عفو هشت زندانی به مناسبت روز استقلال گرجستان

عفو هشت زندانی به مناسبت روز استقلال گرجستان : رئیس جمهور گرجستان به مناسبت روز 26 می که سالروز استقلال گرجستان است، هشت زندانی را بخشیدند. امیدواریم که هیچ کس به مکافات زندان دچار نشود.

عفو هشت زندانی به مناسبت روز استقلال گرجستان

خانم ” سالومه زورابیشویلی ” رئیس جمهور گرجستان به مناسبت روز 26 می که روز استقلال کشور گرجستان است ، هشت نفر از زندانی ها را عفو کردند.

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، این هشت نفر زندانی امروز آزاد خواهند شد ولی سه نفر دیگر از زندانی ها از جمله یک زندانی زن که در لیست بخشش قرار داشتند مورد عفو قرار نگرفتند.

عفو هشت زندانی به مناسبت روز استقلال گرجستان

عفو هشت زندانی به مناسبت روز استقلال گرجستان

هنوز هیچ اطلاعاتی در زمینه نام زندانی های آزاد شده توسط خبرگزاری اینترپرس نیوز گزارش نشده است. فقط اعلام شده که این هشت نفر امروز آزاد می شوند.

تعدادی از زندانی های خارجی از جمله : اتباع ترکیه ، آذربایجان ، ایران و …. در زندان های گرجستان به دلیل تخلف هستند.

آرزو می کنیم که بزودی آنها نیز از زندان آزاد شوند و به کانون گرم خانواده برگردند.

به هر حال این کار بشردوستانه خانم رئیس جمهور جای تقدیر و تشکر دارد و امیدواریم در آینده نزدیک بخشش بیشتری از سوی ایشان در مورد زندانی ها اجرایی شود.

زندانی ها معمولا و بر طبق قوانین جاری گرجستان توسط رئیس جمهور عفو می شوند. همانطور که در بسیاری از کشورهای جهان نیز به مناسبت های مختلف این عفو و بخشش انجام می شود.

روز بیست و ششم ماه می هر سال در کشور گرجستان روز استقلال نامیده می شود و تعطیل رسمی است. امسال روز استقلال گرجستان مقارن شده با روز یکشنبه که خود یکشنبه ها نیز در گرجستان تعطیل رسمی است.

قرار است جشن باشکوهی در میدان آزادی تفلیس و سایر نقاط گرجستان به مناسبت روز استقلال این کشور برگزار شود.

5/5 (3 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *