خانه / اخبار / اخبار گرجستان / هتل های گرجستان از ماه آینده ستاره واقعی می گیرند

هتل های گرجستان از ماه آینده ستاره واقعی می گیرند

هتل های گرجستان از ماه آینده ستاره واقعی می گیرند : باخبر شدیم که به زودی اتحادیه هتل stars ، به صورت کاملا استاندارد میزان تعداد ستاره های واقعی هتل ها در گرجستان را تعیین خواهد کرد و بدین ترتیب ستاره های هتل ها در کشور گرجستان به صورت نماد واقعی در خواهند آمد.

تعیین میزان ستاره ها در هتل های گرجستان

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان باخبر شدیم که :

تعیین میزان ستاره ها در هتل های گرجستان
تعیین میزان ستاره ها در هتل های گرجستان

” کیت ملادزه ( Kate Meladze ) ” بنیان گذار اتحادیه رستوران ها ، هتل ها و کافه ها در گرجستان به خبرگزاری اینترپرس نیوز گفت :

از ماه می سال 2019 میلادی یعنی حدود یک ماه دیگر اتحادیه هتل استارز ، هتل های گرجستان را بر اساس ستاره واقعی دسته بندی خواهد کرد.

به گفته وی کارشناسان خارجی در ماه می در گرجستان وارد می شوند و هتل های گرجی را بر طبق استانداردهای اروپایی طبقه بندی می کنند.

” کیت ملادزه ( Kate Meladze ) ” در ادامه توضیح می دهد که :

طبقه بندی هتل ها اجباری نخواهد بود و آنها به طور داوطلبانه برای انجام این روش فعال خواهند شد.

وی همچنین گفت: همه هتل ها در کشور گرجستان از جمله هتل های لوکس تفلیس مورد بررسی قرار خواهند گرفت، از جمله هتل های بوتیک،خوابگاه ها و …. در ادامه وی افزود که این روند باعث تشخیص و شهرت هتل ها در کشور گرجستان خواهد شد.

وی در ادامه عنوان کرد که :

رتبه بندی اروپا یک گام به جلو برای هتل های ما برای توسعه گردشگری پایدار خواهد بود.

علاوه بر این نیازی به پرداخت هزاران لاری ( واحد پول گرجستان ) برای بدست آوردن حق رای مانند هتل ماریوت، کراون پلازا و رادیسون بلو نیست.

رتبه بندی ستاره دار هتل ها در کشور گرجستان

این مبلغ حداقل برای دریافت مجوز اتحاد Union Hotel stars نیاز دارد. کیت ملادزه گفت، هنگامی که در booking.com ذکر شده است که این هتل توسط اتحادیه هتل ها طبقه بندی شده است، علاقه به این هتل جهت رزرو به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت و این یک پهن بزرگ می باشد.

بر اساس گفته های وی هتل هايی که تمایل به ارزیابی اتحادیه هتل استارز را دارند، باید عضو فدراسیون هتل ها، رستوران ها و کافه ها در گرجستان شوند و بایستی معیارهای خاصی را بپذیرند.

لازم به ذکر است که اتحادیه هتل stars در سال 2009 میلادی ایجاد شد.

کشورهای : اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، آلمان، یونان، مجارستان، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، هلند، اسلونی، سوئد و سوئیس عضو خانواده هتل استارز هستند که به زودی گرجستان نیز به این مجموعه بزرگ اضافه می شود.

برای رتبه بندی هتل ها بر اساس ستاره به ازای هر ستاره از این اتحادیه استاندارد و امکانات خاصی لازم است تا آن رتبه بندی به هتل مورد نظر تعلق بگیرد.

با این اوصاف پیش بینی می شود که رشد صنعت گردشگری گرجستان در سال های بعد نیز با شتاب بیشتری انجام شود و نوید آینده ای درخشان برای صنعت توریسم گرجستان را می دهد.

با وجود کاهش گردشگران ایرانی در گرجستان و سقوط رتبه ایران در میان یکی از کشورهایی که بیشترین گردشگر را به گرجستان می فرستادند با این حال تعداد گردشگران خارجی که از گرجستان دیدن می کنند هر سال نسبت به سال قبل تر از آن رشد چشمگیری می یابد که نشان از برنامه ریزی هدف دار دولتمردان گرجستان در صنعت توریسم این کشور می باشد.

در حال حاضر یکی از فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان ، صنعت توریسم و گردشگری این کشور است.

5/5 (2 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *