معرفی لیست مشاغل مورد نیاز در گرجستان

مشاغل مورد نیاز گرجستان : کشور گرجستان از نیروی کار تحصیلکرده و جوان برخوردار است ولی در عین حال با کمبود نیروی متخصص و زبده در زمینه فنی مواجه است. از طرفی برخی مشاغل در گرجستان نیاز به کارآفرین برای ایجاد این مشاغل دارند. بنابراین حضور نیروهای سرمایه گذار و کارآفرین برای چرخه اقتصاد گرجستان بسیار ضروری می باشد. یکی از لازمه های کار و زندگی در گرجستان دانستن زبان گرجی است.

مشاغل مورد نیاز گرجستان

مشاغل مورد نیاز گرجستان می تواند برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری و کارآفرینی در کشور گرجستان و حتی مهاجرت به این کشور برای کار کمک شایانی به ما بکند.

کشور گرجستان با مساحتی در حدود 69 هزار کیلومتر مربع و جمعیتی بالغ بر پنج میلیون نفر دارای نرخ بیکاری 12 درصد می باشد و پیدا کردن شغل دلخواه طبق لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان کاری دشوار به نظر می رسد.

در کشور گرجستان درآمدها و دستمزدها بسیار پائین است و برای گذران زندگی ناکافی به نظر می آید. این دستمزدهای پائین فقط می تواند به اندازه هزینه اجاره یک خانه مسکونی باشد و در صورت نداشتن خانه مسکونی سختی زیادی را در زندگی به وجود می آورد.

بیشتر مردمان گرجی با درآمدهای کم زندگی دشواری دارند و درصد بالایی از جامعه زیر خط فقر زندگی می کنند. این موضوع راه را برای سرمایه گذاران خارجی بسیار هموار می سازد تا بتوانند با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان و از طریق کارآفرینی در این کشور و استفاده از نیروی کار جوان و با سواد و با حقوق کم، سود قابل توجهی را در قبال سرمایه و کارآفرینی خود به دست آورند.

لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان

لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان

از طرفی افرادی که قصد دارند بدون سرمایه گذاری و برای کار در گرجستان وارد شوند می بایست قبل از مهاجرت سفری به این کشور داشته و از نزدیک با بازار کار و زندگی مردم گرجی آشنایی پیدا کنند و پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان و تطبیق آن با تخصص و تحصیلات و زمینه کاری خود تصمیم به مهاجرت بگیرند تا بتوانند از به وجود آمدن سختی در زندگی خود جلوگیری کنند.

از طرفی با توجه به ملحق شدن کشور گرجستان در آینده ای نزدیک به اتحادیه اروپا، امکان پیشرفت اقتصاد این کشور امری ممکن به نظر می آید و در صورت اروپایی شدن این کشور، لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان نیز گسترش یافته و افراد جویای کار در این کشور به راحتی می توانند به مشاغل دلخواه خود دسترسی پیدا کنند.

لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان

در لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان، چندین زمینه و تخصص کاری گوناگون به چشم می خورند. کشور گرجستان با داشتن سرانه مالی پائین و دستمزدهای کم برای نیروی کار در زمره کشورهای فقیر قرار دارد و فقط در چند زمینه شغلی درآمدهای خوبی را شامل می شود.

یکی از این شغل های پر درآمد تخصص پوست و مو و زیبایی و همچنین جراحی قلب و به طور کلی جراح داخلی می باشد که ماهیانه درآمدهای خوبی از تخصص و دانش خود به دست می آورند و با توجه به نیاز کشور در لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان نیز قرار دارند.

گروه بعدی از لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان که سود خوبی از علم خود می برند وکلا هستند. در سال های اخیر با توجه به قوانین سهل و آسان کشور گرجستان در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری افراد خارجی در این کشور، بکار گیری دانش وکلای رسمی در گرجستان بسیار ضروری شده و اکثر سرمایه گذاران خارجی ترجیح می دهند تمامی امور سرمایه گذاری و کارآفرینی و ثبت شرکت خود را به صورت رسمی و حقوقی توسط وکیل رسمی این کشور انجام دهند تا از بروز هر گونه مشکل حقوقی و ممانعت در کار جلوگیری کنند و با خیال راحت به کار خود بپردازند.

از طرفی با وجود آمار بسیار پائینی که از جرم و جنایت در گرجستان موجود است ولی طبق قوانین سختگیرانه حقوقی در کشور گرجستان، افراد زیادی در امور حقوقی خود ناگزیر به کمک گرفتن از وکلا هستند و بدین ترتیب وکلای رسمی در گرجستان در حوزه های مختلف حقوقی از درآمدهای بالایی بهره مند می باشند. بدین ترتیب این شغل نیز همچنان در لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان و بسیار پرطرفدار می باشد.

دیگر مشاغل مورد نیاز گرجستان

از دیگر مشاغل مورد نیاز گرجستان که جزو مشاغل پردرآمد نیز بشمار می روند شغل حسابداری و حسابرسی می باشد که طرفداران زیادی دارد و در صورت داشتن دانش و تجربه کافی می توان از طریق این شغل به دستمزدهای بسیار بالایی دست یافت.

بدینگونه که اکثر حسابدارها و حسابرسان به صورت همزمان کار حسابداری چند شرکت را انجام می دهند و از هر کدام حقوق جداگانه ای دریافت می نمایند.

از طرفی شغل حسابداری جزء لاینفک همه شرکت ها می باشد و حضور حداقل یک حسابدار در هر مجموعه ضروری است و این امر سبب شده شغل حسابداری همچنان در لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان باقی بماند.

یکی دیگر از مشاغل با درآمد خوب در گرجستان متخصصین فنی و خدمات تاسیساتی ساختمان و همچنین لوله کش و تکنسین برق ساختمان می باشند.

مشاغل مورد نیاز در گرجستان

مشاغل مورد نیاز در گرجستان

نیروی کار گرجستان با وجود دانش و تحصیلات خود از تخصص لازم در زمینه های فنی و تاسیساتی برخوردار نیستند و برای کار در این زمینه ها، افراد خارجی ماهر به راحتی می توانند شغل مناسب با درآمدهای به نسبت بالایی داشته باشند.

بدین روی خدمات فنی و تاسیساتی نیز در لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان قرار دارد و متقاضیان آن بیشتر افراد خارجی و مهاجران می باشند.

از دیگر نمونه های شغلی که در لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان وجود دارد و می تواند درآمد های خوبی داشته باشد می توان به نمایندگی های فروش مواد غذایی و دارویی و مشاوره در زمینه سرمایه گذاری و نوشتن بیزینس پلن های حرفه ای، دندانپزشکی، پرستاری، مشاغل در زمینه اینترنت و وبسایت، و مهندسی عمران اشاره کرد.

مهاجرت کاری از طریق مشاغل مورد نیاز گرجستان

مهاجرت کاری از طریق مشاغل مورد نیاز گرجستان ( مهاجرت کاری به گرجستان ) امری بسیار متداول است و به خصوص در سال های اخیر افراد زیادی از طریق پیگیری لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان و درخواست شغل مورد نظر خود به این کشور مهاجرت کرده اند.

یکی از لازمه های کار و زندگی در کشور گرجستان یادگیری زبان گرجی می باشد. در بانک ها، ادارات دولتی و شرکت های خارجی و بین المللی دانستن زبان انگلیسی کفایت می کند ولی بسیاری از مردم گرجستان نمی توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و تنها راه ارتباطی با آنها صحبت به زبان گرجی می باشد.

مهاجرت به گرجستان از طریق کار

مهاجرت به گرجستان از طریق کار

بنابراین آموزش زبان گرجی برای گذران زندگی در گرجستان بسیار ضروری می باشد. برای داشتن اقامت کشور گرجستان افراد بسیاری سرمایه خود را با توجه به لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان و نیازهای اقتصادی این کشور برای شروع کسب و کار جدید در گرجستان سرمایه گذاری کردند و توانستند اقامت دائم بگیرند.

همچنین برخی افراد با سرمایه اندک بعنوان کارآفرین و از طریق ثبت شرکت برای گرفتن اقامت این کشور اقدام کردند. این کارآفرینان با توجه به نیاز کشور به مشاغل خاص و با استفاده از لیست مشاغل مورد نیاز گرجستان و ایجاد شغل، به چرخه اقتصاد این کشور کمک شایانی کرده اند.

5/5 (5 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *