خانه / اخبار / اخبار گرجستان / پلیس گرجستان دو نفر از اتباع ترکیه را بازداشت کرد

پلیس گرجستان دو نفر از اتباع ترکیه را بازداشت کرد

پلیس گرجستان دو نفر از اتباع ترکیه را بازداشت کرد : دو تن از اتباع کشور ترکیه به جرم حمل و فروش موارد مخدر توسط پلیس گرجستان در منطقه آجاریا دستگیر شدند.

بازداشت دو تن از اتباع ترکیه توسط پلیس گرجستان

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، دو نفر از اتباع کشور ترکیه به جرم حمل و خرید و فروش مواد مخدر در استان آجاریا ( به مرکزیت شهر باتومی ) دستگیر شدند.

پلیس گرجستان این اشخاص را با مشخصات زیر معرفی کرده است :

I.M (متولد 1996) و M.K (متولد 1969)

به گفته پلیس گرجستان از این دو تبعه اهل ترکیه 9 عدد قرص مخدر ” Subotex ” و 21 عدد از انواع قرص های دیگر مخدر کشف و ضبط شده است.

این اشخاص ممکن است بین هشت تا بیست سال محکوم به حبس شوند. در برخی از موارد نیز اگر میزان حمل مواد مخدر زیاد یاشد حتی ممکن است که فرد به حبس ابد نیز محکوم شود.

پلیس گرجستان دو نفر از اتباع ترکیه را بازداشت کرد
پلیس گرجستان دو نفر از اتباع ترکیه را بازداشت کرد

جرم حمل و خرید و فروش مواد مخدر در گرجستان بسیار بالاست و حتی از جرم قتل نیز سنگین تر است. ولی در گرجستان بالاترین حکم قضایی حبس ابد است و حکم اعدام در کشور گرجستان وجود ندارد.

باتوجه به نزدیکی شهر باتومی تا مرز ترکیه سالانه افراد زیادی از ترکیه به این شهر بندری و زیبای گرجستان رفت و آمد می کنند. حتی میزان سرمایه گذاری در باتومی از سوی اتباع ترکیه بسیار بالاست.

اغلب سرمایه گذاری ها در باتومی از سوی شهروندان ترکیه بیشتر در صنعت توریسم و گردشگری گرجستان انجام شده است از جمله در زمینه : احداث هتل و رستوران.

شهر باتومی با توجه به اینکه یک شهر توریستی و بسیار مهم در گرجستان است، میزان سرمایه گذاری ها در این شهر به نسبت دیگر شهرهای گرجستان بالاتر است.

آخرین اخبار گرجستان را از وب سایت آناجورجیا دنبال کنید. با تشکر از همراهی شما عزیزان.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *