خانه / اطلاعات عمومی کشور گرجستان / قیمت پوشاک در گرجستان

قیمت پوشاک در گرجستان

قیمت پوشاک در گرجستان : در این نوشته قصد داریم تا قیمت پوشاک در کشور گرجستان اعم از : کیف ، کفش ، پیراهن ، شلوار و کلیه پوشاک تن را برای شما شرح دهیم. ولی بایستی دقت کنید که کلیه قیمتها مربوط به سال 2019 میلادی می باشد و ممکن است در سال های بعد این قیمت ها تغییر کنند. هر چند در گرجستان نرخ تورم خیلی بالا نیست و تغییر قیمت ها اندک هستند.

قیمت پوشاک در گرجستان

قیمت پوشاک در گرجستان در شهرهای مختلف و همچنین فروشگاه های برند و معمولی بسیار متفاوت هستند. برای مثال قیمت پوشاک در گرجستان در شهر تفلیس با شهر باتومی متفاوت است، زیرا هزینه حمل برای هر یک از این دو شهر یکسان نیست.

در نوشته های پیشین راجع به هزینه زندگی در گرجستان صحبت کردیم. در اینجا می خواهیم بیشتر درباره نرخ روز پوشاک در گرجستان بحث کنیم.

قیمت پوشاک در گرجستان
قیمت پوشاک در گرجستان

همچنین هزینه پوشاک در مجموعه برندهای “زارا” با برند مثلا ” ال سی وای کی کی ” متفاوت است. زیرا برند زارا قیمت های بیشتری نسبت به انواع برندهای ترک دیگر دارد.

بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم تا متوسط قیمت پوشاک در گرجستان را برای شما عزیزان شرح دهیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. کلیه قیمتها به لاری ( واحد پول گرجستان ) می باشند.

-) یک جفت شلوار جین اصلی : قیمت آن برابر با 139.31 لاری گرجستان است.

-) یک دست لباس تابستانی شامل انواع تیشرت مردانه یا زنانه : 77.67 لاری گرجستان است.

-) یک جفت کفش ورزشی برند شامل انواع برندهای روز مثل : نایک یا آدیداس : 202.80 لاری گرجستان است.

-) یک جفت کفش مردانه مجلسی با جنس مرغوب : 234.61 لاری گرجستان است.

-) یک جفت کفش زنانه مجلسی با جنس مرغوب : 157 لاری گرجستان است.

-) یک دست کت و شلوار مردانه مرغوب : 350 لاری گرجستان است.

-) یک دست کت و شلوار اداری زنانه مرغوب : 280 لاری گرجستان است.

-) کاپشن زمستانی مردانه : 100 لاری گرجستان است.

-) کاپشن زمستانی زنانه و مرغوب : 90 لاری گرجستان است.

-) ژاکت زمستانی مردانه : 60 لاری گرجستان است.

-) ژاکت زمستانی زنانه : 50 لاری گرجستان است.

قیمت پوشاک در گرجستان – لباس های زیر

قیمت پوشاک در گرجستان شامل قیمت انواع لباس های زیر زنانه و مردانه به شرح زیر است :

-) انواع لباس های زیر زنانه برای هر جفت : 25 لاری گرجستان است.

-) انواع لباس های زیر مردانه شامل زیر پیراهنی و شورت برای هر جفت : 30 لاری گرجستان است.

توجه کنید که قیمت های ذکر شده به طور متوسط می باشند و ممکن است در یک فروشگاه برند، قیمت آن افزایش و یا در یک فروشگاه معمولی قیمت آن به نسبت قیمت هایی که ما عنوان کرده ایم ، کاهش یابد.

قیمت پوشاک در تفلیس به نسبت قیمت پوشاک در باتومی بیشتر است، زیرا شهر باتومی چسبیده به مرز ترکیه است و هزینه حمل و نقل پوشاک به باتومی از ترکیه کمتر از تفلیس است بنابراین معمولا قیمت پوشاک در باتومی کمتر از تفلیس است.

اغلب برندهای پوشاک در کشور گرجستان برندهای ترکیه هستند مثل : کوتون ، ال سی وای کی کی ، دفکتو و ….

برندهای مرغوب مانند زارا ، آدیداس ، نایک و …. موجود هستند ولی بدلیل گران بودن استقبال چندانی از آنها نمی شود.

ولی برندهای ترک پوشاک در گرجستان بدلیل مرغوبیت و همچنین قیمت های مناسب همتایی در گرجستان ندارند.

لازم به ذکر است که هر یک دلار آمریکا در حال حاضر که این نوشته منتشر می شود برابر با 2.65 لاری گرجستان است.

هریک لاری گرجستان نیز در حال حاضر که این نوشته منتشر می شود برابر با : 48000 ریال ایران است.

هرچند که نرخ ارزها در مدت زمان تغییر می کند ولی می توانید جهت استعلام نرخ ارزها به کانال تلگرام آناجورجیا به آدرس زیر مراجعه کنید و هر روز نرخ ارزها را مشاهده فرمائید :

ورود به کانال تلگرام شرکت آناجورجیا

بازارهای محلی پوشاک در گرجستان

به غیر از فروشگاه های مطرح پوشاک در گرجستان و همچنین فروشگاه های زنجیره ای ، انواعی از فروشگاه ها و بازرهای محلی پوشاک در گرجستان نیز موجود هستند که قیمت پوشاک در آنها بسیار کمتر از سایر فروشگاه ها هست ولی مرغوبیت آنچنانی ندارند.

اغلب بازارهای محلی پوشاک در گرجستان محصولات کارگاه های پوشاک زیرزمینی گرجستان را ارائه می دهند که مرغوبیت و کیفیت آنچنانی ندارند.

هر چند معتقدیم که در میان آنها نیز محصولات گرجی مرغوب نیز یافت می شوند که قیمتی به مراتب پایین تر از انواع برندهای ترک و یا اروپایی پوشاک در گرجستان دارند.

بازارهای محلی پوشاک در گرجستان بیشتر در مناطقی چون : بازار واگزال ، دیدوبه ، بازار لیلو و همچنین بصورت بازارهای منطقه ای در روزهای مختلف هفته تشکیل می شوند.

تجربه خرید از بازارهای محلی پوشاک در گرجستان بسیار تجربه زیبایی است. چون ما هم تجربه خرید از آنها را داشته ایم و اتفاقا پوشاک خریداری شده ضمن داشتن کیفیت خوب قیمت مناسبی را نیز داشته است.

بنابراین قیمت یک جنس دال بر کیفیت مطلق آن نیست و چه بسا پوشاکی در گرجستان با قیمت پایین عرضه شوند که کیفیت آن بسیار بهتر از انواع برندهای جهانی باشند.

یکبار هم که شده خرید از بازارهای محلی پوشاک در گرجستان را تجربه کنید تا بتوانید بین مرغوبیت آن با انواع برندهای ترک و اروپایی مقایسه ای داشته باشید.

امیدواریم که مقاله بالا درباره قیمت پوشاک در گرجستان مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. ما را از دیدگاه های سازنده خودتان محروم نفرمائید. با تشکر از همراهی شما. آناجورجیا.

4.8/5 (5 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران : با توجه به داغ شدن موضوع واردات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *