اجاره منزل کلا در حدود چقدره؟
  با سپاس

 17. مریم سادات داشخانه

  سلام
  میخواستم بدونم دستمزد یه گچ بروکاشی کار ماهر توی گرجستان چقدره؟؟؟

 18. سلام میخواستم بدونم ایا IT در گرجستان بازار مناسبی داره. علاوه اسمبل کردن سخت افزارهای یک سیستم وتعمیرات سخت افزاری ونرم افزاری وهمچنین تسلط کامل به نرم افزارهای میکس مث یولید فتوشاپ ونرم افزارهای تردی واتوکدوتا حدود خوبی هم نصب وراه اندازی شبکه های اینترنتی ونصب تخته های هوشمند در مدارس ودانشگاهاوسالن های کنفرانس همچنین نوازندگی هم جزء کارهای تفریحی وهم شغلی چونکه خیلی احتیاج به پول دارم ودرآمدم در ایران دیگه جوابگو هزینه های درمان پدر و مادر سرطانیم نیست!خواهش میکنم جوابمو سریعتر بفرستید ممنونتونم!

  • با سلام ……
   به هر حال با توجه به تخصص بالای شما قطعا پیدا کردن کار در گرجستان برای امثال شما راحت تر از بقیه است ولی تنها مشکل زبان گرجی است. البته می توانید در شرکت های ایرانی مستقر در گرجستان هم کار پیدا کنید و نهایتا ظرف مدت شش ماه از حضورتان در گرجستان زبان گرجی را یادبگیرید. به هر حال یادگیری زبان گرجی در محیط خیلی بهتر از آموزشگاه ها و مراکز تحصیلی است.
   در وب سایت لینکدین سعی کنید یک اکانت بسازید و رزومه کاری خودتان را به زبان انگلیسی به اشتراک بگذارید. قطعا خیلی تاثیر دارد. همچنین از سایت کاریابی در گرجستان هم می توانید بهره ببرید :
   myjobs.ge

 19. با سلام.من کارشناسی معماری دارم چند سالی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کار کردم.به نرم افزارهای تری دی ، اتوکد ، فتوشاپ و چند نرم افزار … مسلط هستم. در زمینه نصب و راه اندازی سیستم و نصب نرم افزارها مسلط هستم. حدود 10 سالم تو کار چاپ و تبلیغات هستم.خواستم از طریق خرید ملک اقامت بگیرم ولی با توجه به کارهای که بنده بلدم میشه کار پیدا کنم!!!

  • با سلام ….
   امکان یافتن کار در کشور گرجستان وجود دارد ولی بلد بودن زبان گرجی در این زمینه اولویت دارد.
   موفق باشید.

 20. باسلام وخسته نباشید
  من نیروی فنی و تاسیساتی اداره هستم
  ایا میتونم اونجا هم مشغول بشم
  ممنون

  • با سلام ….
   می توانید کار پیدا کنید و مشغول شوید ولی بایستی شخصا سفری به گرجستان داشته باشید. شرکت آناجورجیا یک موسسه کاریابی نیست. موفق باشید.

 21. سلام بنده در شغل کناف هستم آیا موقعیت شغلی دارم؟

  • با سلام ……
   کلیه کارهایی که در زمینه دکوراسیون داخلی ساختمان در گرجستان هست موقعیت شغلی مناسبی دارد ولی خودتان بایستی شخصا اقدام کنید و سفری به گرجستان داشته باشید. شرکت آناجورجیا در زمینه کاریابی فعالیتی در گرجستان ندارد.
   موفق باشید.

 22. با سلام و خسته نباشید
  من یک مجموعه فنی مهندسی در ایران جزیره قشم دارم و کارهای تجهیزات امنیتی (دوربینهای مداربسته و اعلان حریق و سرقت)و برق سالم(ups استابلیزر و برق اضطراری) و تعمیرات برق و الکترونیک انجام میدم و مشتاقم در کشور گرجستان آغاز فعالیت کنم
  آیا از طریق ویزای کار امکان پذیر هست که اقدام کنم؟ و پروسه زمانی تقریبا چقدره
  تشکر و قدر دانی از ایجاد سایت

  • با سلام …..
   می توانید از طریق ثبت شرکت در کشور گرجستان یک شرکت تجهیزات امنیتی همراه با نصب ایجاد کنید و اگر تبلیغات خوبی داشته باشید ، این شغل و حرفه در گرجستان مناسب است و ما هم میتوانیم در کنار شما باشیم و در کارهای تبلیغاتی و جذب کار به شما کمک کنیم.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما در تماس باشید.

 23. با سلام
  بنده تولیدی مصنوعات چوبی دارمو با اجرای هنر معرق کاری چوب و فلز صنایع چوبی خاص تولید میکنم
  آیا میتوانم در گرجستان موفق باشم؟

  • با سلام …..
   مردم گرجستان علاقه بسیار زیادی به کارهای دستی و هنری دارند. ولی از نظر میزان موفقیت در این حرفه اطلاعات زیادی نداریم. بایستی جهت بررسی بازار هدف در گرجستان در زمینه معرق کاری سفری به این کشور داشته باشید و شرایط را از نزدیک بررسی کنید. موفق باشید.

 24. سلام
  خوبین
  در مورد حقوق افراد شاغل در رستوران و کافه ها و همچنین نوازندگی و میزان درامدشون اطلاع دارین؟

  • با سلام ….
   نهایتا 1000 لاری در ماه است. خیلی زیاد نیست. اگر خرج خورد و خوراک و سایر هزینه های زندگی در گرجستان پایین است از آنطرف نیز میزان درآمدها کم است.

 25. محمد رضا رستمي

  سلام من چندتا شغل به صورت حرفه اي بلدم و کار کردم از جمله تعميرات موبايل آرايشگر مردانه ،پرورش قارچ، تعمير تجهيزات پزشکي ميشه اونجا کاري پيدا کرد لطفا راهنمايي کنيد ٢٩ سالم هست

  • با سلام ….
   راهنمایی های لازم را به اندازه کافی انجام دادیم…..دیدگاه های بالاتر را بخوانید تا متوجه شوید….
   هزاران بار خدمت شما بزرگواران عرض کردیم که شرکت آناجورجیا موسسه کاریابی در گرجستان نیست.
   جهت یافتن کار در گرجستان شخصا به این کشور سفر کرده و شرایط را بررسی کنید. هیچ کمکی در این زمینه نمی توانیم بکنیم.
   شما زبان گرجی نمی دانید چطور می خواهید در این جامعه با مردم ارتباط سالم ایجاد کنید.
   مورد بعدی اینکه حقوق و مزایا در گرجستان در حد 400 تا 600 لاری هست و خیلی کمه.
   فکر کار کردن در گرجستان نباشید بلکه با یک حداقل سرمایه سعی کنید کارفرما باشید.
   دیدگاه های مشابه شما از این به بعد منتشر نخواهد شد و حذف می گردد.
   موفق باشید.

 26. سلام من میخوام با همسرم به گرجستان مهاجرت کنم،میخواستم ببینم با چه مقدار پول می شه اونجا یک رستوران تاسیس کرد؟به نظرتون خوبه این کار؟

  • با سلام …..
   برای تاسیس یک رستوران در جای خوب تفلیس و تجهیز آن حداقل به سی تا 40 هزار دلار آمریکا سرمایه نیاز هست.
   با توجه به صنعت روبهرشد توریسم و گردشگری در گرجستان و همچنین ارتباط رستوران داری با صنعت توریسم این کار در تفلیس پایتخت گرجستان و همچنین در باتومی می تواند درآمدزا باشد.
   لینک زیر را نیز بررسی کنید :

   احداث رستوران در گرجستان

 27. سلام. من مدیر فروش و مارکتینگ هستم و سرمایه آنچنانی ندارم و مدرک mba ایران رو دارم و لیسانس بیمه و مدرک هواپیمایی مربوط ب صدور بلیط مقدماتی و پیشرفته دارم. و تو زمینه های برگزاری سمینار های فروش و بازاریابی و جلسات حرفه فروش گذراندم چه راهی دوستان عزیز پیشنهاد ميکنيد

  • با سلام …..
   وضعیت کار در کشور گرجستان در حال حاضر اصلا مناسب نیست ولی فرصتهای سرمایه گذاری مهیا است……
   در زمینه یافتن کار در کشور گرجستان کمکی نمیتوانیم در حال حاضر انجام دهیم.
   موفق باشید.

 28. سلام. من جوشکار، تانکر ساز و تراشکار هستم. آیا میتونم تو گرجستان مغازه ای بزنم و کسب درآمد کنم.
  هزینه پروانه کسب و اجاره مغازه چقدره؟
  اصلأ نیازی به این شغل های من هست؟
  تشکر

  • با سلام ……
   جوشکاری بهتر از تراشکاری هست زیرا تراشکاری در گرجستان منسوخ شده.
   می توانید در این زمینه مغازه ای در تفلیس بزنید و کسب و کاری را راه اندازی کنید.
   هزینه ثبت شرکت و اخذ مجوزهای لازم کسب و کار در کشور گرجستان را از طریق لینک زیر دنبال کنید :

   هزینه ثبت شرکت

 29. سلام
  ما تولید کننده کیف سنتی هستیم میخواستم بدونم فروش صنایع دستی ایران (کیف چرم و پارچه ای) اونجا مقدوره؟ چون شنیدم بازارچه هایی داره با غرفه های رایگان ، اگر امکانش هست یکم راهنمایی کنید

  • با سلام …..
   وضعیت کیف و پوشاک در گرجستان به گونه ای است که بازار را بیشتر شرکت های ترکیه ای فبضه کرده اند و رقابت با آنها از نظر کیفیت و قیمت کمی مشکل به نظر می رسد ولی می توانید جهت تحقیقات اولیه بازار در گرجستان سفری به این کشور داشته باشید.
   تنها کمک ما به شما در اختیار قراردادن مترجم رسمی با ماشین است که مستلزم پرداخت هزینه است.
   موفق باشید.

 30. سلام من کارم رنگ کوره ای و کرکره برقی هست و میخوام به گرجستان مهاجرت کنم در زمینه کار خودم و تقریبا1500 تا 2000 دلار میشه کسب و کاری راه انداخت؟

 31. با سلام
  من تولید و تعمیر مبلمان دارم و بخاطر شرایط بد اقتصادی ونبود امنیت شغلی تصمیم به مهاجرت گرفتم سوالم اینه که همین کارو در گرجستان انجام بدم میتونم در کارم موفق باشم وحدود چقدر سرمایه احتیاج دارم ممنون میشم اگر بتونید راهنماییم کنید

  • با سلام…..
   تولید مبلمان بسیار بهتر از تعمیرات آن است……
   برای تولید مبلمان و ایجاد یک کارگاه کوچک حداقل نیاز به 20 تا 30 هزار دلار آمریکا سرمایه هست.
   موفق باشید.

 32. برای پرورش زنبور عسل در گرجستان نیاز به چه کاری هست؟من 20 سال تجربه اینکار رو دارم

  • با سلام …..
   بایستی سرمایه گذاری در این زمینه کنید. پرورش زنبور عسل در گرجستان یکی از فرصتهای سرمایه گذاری مناسب در این کشور محسوب می شود و اگر با درایت انجام شود ، بازدهی بسیار خوبی دارد.
   جهت بررسی این موضوع سفری به گرجستان داشته باشید و همچنین می توانید بصورت آنلاین با کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید.

 33. با سلام می خواستم بدونم کار نصب ماهواره چجوری توی گرجستان آیا کارش خوبه ممنون میشم جواب بدین البته برق صنعتی درجه ۲ بلد هستم

  • با سلام …..
   با وجود تلویزیون های امروزی که مجهز به تجهیزات اتصال به اینترنت هستند ، ماهواره ها از کارایی گذشته افتاده اند و جای آنها را تلویزیون های مجهز به اینترنت گرفته اند.
   موفق باشید.

 34. سلام من جوشکار حرفه ای و لوله کش گاز آب و شوفاژ هستم و همسرم کار کاشت ناخن بصورت حرفه ای انجام میده سطح درامدبرامون چقدره اگر زبان گرجی هم یاد بگیریم متشکرم

  • با سلام …..
   در این زمینه اطلاعاتی نداریم…..سفری به گرجستان داشته باشید و خودتان بررسی بفرمائید.
   موفق باشید.

 35. سلام
  من در ایران پانسیون و هاستل دآرم و قصد دآرم در گرجستان هم هاستل بزنم. شنیدم که اونجا هاستل با تجهیزآت اجاره میدن!
  1- صحت دآرد؟
  2- قیمت های اجاره هاستل در آنجا چقدر اَست؟
  3- حداَقل و حداَکثر درآمد در اونجا چقدر اَست؟
  4- باتومی یا تفلیس!؟
  5- ببخشید که طولانی شد…!

  • با سلام …..
   هاستل در گرجستان صرفه اقتصادی آنچنانی ندارد. زیرا میزان استقبال از آن زیاد نیست.
   ولی زدن هاستل در تفلیس بهتر از باتومی است.
   موفق باشید.

 36. سلام .
  من تو ایران شرکت دارم که سه سال ثبت شده . در زمینه مطالعاتی ، خدمات .( ماساژ ، فراوری گیاهان دارویی ، زیبایی پوست و مو ) ایا میشه یه شعبه شرکت رو اونجا تاسیس کرد که نیاز به هزینه بیشتر واسه ثبت شرکت جدید نباشه !

  • با سلام …..
   بایستی یک شرکت جدید در گرجستان ثبت کنید ولی میتوانید به همان نام در ایران ثبت کنید. اگر قصد زدن شعبه را داشته باشید به شما اقامت داده نمیشود زیرا تمام امورات مالیاتی در شعبه مادر بررسی و پرداخت می شود.
   موفق باشید.

 37. باسلام اینجانب دارای مدرک بین المللی فنی حرفه ای هستم و دیپلم نقشه کشی و 39 سال سن دارم متاهلم و دارای 10 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت کلیه مصنوعات چوبی و طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ،در و دکور و بیمه نیز هستم تا حدودی به زبان انگلیسی تسلط دارم جویای کار در کشور گرجستان هستم خوشحال میشم در این زمینه منو راهنمایی کنید .

  • با سلام …..
   از موسسات کاریابی فعال در گرجستان جویا شوید….یا از طریق وب سایت های زیر :

   myjobs.ge
   linkdin.com

 38. سلام
  من بیشتر از 15 سال در زمینه سخت افزار ( تعمیرات کامپیوتر و چاپگر راه اندازی شبکه های داخلی و نصب و راه اندازی ویندوز سرور و تنظیمات دومین کنترلر و راه نیازی vcenterو دارایی مدارک معتبر در زمینه it هستم همچنین در راه اندازی سرورها مجاری مهارت دارم ) آیا میتوانم بصورت موقت کاری در گرجستان پیدا کنم و پس از چند ماه شرکت تاسیس کنم

 39. دانیال شکریان

  سلام
  بنده در زمینه آهن آلات و به طور تخصصی در زمینه بازیافت آهن آلات مشغول هستم
  به دلیل عدم پشتیبانی و سنگ اندازی دولتی تصمیم به مهاجرت گرفتم
  اما به دلیل خاص بودن دستگاه های ما نیاز صد در صد به حمایت دولت هست
  آیا راهی برای ثبت شرکت و ایجاد کارگاه در گرجستان برای ما هست؟؟

  • با سلام …..
   هرگونه کاری از جمله بازیافت که به محیط زیست گرجستان لطمه وارد کند ، مجوز فعالیت داده نخواهد شد. این دستور وزارت منابع طبیعی گرجستان هست. اگر بازیافت آهن ایجاد آلودگی محیط زیستی کند مجوز داده نمی شود.
   ولی در کل حمایت دولتی در گرجستان می تواند شامل واگذاری زمین و معرفی در جهت اخذ وام بانکی باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آناجورجیا در تماس باشید.

 40. سلام وقت بخیر
  در مورد راه اندازی آرایشگاه مردانه و زنانه در گرجستان می توانید راهنمایی بفرمایید. و ضمنا آیا آنجا بازار کار دارد؟

  • با سلام ….
   آرایشگاه در گرجستان و مخصوصا در تفلیس خیلی زیاد شده و به نوعی در حالت اشباع قرار دارد. شهر تفلیس یک شهر کوچک و کم جمعیت به نسبت می باشد و این تعداد آرایشگاه برای این شهر خیلی زیاد است.
   بیشتر از ترکیه ، ارمنستان و ایران به گرجستان می آیند و آرایشگاه راه اندازی می کنند.
   در حال حاضر این کسب و کار در تفلیس توصیه نمی شود.
   موفق باشید.

 41. سلام من فوتبالیستم مربی گری هم میکنم. دیپلم حساب داری دارم خانمم پزشک هست
  درآمد پزشک عمومی. چقدر هست یا یه مربی؟؟؟

  • با سلام …..
   قطعا درآمد پزشک ها در ایران خیلی بیشتر از گرجستان هست زیرا گرجستان یک کشور کوچک 5 میلیون نفری می باشد و با ایران قابل مقایسه نیست.
   در فوتبال گرجستان نیز سطح دستمزدها خیلی پایین است به گونه ای که اغلب فوتبالیست ها یا مربیان گرجی علاقمند هستند در ایران یا سایر کشورهایی که پول خوبی می دهند کار کنند.
   موفق باشید.

 42. سلام امیر هستم

  من آشپز هستم و سه هفته هست در تفلیسم ولی هنوز کاری پیدا نکردم لطفا راهی نشون بدین که مشکلم حل شه.در ضمن وارد به زبان انگلیسی هستم..ممنووون

  • با سلام …..
   ما بایستی چه راهی به شما نشان دهیم کا کار پیدا کنید؟ نتیجه سفر بدون برنامه به گرجستان همین هست دوست گرامی…..فقط سعی کنید که به رستوران های ایرانی در تفلیس مراجعه کنید و با مدیران آنها صحبت کنید تا شانس پیدا کردن کار برای شما بیشتر شود.
   موفق باشید.

 43. با عرض سلام
  بنده جوشکار حرفه ای هستم 2 مدرک بین المللی هم دارم.در حال حاضر به شغل ساخت وتعمیر اتاق های اتوبوس(صافکاری) مشغولم که نصب به کار صافکاری ماشین های سبک خیلی خاصتر هست.ایادر کشور کشور گرجستان میتونم در این زمینه کسب و کار داشته باشم
  با تشکر از شما

  • با سلام ….
   بایستی شخصا تشریف بیارید گرجستان جهت یافتن کار …… در حالت کلی بدون دانستن زبان گرجی پیدا کردن کار و ایجاد ارتباط و تعامل با کارفرما خیلی مشکل هست.
   موفق باشید.

 44. با عرض سلام
  بنده و یکی از دوستان در زمینه ساخت مجسمه فعالیت میکنیم از سر دیس و تندیس گرفته تا مجسمه های بزرگ چندین متری میدانی با یک رزومه خوب قابل ارایه . میشه لطف کنید بفرمایید که آیا در گرجستان میتونیم در این زمینه فعالیت کنیم یعنی بازار کار در این زمینه وجود داره یا نه .
  ممنون از لطف شما

  • با سلام ……
   کارهای صنایع دستی در گرجستان طرفدارهای زیادی دارد. از دیدگاه ما اگر یک نمایشگاه در جاهای توریستی و پر رفت و آمد شهر تفلیس ایجاد کنید ، می توانید درآمد مناسبی را با مدیریت تبلیغات مناسب ، کسب کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آناجورجیا تماس بگیرید.

 45. با سلام و خسته نباشید
  بنده نقشه بردار هستم و دارای ۱۲ سال سابقه کاری.ولی زبان گرجی بلد نیستم .آیا میتونم در زمینه کاری خودم در گرجستان مشغول به کار بشم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید . با تشکر

 46. با سلام لطفا بفرمایید در زمینه فروش کاشی و سرامیک بازار گرجستان به چه نحوی است و اینکه آیا شرکت شما همکاری جهت ارتباط من با خریداران این صنعت رو میتونه انجام بده.. ممنون

  • با سلام …..
   به دلایل مختلف از جمله امکان نداشتن حساب ال سی برای ایرانی ها مایل به همکاری با شرکت های داخلی ایرانی نیستیم……چون به دلیل تحریم ها می تواند جریمه های سنگینی نیز برای ما داشته باشد. موفق باشید.

 47. ممنون جامع و كامل بود

 48. سلام ایا ایجادیک اپاراتی مدرن در تفلیس امکان پذیر است

  • با سلام ….
   بله امکان پذیر است. مشکل اغلب ایرانی ها برای مهاجرت به گرجستان نداشتن سرمایه کافی و ندانستن زبان گرجی است. ندانستن زبان در چند ماه برطرف می شود ولی مهاجرت به خارج ایران بدون داشتن سرمایه کافی توجیه پذیر نیست.

   • سلام
    ممنون از اطلاعات و راهنمایی های خوبتون.
    من محصولات چرم طبیعی دست دوز ,میدوزم سرمایه ندارم , ولی دنبال کاراین زمینه هستم,بازار محصولات چرمی در گرجستان چطوره؟ آیا بنظر شما من میتونم تو این زمینه کاری پیداکنم البته میخوام در شهر های اطراف که سرسبز تره زندگی کنم تا هزینه هام هم کمتر بشه , البته زبانمم خوب نیست.

    • با سلام …..
     شرایط کار کردن در گرجستان بسیار دشوار است. میزان حقوق و مزایای بسیار پایین و توقع بالای کارفرماها. در گرجستان حداقل میزان حقوق از 400 لاری در ماه شروع میشه تا ماکزیمم برای کارگرهای متخصص 1000 لاری. که این میزان حقوق و دستمزد برای یک زندگی ساده در گرجستان کفایت نمی کند. کشور گرجستان فقط مناسب کارآفرینان و سرمایه گذاران برای مهاجرت است در حال حاضر. ولی جهت یافتن کار می توانید وب سایت زیر را دنبال کنید :
     myjobs.ge

     • سلام من فقط پاسپورت دارم میتونم تو گرجستان کارکنم کارم تعمیر وساخت ابزارجراحی هست

     • با سلام . فعلا تا 45 روز بدون اقامت و ویزا میتوانید در گرجستان بمانید ولی اضافه تر امکان پذیر نیست و بایستی کارت اقامت گرجستان بگیرید.

 49. باسلام
  اینجانب یک مجموعه فروش و نصب دربهای اتوماتیک دارم
  و دارای پروانه هستم و حدود ۸ سال سابقه در همین زمینه دارم و رشته لیسانس الکترونیکم
  ایا برای شغل ما گرجستان بازار کار خوبی داره یا نه؟؟

 50. باسلام وخسته نباشید
  خواستم بدونم که برای مهاجرت به کشور گرجستان چقدر سرمایه لازمه ممنون میشم

  • با سلام …..
   بستگی به نوع مهاجرت شما داره. مهاجرت از نوع کارآفرینی ، سرمایه گذاری و یا ….. خواهد بود.با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 51. با سلام .لیسانس کامپیوتر دارم. خدمات کامپیوتری و موبایل انجام میدم.و اینک در یکی از شرکت های برق به عنوان فنی کار مشغول میباشم .با این تفاصیل میشه در گرجستان همچین کارهایی انجام داد؟

  • با سلام …..
   اگر بتوانید مغازه ای برای خودتان راه اندازی کنید و کارفرما باشید خیلی بهتر از این است که برای کسی کار کنید چون میزان حقوق و مزایا برای چنین کارهای خدماتی خیلی بالا نیست.

 52. سلام
  من تخصصم در طراحی دکوراسيون داخلی و اجرای به روزترین دکورها و نماهای داخلی و خارجی ساختمان هست
  بازسازی ساختمان های فرسوده از صفر تا صد با بهترین طراحی و اجرا در حد استاندارهای اروپایی رو میتونم انجام بدم و 10 سال تجربه انجامش رو تو ایران داشتم
  ساخت و پیمانکاری ساختمان رو هم میتونم انجام بدم
  سرمایه تا 100 هزار دلار هم میتونم داشته باشم
  امکان موفقیت برای من چقدره؟
  شما مشاوره انجام میدین؟اگر بله شماره تماستون رو برای من ایمیل کنید
  مرسی

  • با سلام ….
   شماره های کارشناسان ما در بخش تماس با ما در همین وب سایت موجود است ولی برای شما ایمیل نیز شد….با آرزوی موفقیت.

 53. سلام
  خدا قوت؛ ممنون میشم در مورد زمینه های خوداشتغالی و کارآفرینی در تفلیس و باتومی و .. در گرجستان راهنمایی فرمایید.
  در چه زمینه ای شرکت ثبت و راه اندازی کنیم که بازار کار مناسب تری داشته باشد؟
  آیا در زمینه HSE یا همون ایمنی، بهداشت، محیط زیست، در پروژه های مختلف بازار کار وجود دارد؟

  سپاس از سعه صدر و محبت شما

  • با سلام و تشکر از پیام شما …..
   در حال حاضر کشور گرجستان نیاز به کارها و امورات خدماتی ندارد و اغلب کسانی که بعنوان کارآفرین کارهای خدماتی راه اندازی می کنند ، کارت اقامت را نمی توانند دریافت کنند. کلیه کارهای تولیدی در گرجستان جزو کارهایی قرار می گیرند که از سوی دولت گرجستان حمایت می شوند. بخصوص بخش کشاورزی و دامپروری در گرجستان. حمایت های دولتی در این بخش بیشتر شامل واگذاری زمین رایگان و وام های بلند مدت با سود پایین می شود. البته کارآفرین خارجی حتما بایستی آورده نیز داشته باشد. چون بدون آورده به کسی وام داده نمی شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 54. سلام و وقت بخیر از شما عزیزان بنده برقکار ساختمان هستم با مدرک فنی و حرفه ای میخاستم بدونم دستمزد برقکاری در گرجستان چقدر است در ماه و ایا شرکت شما نیاز ب برقکار دارد یا نه و ایا کسانی را میشناسید برای معرفی ؟ با تشکر

 55. سلام وقت بخیر
  من ۲۶ ساله هستم و مدرک تحصیلیم مامایی هست و چهار سال سابقه کار در بیمارستان و درمانگاه دارم. میخواستم بپرسم میتوانم در بیمارستان های گرجستان کار مامایی یا پرستاری پیدا کنم؟ با سپاس

  • با سلام….
   از شدنی که میشه. ولی بایستی مستقیما با کادر مدیریت بیمارستان ها در گرجستان وارد مذاکره شوید. چون از میزان حقوق و مزایای کادر بیمارستان ها بی اطلاع هستیم. همچنین می توانید از طریق وب سایت های کاریابی در گرجستان اقدام کنید مانند :
   http://www.myjobs.ge/en

   موفق باشید.

 56. محمد حسین اولیایی

  با سلام بنده در اجرا و راه اندازی اتوماسیون برق صنعتی و شبکه های صنعتی با تیمی حرفه ای آماده کار در گرجستان هستیم و تمایل به اجرای کار در سطح نیروگاها و پالایشگاها و پروژه های سنگین اجرایی هستیم با توجه به سابقه چندین ساله در ایران و کارهای بزرگی که انجام داده ایم اکنون برای اجرا کار میخواهیم از کشور خارج شویم اگر میتوانید ما را یاری کنید.

 57. سلام خسته نباشید
  بنده ۲۷سالمه-متاهل- ۱۳سال سابقه آشپزی دارم از پایه تا حرفه ای؛بامدرک بین المللی(شف)- در ضمن همسرم ازگرجی های ایران هست چطوری میتونم اقامت کاری بگیرم

  • یا سلام و تشکر.
   اقامت کاری خودتان را بایستی با استخدام واقعی در یک شرکت معتبر و فعال در گرجستان دریافت کنید. اگر شرکتی که در آن استخدام می شوید سوابق کاری زیادی ندارد احتمال رد درخواست اقامت شما بالاست. جهت یافتن کار و استخدام در یک شرکت معتبر بایستی به گرجستان سفر کنید. آناجورجیا خدماتی در زمینه کاریابی در گرجستان ندارد. موفق باشید.

   در صورت داشتن سوالات بیشتر از سامانه پرسش و پاسخ آناجورجیا استفاده کنید :

   ask.anageorgia.com

 58. امیرمحمد چزگی

  سلام کار برای رستوران هست
  اگه هست درامد داره یا نه چجوریه

  • سلام….خدمات کاریابی در گرجستان نداریم. سعی کنید خودتان از طریق اینترنت شماره تلفن چند رستوران در گرجستان را بیابید و مستقیم تماس بگیرید. با تشکر.

 59. سلام
  خسته نباشید
  ببخشید آیا تعمیرات موبایل در گرجستان جواب میده بود یا نه

 60. سلام من تو کار برق خودرو هستم ECU بنظر شما کار هست داخل کشور گرجستان؟

 61. سلام بنده لیسانس حسابداری و تسلط کامل به امور اداری و بیمه و مالیات میتونم اونجا کار کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *