معرفی شرکت

اقامت گرجستان ، مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان ، مشاوره تحصیل در گرجستان ، ثبت شرکت در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، مشاوره اقامت دائم گرجستان ، مشاوره اخذ پاسپورت گرجستان ، گرفتن اقامت گرجستان ، اقامت در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان و اجاره ملک در گرجستان را به شرکت آناجورجیا بسپارید.

شرکت آناجورجیا با کادر مجرب ایرانی و گرجی و با نزدیک به ده سال سابقه و تجربه مدیر عامل این شرکت ، همواره سعی دارد تا بر اساس مشتری مداری رضایت همه متقاضیان گرامی که از خدمات این شرکت استفاده می کنند را جلب کند.

با توجه به تاکید زیاد مدیر عامل شرکت آناجورجیا و حساسیت ویژه وی نسبت به رعایت حقوق و احترام مشتری های این شرکت ، همواره توانسته ایم با تاکید بر این مهم رضایت اغلب مشتری های گرامی را جلب کنیم و به یک شرکت مشتری مدار ، شهرت یافته ایم.

لوگوی آناجورجیا

لوگوی آناجورجیا

در اینجا اگر بخواهیم به صورت خلاصه معرفی شرکت آناجورجیا را انجام دهیم بایستی عرض کنیم که :

این شرکت با کادری باتجربه و مسئولیت پذیر و با داشتن مدیرعاملی شایسته و باتجربه همواره توانسته است که رضایت اغلب مشتری هایی که از خدمات آناجورجیا استفاده کرده اند را جلب کند.

شرکت آناجورجیا در اداره ثبت شرکت های گرجستان و همچنین در دادگستری گرجستان به شماره ثبت 439412967 و شماره پروانه 18042896 به ثبت رسیده و دارای مجوز و پروانه قانونی فعالیت است.

حوزه فعالیت شرکت آناجورجیا فعلا در کشور گرجستان و در شهر تفلیس پایتخت گرجستان است و به مرور زمان قصد گسترش فعالیت هایمان در سایر کشورها را داریم و از تمامی علاقمندان در ایران جهت اخذ نمایندگی آناجورجیا دعوت می نماییم.

اغلب کارمندان آناجورجیا اهل کشور ایران و گرجستان هستند . ولی تمامی کادر فعال آناجورجیا علاوه بر زبان بومی خودشان به زبان انگلیسی نیز تسلط کامل دارند.

عمده فعالیت های شرکت آناجورجیا در بخش های حقوقی و مهاجرتی خلاصه می شود که عبارتند از : اخذ اقامت گرجستان – ثبت شرکت در گرجستان – مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان – خرید خانه در گرجستان – خرید ملک در گرجستان – اجاره خانه در گرجستان – برگزاری تور گرجستان و کلیه اموراتی که در چهار بخش : حقوقی ، املاک ، توریستی و سرمایه گذاری قرار می گیرند.

لازم به ذکر است که باتوجه به فعالیت های حقوقی شرکت آناجورجیا و الزام وجود وکیل رسمی گرجی ، با افتخار اعلام میداریم که با یکی از بهترین وکلای گرجستان در حال همکاری هستیم.

در صورت داشتن پیشنهاد یا انتقاد از عملکرد سیستم شرکت آنا جورجیا می توانید از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه کنید :

anageorgiaco@gmail.com

لطفا ما را از دیدگاه ها و عقاید سازنده خودتان محروم نفرمائید. با تشکر . آناجورجیا

3.5/5 (11 Reviews)