نمایشگاه ساختمان تفلیس

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تفلیس

نمایشگاه ساختمان تفلیس در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی پایتخت گرجستان در حال برگزاری است.

این دوره، دوره 23 ام نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در تفلیس پایتخت گرجستان است که از اهمیت زیادی نیز برخوردار است و هر ساله در همین تاریخ برگزار می شود. علت اهمیت این نمایشگاه حضور پررنگ شرکت های ساختمانی بزرگ از کشورهایی چون : آمریکا ، آلمان ، ایتالیا ، روسیه ، چین و انگلستان است و همچنین اختراع هایی در زمینه ساخت و ساز و تجهیزات ساختمانی به نمایش در می آید.

نمایشگاه ساختمان تفلیس

نمایشگاه ساختمان تفلیس

دوره 23 ام نمایشگاه ساختمان تفلیس ، از 26 الی 29 آوریل در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تفلیس دایر است.

در این نمایشگاه انواع تجهیزات و مصالح ساختمانی ، نحوه ساخت ، انواع ماشین آلات ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی ساختمان و آخرین اختراع ها و دستاوردهای صنعت ساختمان به نمایش گذاشته می شود.

به دلیل اهمیت بالای نمایشگاه ساختمان تفلیس معمولا از ایران و کشورهای همجوار گرجستان نیز علاقمندانی که در این صنعت مشغول هستند ، جهت بازدید از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در تفلیس حضور می یابند.

هر چند ، در سال های گذشته حضور شرکتها و مخترعین ایرانی در نمایشگاه ساختمان تفلیس کم رنگ بوده است امیدواریم در این سال حضور بهتری داشته باشند. زیرا کشور ایران در صنعت و تجهیزات و مصالح ساختمانی در جهان حرفی برای گفتن دارد هر چند که فاصله آنها با کشورهای طراز اول جهان کمی زیاد است ولی در منطقه خاورمیانه و همچنین کشورهای همجوار خودش رشد خوبی داشته است.

نمایشگاه ساختمان گرجستان

آدرس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تفلیس :

118 Tsereteli Ave. 0119, Tbilisi, Georgia
وب سایت رسمی نمایشگاه ساختمان تفلیس : http://buildexpo.ge
شماره تماس با اطلاعات محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تفلیس :
2341100 32 995+
2351100 32 995+
حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تفلیس می تواند شما را با دستاوردها و تکنولوژی روز جهان در این صنعت آشنا کند و همچنین می تواند با شرکت در این نمایشگاه با شرکت های بزرگ صنعت ساختمان آشنا شده و اطلاعات زیادی را در این زمینه کسب کنید.
5/5 (2 Reviews)

  نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *