مشاور املاک آناجورجیا گرجستان

مشاور املاک آناجورجیا گرجستان : با توجه به تجارب زیاد در عرصه های مختلف ساخت و ساز و املاک در گرجستان آماده ارائه بهترین فایل های املاک با قیمت های مناسب در گرجستان هستیم. گران نخرید و در دام سودجویانی که قیمت املاک را چندین برابر می فروشند نیفتید. کلیه فایل های املاک آناجورجیا توسط کارشناسان رسمی مشاور املاک گرجستان تایید و قیمت گذاری می شوند. تا قیمت های واقعی آنها مشخص گردد. زیر قیمت واقعی املاک در گرجستان ملک را به شما خواهیم فروخت.

مشاور املاک آناجورجیا گرجستان

مشاور املاک آناجورجیا گرجستان با تجارب فراوان در زمینه های مشارکت در ساخت و ساز در گرجستان و همچنین با دارابودن فایل های بسیار خوب در زمینه املاک در گرجستان آماده ارائه خدمات مشاور املاک در گرجستان است.

در نوشته های پیشین راجع به مشاور املاک گرجستان بحث کردیم در اینجا قصد داریم تا شما عزیزان را که برای اولین بار و بدون تجربه قبلی قصد خرید ملک در گرجستان را دارید ، یاری دهیم.

مشاور املاک گرجستان

مشاور املاک گرجستان

برای اینکه یک ملک را به قیمت واقعی بخرید و یا حتی پایین تر از قیمت واقعی برای شما برنامه ویژه ای داریم.

گران نخرید ؛ رویا نخرید

متاسفانه تقریبا هفته ای چند بار مراجعه کننده داریم که مدعی این هستند که ملک آنها بسیار بیشتر از قیمت واقعی آن خریداری شده است و به نوعی سر آنها کلاه رفته است و حتی مطرح می کنند که قصد شکایت از املاک خاطی را دارند.

بایستی خدمت این دسته از عزیزان عرض کنیم که بر طبق قوانین جاری گرجستان گرانفروشی جرم محسوب نمی شود و نمی توان از فرد خاطی شکایت کرد فقط بایستی چشمان خودتان را باز کنید.

بیشتر بخوانید :
مهاجرت به گرجستان از طریق خرید ملک

چگونه می توان قیمت واقعی املاک در گرجستان را تشخیص داد؟

1 – فقط به یکجا اکتفا نکنید برای خرید. قطعا دلارهای شما با زحمت فراوان بدست آمده است، پس براحتی آنها را از دست ندهید.

سعی کنید اگر قصد خرید ملک در گرجستان را دارید چند روز تا چند هفته وقت بگذارید و با دقت قیمت های کلیه املاک را بررسی تا گرانفروش خاطی را براحتی شناسایی کنید.

اگر مثلا در منطقه X در تفلیس ملکی به قیمت هر مترمربع 1000 دلار آمریکا به شما گفته شد ، و املاک دیگری به شما گفت مترمربعی 900 دلار ، از آن کسی که قیمت کمتر و منطقه بهتری دارد خریداری کنید.

اما چگونه می توان بهترین مناطق و خیابان های تفلیس و یا سایر شهرهای مختلف آن را شناسایی کرد؟ از مردم محلی و یا کارشناسان املاک بهترین و خوش فروش ترین خیابان های آن شهر را بپرسید و در این زمینه در ابتدا تحقیق کنید.

2 – از کارشناسان رسمی دولتی برای قیمت گذاری مشورت بگیرید.

سعی کنید چند صد لاری را فدای چند هزار دلار نکنید. برای مثال یک کارشناس رسمی دولتی از شما مبلغ 200 تا 600 لاری ( بستگی به ملک مورد نظر دارد ) برای هر ملک می گیرد و قیمت واقعی آن را برآورد و اعلام می کند.

خسیس نباشید و برای چند صد لاری پرداخت به یک کارشناس دولتی، چند هزار دلار را از دست ندهید.

3 – استفاده از قیمت گذاری مشاور املاک آناجورجیا گرجستان.

شما می توانید به صورت رایگان هر ملکی را که قصد خرید دارید ، استعلام قیمت آن را توسط کارشناسان باتجربه آناجورجیا انجام دهید. ولی برای تعیین قیمت واقعی یک ملک حضور کارشناس آناجورجیا الزامی است و بدون حضور امکان قیمت گذاری دقیق را نداریم.

بیشتر بخوانید :
کانال تلگرام ایرانیان گرجستان

مشاور املاک آناجورجیا گرجستان بهترین فایل های ملک را همراه با واقعی ترین قیمت ها برای شما به ارمغان می آورد.

آناجورجیا امین شما در گرجستان.

5/5 (2 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *