خانه / اخبار / اخبار گرجستان / معلم گرجی در میان برترین معلمان جهان

معلم گرجی در میان برترین معلمان جهان

معلم گرجی در میان برترین معلمان جهان : یکی از معلم های نمونه گرجستان به نام آقای ” لادو آپخازاوا ” که جایزه معلم نمونه در سال 2017 میلادی را برده بود ، در میان ده نامزد برتر جهت دریافت جایزه برترین معلمان جهان قرار گرفت.

معلم گرجی در میان برترین معلمان جهان

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، آقای ” لادو آپخازاوا ” معلم نمونه گرجی که پیش از این در سال 2017 میلادی موفق به دریافت جایزه ملی معلم برتر شده بود ، نامزد دریافت جایزه بهترین معلم جهان شد.

لادو آپخازاوا معلم گرجی نمونه
لادو آپخازاوا معلم گرجی نمونه

البته وی در میان ده نفر معلم برتر جهان قرار گرفته است و بایستی برای گرفتن جایزه اول با 9 نفر دیگر رقابت کند.

ده نامزد برترین معلمان جهان توسط ” هیو جکمن ” بازیگر ، خواننده و تهیه کننده معروف ، برگزیده شدند.

” هیو جکمن ” گفت : وقتی که کودک بودم، ابرقهرمان های زیادی وجود داشتند که میخواستم جایشان باشم.

ولی الان از جایی که ایستاده ام با تمام تجربیاتی که کسب کرده ام می توانم بگویم که ابرقهرمان های واقعی معلم ها هستند. زیرا آنها کسانی هستند که دنیا را تغییر می دهند.

” هیو جکمن ” بیشتر بخاطر بازی در مجموعه فیلم های مردان اکس در نقش ” ولورین ” به شهرت جهانی رسید.

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس ، معیار انتخاب معلمان برتر از گوشه و کنار جهان بیشتر به موارد زیر بستگی داشته است :

” از آموزش در شهرها و روستاهای دور افتاده تا مدارس درون شهر، آنها از مشارکت اجتماعی و حقوق کودک حمایت می کنند، مهاجران را در کلاس های درس راه می دهند و توانایی و اعتماد به نفس دانش آموزان خود را با استفاده از موسیقی، تکنولوژی، رباتیک و علم پرورش می دهند. “

امیدواریم که آقای ” لادو آپخازاوا ” و سایر معلم ها در گوشه و کنار جهان همواره موفق و سربلند باشند و فراموش نکنیم که آنها به ما خیلی چیزها آموختند. با آرزوی موفقیت و بهروزی برای تمامی معلم های سراسر گیتی.

4.8/5 (5 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *