خانه / اخبار / اخبار گرجستان / معرفی اولین سفیر عربستان سعودی در گرجستان

معرفی اولین سفیر عربستان سعودی در گرجستان

معرفی اولین سفیر عربستان سعودی در گرجستان : مطلع شدیم که اولین سفیر کشور عربستان سعودی در گرجستان معرفی شده است. عربستان سعودی در گرجستان سفارت خانه نداشت و جدیدا بدلیل گسترش روابط سیاسی و اقتصادی با گرجستان سفارت خودش را در این کشور بازگشایی کرد.

معرفی اولین سفیر عربستان سعودی در گرجستان

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز ، وزارت امور خارجه گرجستان روز دوشنبه گفت :

که نخستین سفیر عربستان سعودی در گرجستان، آقای عبدالله المطیری، نسخه هایی از مدارک استوار نامه خود را به وزیر امور خارجه گرجستان، ” دیوید زالکالیانی ( Davit Zalkaliani ) ارائه کرد.

معرفی اولین سفیر عربستان سعودی در گرجستان
معرفی اولین سفیر عربستان سعودی در گرجستان

وزیر امور خارجه گرجستان در نشست بعد از مراسم استوار نامه، تصمیم گیری در مورد افتتاح سفارت عربستان سعودی در گرجستان را مورد ارزیابی قرار داد و تاکید کرد که بازگشایی سفارت عربستان سعودی به طور قابل توجهی تقویت روابط بین دو کشور را تسهیل خواهد کرد و فعالیت های بین دو جامعه را بیشتر خواهد کرد.

این دو طرف مذاکرات، طیف وسیعی از مسائل مربوط به برنامه روابط میان گرجستان و عربستان سعودی را مورد بحث قرار دادند و اهمیت تقویت پیوندهای سیاسی، تجاری و اقتصادی، گردشگری و دیگر زمینه ها را مورد تاکید قرار دادند. طرفین توافق کردند تا در آینده بیشتر همکاری کنند.

عربستان سعودی برنامه های زیادی برای سرمایه گذاری در گرجستان دارد. بر همین اساس نیز وزیر سابق امورخارجه عربستان قبلا وعده یک سرمایه گذاری دو میلیارد دلاری در بخش توریسم و گردشگری گرجستان را داده بود.

عربستان در یکسال گذشته علاقمندی خودش را در زمینه سرمایه گذاری در بخش های مختلف اقتصادی در گرجستان اعلام کرده است. هنوز مشخص نیست که آیا در آینده نزدیک این وعده ها عملی می شود یا خیر.

باتومی شهری است که خیلی مورد علاقه سرمایه گذاران عربستانی است و چندین بار نیز در زمینه سرمایه گذاری در بخش توریسم و گردشگری گرجستان در شهر باتومی از سوی سرمایه گذاران عربستانی بحث شده بود.

5/5 (1 Review)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *