خانه / سرمایه گذاری در گرجستان / مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان چقدر است؟ آیا با مبالغ کم هم می توان سرمایه گذاری در گرجستان را انجام داد؟

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله : نوع کار یا بیزینسی که شما قرار است انجام دهید ، میزان سرمایه ای که قرار است با توجه به حجم کار یا بیزینس پیش بینی شود و ….

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان
مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان

بر اساس تحقیقات و تجارب ارزنده شرکت آناجورجیا در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، حداقل میزان سرمایه گذاری در گرجستان به طور متوسط برای اغلب تجارت و بیزینس ها از 30 هزار دلار آمریکا به بالا می باشد. بنابراین اگر کمتر از سی هزار دلار سرمایه دارید لطفا به گرجستان مهاجرت نکنید چون دچار مشکل خواهید شد.

همچنین به همه متقاضیانی که قصد مهاجرت ، زندگی و سرمایه گذاری در این کشور را دارند توصیه می کنیم قبل از هر اقدام از یک مشاور باتجربه در زمینه اقتصادی که دارای آرشیو قوی کاری باشد ، بهره بگیرید تا بتوانید راه درست سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان را حداقل از سی هزار دلار آمریکا به بالا در نظر بگیرید. حالا چرا سی هزار دلار ؟ بر اساس تجارب کارشناس های اقتصادی آناجورجیا برای راه اندازی هر کار و تجارتی در گرجستان ، یک مدت زمانی لازم است تا آن کار به ثمر بنیشیند.

اگر کمتر از سی هزار دلار سرمایه داشته باشید تا بتوانید این مدت زمان را طی کنید سرمایه شما به اتمام می رسد و شکست خواهید خورد. در زمان های قدیم به این مدت زمان اصطلاحا ، دوره خاک خوری گفته می شد ولی در علم اقتصاد به آن نقطه سر به سر می گویند.

نقطه سر به سر هر بیزینس ، نقطه ای است که درآمد شما با هزینه های جاری شما برابر می شوند و یا سود شما برابر با صفر است. زیر این نقطه معمولا هزینه های جاری بیشتر از درآمد است و سود منفی می باشد و بالای این نقطه ممکن است که درآمد شما بیشتر از هزینه ها شوند و سود شما مثبت شود.

برای رسیدن به نقطه سر به سر بیزینس یا تجارت در گرجستان با توجه به نوع بیزینس چند ماه تا چند سال زمان نیاز است. در این مدت با پشتوانه مالی که در بانک دارید می توانید هزینه های خودتان را از جمله : اجاره مغازه یا محل کسب ، اجاره خانه ، هزینه های ایاب و ذهاب ، هزینه های آب ، برق ، گاز ، تلفن و اینترنت ، هزینه های خورد و خوراک و …. پرداخت کنید.

بنابراین اگر پشتوانه مالی نداشته باشید نمی توانید دوام آورید و شکست شما قطعی است و بایستی به کشورتان برگردید. بنابراین اگر به رهنمودهای کارشناس های اقتصادی آناجورجیا گوش فرا دهید ، پیروزی شما در بیزینس با درصد بالایی پیش بینی می شود.

میزان سرمایه گذاری در گرجستان

در تجارت و بیزینس موفقیت صد در صد یا شکست صد در صدی وجود ندارد. زیرا اگر تجارتی دارای موفقیت صد در صد بود دیگر اسمش تجارت نبود. تجارت و بیزینس ها همواره با ریسک همراه هستند ، کاری که کارشناس های آناجورجیا برای شما انجام می دهند این است که با تجارب زیاد خودشان و ارائه طرح های توجیهی مفید و قابل اجرا ریسک از دست دادن سرمایه شما را به حداقل می رسانند.

میزان سرمایه گذاری در گرجستان
میزان سرمایه گذاری در گرجستان

بنابراین اگر تجارت یا بیزینس خاصی مد نظر شما در گرجستان است که در آن تخصص و تجربه بالایی دارید ، با ما در میان بگذارید تا بتوانیم بیشتر شما را راهنمایی کنیم یا اگر بیزینس پلن خاصی ندارید ، ما می توانیم در این امر به شما یاری دهیم.

جهت اینکه بدانید میزان سرمایه گذاری در گرجستان در زمینه تجارت یا بیزینس شما چقدر است ، سعی کنید تا یک جلسه مشاوره سرمایه گذاری با کارشناس های باتجربه آناجورجیا برگزار کنید. تمامی مشاوره های سرمایه گذاری آناجورجیا به صورت کاملا رایگان انجام می شود و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

برخی از متقاضیان با مراجعه به دفتر آناجورجیا عنوان می کنند که کمتر از سی هزار دلار سرمایه دارند و میخواهند کاری راه اندازی کنند ، خدمت این دسته از سروران گرامی عرض کنیم که در صورتی که با مبلغ کمتر از سی هزار دلار آمریکا وارد کار یا بیزینسی در گرجستان شوید با توجه به تجارب ما احتمال از دست دادن سرمایه شما زیاد می شود و ما نمیخواهیم که آرشیو کاری ما ضعیف و شکننده باشد.

بنابراین سعی تمامی کارشناس های آناجورجیا بر این است که ریسک از دست دادن سرمایه شما به حداقل برسد ، بنابراین اگر قصد دارید با سرمایه کمتر وارد بیزینسی در گرجستان شوید مسئولیت از دست دادن سرمایه با خودتان است.

سعی کنید اگر سرمایه کمی دارید با کسی که می شناسید شریک شوید و یا در کشور خودتان بمانید. مراقب کسانی باشید که می خواهند با نشان دادن رویاها برای شما در سرزمین گرجستان ، مشکل آفرین شوند. شاید این سرمایه تمام زندگی شما باشد که به سختی به دست آورده اید ، بنابراین سعی کنید براحتی از دست ندهید.

جهت اطلاع از مبلغ سرمایه گذاری در گرجستان و یا میزان سرمایه گذاری در گرجستان در اغلب کارها یا بیزینس ها ، با کارشناسان آناجورجیا مشورت کنید. به امید موفقیت تجاری برای همه متقاضیان گرامی در کشور گرجستان.

5/5 (2 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

پرورش خوک در گرجستان

پرورش خوک در گرجستان سرمایه گذاری زودبازده

پرورش خوک در گرجستان سرمایه گذاری زودبازده : خوک حیوان پستانداری است از خانواده گرازسانان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *