خانه / اطلاعات عمومی کشور گرجستان / وکیل رسمی گرجستان

وکیل رسمی گرجستان

وکیل رسمی گرجستان : اگر در کشور گرجستان درخواست اقامت شما به هر دلیلی مردود شده است و قصد دارید تا توسط وکیل حرفه ای و رسمی رفع ریجکتی گرجستان را بردارید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وکیل رسمی گرجستان

با توجه به سخت گیری های اخیر در زمینه اخذ اقامت گرجستان و ریجکت بسیاری از اتباع خارجی ، بر آن شدیم تا با ارائه یک خدمات منحصر به فرد راه گشای مشکلات اخیر بوجود آمده باشیم.

قوانین اقامت گرجستان هیچ گونه تغییری نداشته اند بلکه با حساسیت بیشتری دنبال می شوند. در نوشته های گذشته اشاره کردیم برخی از دلایل رد درخواست اقامت اتباع خارجی در گرجستان.

در اینجا قصد داریم تا با ارائه یک خدمات حقوقی مناسب در گرجستان تا حدودی این مشکلات را رفع کرده و شما را به گروه وکیل در گرجستان متصل کنیم.

وکیل رسمی گرجستان
وکیل رسمی گرجستان

کار را باید به کاردان سپرد. برای مثال اگر ماشین شما خراب شود بایستی آن را پیش مکانیک حرفه ای ببرید تا رفع مشکل کند.

در گرجستان امورات حقوقی خودتان را بایستی به یک وکیل کاربلد بسپارید و نه افراد و موسسات عادی که کارت وکالت در گرجستان ندارند.

بر طبق قوانین جاری گرجستان انجام امورات حقوقی توسط افراد یا موسسات و شرکت های عادی بدون داشتن مجوز وکالت خلاف مقررات است.

شرکت آناجورجیا بعنوان یک واسطه شما را با یک گروه وکیل بسیار باتجربه که تخصص زیادی در امور اقامت دارد آشنا می کند.

این گروه وکالت که از دو نفر وکیل بسیار باتجربه تشکیل شده است تخصص ویژه ای در اخذ اقامت موقت ، اقامت دائم و امورات حقوقی ثبت شرکت و اقامت دارند.

دفتر این گروه وکالت که تاکنون پرونده های حقوقی زیادی در امور اقامت داشته اند نزدیک به دفتر شرکت آناجورجیا است.

ما بعنوان همکار آنها در ابتدا مشکلات شما را دریافت می کنیم و پس از ثبت، آنها را به این دفتر ارجاع می دهیم.

رفع ریجکتی گرجستان

یکی از تخصص های این گروه وکالت ، رفع ریجکتی اقامت گرجستان که به هر دلیلی داده شده است. البته امورات مربوط به پلیس امنیت در صورت مشکل دار بودن متقاضی شامل این خدمات نمی شود.

این گروه وکلای باتجربه به هیچ عنوان هیچ پرونده ای را ضمانت نمی کنند. ولی نهایت تلاش خودشان را خواهند کرد.

بر طبق آماری که این گروه وکالت تاکنون با اتباع ایرانی داشته اند از حدود 90 پرونده ریجکت اقامت، فقط 4 تای آن را با عدم موفقیت به پایان برده اند که علت آن چهار پرونده هم امنیتی بوده است که از حوزه اختیارات وکیل خارج است. این آمار بسیار عالی می باشد و در صورت صلاحدید وکلا قابل ارائه با مستندات است.

هزینه معقولی دریافت می کنند و در صورتی که تازه ریجکت شده اید نیاز به خروج از خاک گرجستان نیست، آنها می توانند از طریق شکایت در دادگاه های گرجستان حق تضییع شده شما را در صورت امکان پس بگیرند.

البته آنها معتقد هستند که هیچ پرونده ای در گرجستان بدون دلیل ریجکت نمی شود بلکه بدلیل برخی سهل انگاری های کوچک ممکن است این اتفاق رخ دهد. به همین دلیل است که میگوییم کار بایستی به کاردان سپرده شود.

اگر از همان ابتدا کار خود را به یک وکیل رسمی گرجستان که کاربلد باشد بسپارید هیچگاه دچار چنین مشکلاتی در زمینه رفع ریجکتی اقامت گرجستان نخواهید شد.

ما معتقدیم که : پیشگیری بهتر از درمان است.

بنابراین اگر قصد استفاده از یک گروه وکیل رسمی گرجستان با آرشیو قوی کاری را دارید با ما تماس بگیرید.

با تشکر از همراهی شما عزیزان.

4.5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

لسلیدزه یکی از معروفترین خیابان های تفلیس

خیابان لسلیدزه تفلیس از دیدنی های پایتخت گرجستان

خیابان لسلیدزه تفلیس از دیدنی های پایتخت گرجستان : دیدنی‌های تفلیس آنقدر زیاد هستند که توصیف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *