خانه / اقامت گرجستان / کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان چیست و کاربرد کارت اقامت گرجستان در چه مواردی است؟ آیا با کارت اقامت گرجستان امکان سفر راحت تر به کشورهای سخت گیر امکان پذیر است؟

کارت اقامت گرجستان در اصل اجازه اقامت گرجستان یا همان پروانه اقامت گرجستان می باشد. هر شخص خارجی با ویزا یا بدون ویزا مدت معینی می تواند در خاک گرجستان بماند.

ولی با داشتن کارت اقامت گرجستان در یک بازه زمانی نیاز به ترک خاک نیست و شخص دارنده آن می تواند در مدت زمانی که اجازه به وی داده می شود در خاک گرجستان بماند.

کارت اقامت گرجستان
کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان در بازه های زمانی زیر صادر می شود :

شش ماهه ، یکساله ، سه ساله و پنج ساله.

معمولا متقاضی هایی که بار اول تقاضای کارت اقامت گرجستان می کنند ، شش ماهه یا یکساله این کارت را دریافت می کنند و پس از آن به تشخیص اداره اقامت ممکن است ، یکساله ، سه ساله یا مستقیم پنج ساله تمدید شود.

ولی روال عادی دریافت کارت اقامت به شرح زیر است :

در ابتدا یا شش ماهه یا یکساله ، سپس سه ساله و بعد پنج ساله و پس از آن تبدیل به اقامت دائم می شود به شرطی که اقامت تحصیلی نباشد و همچنین متوالی تمدید شده باشد.

البته همانطور که در نوشته اقامت دائم اشاره شد ، معمولا با داشتن شش سال متوالی کارت اقامت ، امکان اخذ اقامت دائم وجود دارد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر آسان ترین روش اخذ کارت اقامت گرجستان ، از طریق خرید خانه و خرید ملک در گرجستان ( مسکونی – اداری – تجاری ) می باشد و اگر شخصی طبق قوانین جاری حداقل 35000 دلار آمریکا ، ملکی را خریداری کند ، امکان دریافت کارت اقامت یکساله را دارد و سالانه تمدید خواهد شد.

امکان رد درخواست پروانه اقامت گرجستان از روش خرید ملک بسیار کم است مگر اینکه زمین ملک خریداری شده کاربری کشاورزی داشته باشد یا اینکه شخص متقاضی در اینترپل یا سایر دستگاه های قضایی که مورد تایید و جستجوی دولت گرجستان است دچار مشکل حاد باشد.

ولی چون روش دریافت اجازه اقامت گرجستان ، از طریق خرید ملک ممکن است کمی برای متقاضیان هزینه بر باشد ، فعلا اقامت کارمندی گرجستان کم هزینه تر و سریعتر انجام می گیرد.

لطفا به یاد داشته باشید که در صورتی که در شرکتی فعال در گرجستان مشغول به کار نیستید به هیچ عنوان به صورت صوری درخواست کارت اقامت کاری نکنید چون خیلی سریع توسط پلیس امنیت گرجستان شناسایی می شوید و ممکن است برای همیشه از گرجستان اخراج شوید.

بارها و بارها در وب سایت آناجورجیا و در نوشته اقامت کارمندی گرجستان ، راجع به این موضوع تذکر داده ایم و اینکه کشور گرجستان بسیار قانون مند است و با خاطی به شدت برخورد می کند.

بنابراین باز هم توصیه می کنیم که به صورت صوری درخواست اقامت کارمندی گرجستان نکنید.

در حال حاضر شرایط اخذ کارت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت خیلی مشکل شده است و اگر شرکت ثبت شده را فعال نکنید امکان دریافت پروانه اقامت را نخواهید داشت و معمولا دو تا سه ماه پس از فعال شدن شرکت ثبت شده و پرداخت مالیات ها و ثبت آن در سیستم مالیاتی گرجستان ، درخواست اخذ اقامت را با درصد بالایی ممکن می کند.

توصیه می کنیم جهت انجام امور حقوقی خودتان در گرجستان از یک وکیل رسمی و باتجربه بهره ببرید تا دچار مشکلات حقوقی در گرجستان نشوید.

از اعتماد به افرادی که در کوچه و خیابان پیدا می کنید حذر کنید زیرا ممکن است در همان کوچه و خیابان آنها را از دست بدهید.

اقامت تحصیلی گرجستان نیز منجر به دریافت کارت اقامت یکساله گرجستان می شود ولی بایستی توجه کنید که تمدید کارت اقامت گرجستان به صورت تحصیلی به هیچ عنوان تبدیل به اقامت دائم یا شهروندی گرجستان بر طبق قوانین جاری این کشور نمی شود.

تمام روش های اقامت گرجستان منجر به دریافت اقامت دائم و شهروندی گرجستان با احراز شرایط های آنها می شود به جز اقامت تحصیلی.

اگر به دنبال دریافت کارت اقامت دائم یا شهروندی گرجستان با کمترین زمان ممکن هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا از روش اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری استفاده کنید.

زیرا این روش خیلی سریع در ابتدا به اقامت دائم و سپس به شهروندی گرجستان تبدیل می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه اخذ کارت اقامت گرجستان با وکلا و مشاورین باتجربه آناجورجیا به رایگان مشورت کنید.

دفتر شرکت آناجورجیا با موقعیت عالی و دسترسی مناسب در مرکز شهر تفلیس ، آماده پذیرایی از شما متقاضیان گرامی جهت مشاوره در زمینه های مختلف در گرجستان است.

دپارتمان های مشاوره شرکت آناجورجیا شامل : مشاوره سرمایه گذاری ، مشاوره های حقوقی و مشاوره در زمینه ملک و مستغلات در گرجستان است.

لازم به یادآوری است که کلیه مشاوره های شرکت آناجورجیا در محل این شرکت به صورت رایگان انجام می شود.

با امید بهروزی و موفقیت برای همه متقاضیان مهاجرت به گرجستان – آناجورجیا

5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

وکیل رسمی گرجستان

وکیل رسمی گرجستان

وکیل رسمی گرجستان : اگر در کشور گرجستان درخواست اقامت شما به هر دلیلی مردود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *