خانه / اخبار / اخبار گرجستان / نخست وزیر گرجستان استعفا داد

نخست وزیر گرجستان استعفا داد

نخست وزیر گرجستان استعفا داد : دقایقی قبل مطلع شدیم که آقای ” ماموکا بختادزه ” نخست وزیر فعلی گرجستان از سمت خودش استعفا کرد. بختادزه اعلام استعفای خودش ا در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است.

نخست وزیر گرجستان استعفا داد

نخست وزیر گرجستان استعفای خودش را اعلام کرد. آقای ” ماموکا بختادزه ” نخست وزیر گرجستان به دلایلی از سمت خودش استعفا داده است و در شبکه های اجتماعی این موضوع را منتشر کرده است.

ماموکا بختادزه نخست وزیر گرجستان استعفا داد
ماموکا بختادزه نخست وزیر گرجستان استعفا داد

وی گفت:

“هدف و وظیفه اصلی نامزدی من برای نخست وزیری گرجستان در سال 2018 ایجاد و اجرای چارچوب توسعه استراتژیک برای این کشور بود که این امر دستیابی به اهداف دولت ما را در سال های آینده تضمین می کند و به عنوان راهنمای توسعه کشور چارچوب توسعه استراتژیک ایجاد شده و به مرحله اجرا درآمده است ، بنابراین من تصمیم به استعفا گرفتم زیرا معتقدم كه رسالت خود را در این مرحله انجام داده ام. “

به گفته ” ماموکا بختادزه ” ، وی همچنان عضو حزب رویای گرجی و سرباز وفادار این کشور خواهد بود.

در این بیانیه آمده است: “من می خواهم از پیشینیان خود تشکر کنم و برای نخست وزیر آینده آرزوی موفقیت کنم.”

 

چرا نخست وزیر گرجستان استعفا داد؟

 

به اعتقاد آناجورجیا مهمترین علت استعفای نخست وزیر گرجستان تغییر تاکتیک های درون حزبی رویای گرجی می باشد. از چند روز قبل هم زمزمه های برکناری نخست وزیر توسط بزرگان حزب رویای گرجی به گوش می رسید.

احتمالا این تغییر و تحول سیاست هایی را دنبال می کند که درون حزب گرفته شده است. هر چند که آقای بختادزه نیز کاملا به نظرات حزب رویای گرجی احترام گذاشته و خودش استعفا داده و همچنین اعلام کرده است که در حزب رویای گرجی باقی می ماند.

به هر حال بایستی منتظر ماند و دید که نخست وزیر جدید گرجستان چه کسی خواهد بود و چه سیاست هایی را دنبال می کند.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *