خانه / اخبار / اخبار گرجستان / عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان طبق نظر سنجی موسسه ملی دموکراتیک ، بسیاری از مردم گرجستان از عضویت این کشور در اتحادیه اروپا حمایت می کنند.

حمایت مردم از عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

78 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی موسسه ملی دموکراتیک (NDI) از پیوستن گرجستان به اتحادیه اروپا حمایت می کنند.

موسسه ملی دموکراتیک (NDI) امروز نتایج نظرسنجی افکار عمومی خود را منتشر کرده است. این نظرسنجی در تاریخ 13 تا 29 جولای انجام شده و درمجموع 2132 نفر مصاحبه شده اند.

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا
عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

نتایج نظرسنجی منتشر شده امروز توسط موسسه ملی دموکراتیک (NDI) و CRRC گرجستان حاکی از این است که 78 درصد گرجی ها از هدف این کشور برای پیوستن به اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) حمایت می کنند، و 71 درصد عضویت گرجستان در ناتو را تایید می کنند.

علاوه بر این ، اکثریت قریب به اتفاق پاسخ دهندگان (83 درصد) بر این باورند که پارلمان باید حداقل 30 درصد از زنان تشکیل شود و سهمیه اجباری جنسیتی (65 درصد) را تأیید کند.

به گزارش NDI ، گرجی ها بیشتر نگران مشکلات اقتصادی هستند : مشاغل (48 درصد) ، افزایش قیمت ها و تورم (34 درصد) و فقر (33 درصد).

تنها 10 درصد از پاسخ دهندگان اظهار کرده اند که پس انداز دارند و بیشترین میزان پس انداز در بین اقلیت ها (24 درصد) گزارش شده است.

این نظرسنجی مراقبت های بهداشتی را به عنوان مهمترین نگرانی گرجی ها نشان داده است. در حالی که اکثر گرجی ها از دسترسی و کیفیت مراقبت های بهداشتی ابراز رضایت می کنند، در عین حال آنها نگران هزینه های بالای مراقبت های پزشکی و دارو هستند.

لورا تورنتون ، مدیر ارشد NDI ، می گوید “مردم پیام هایی را به دولت ارسال می کنند.”

او همچنین گفت: “گرجی ها دولت را مسئول رفاه اقتصادی ضعیف خود می دانند و یک سیگنال فوری به رهبران گرجستان ارسال می کنند تا برنامه های مشخصی را برای رشد و اشتغال فراگیر ارائه دهند. “

حمایت مردم گرجستان از پیوستن این کشور به اتحادیه اروپا و ناتو

براساس این نظرسنجی، 49 درصد از پاسخ دهنگان به نظرسنجی موسسه ملی دموکراتیک (NDI) معتقدند كه كشورشان در مسیری اشتباه قرار دارد، 30 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کنند که هیچ تغییری در گرجستان ایجاد نشده است، در حالی که 18 درصد تصور می کنند که این کشور در جهت صحیح رهبری می شود.

NDI امروز بخش نخست نتایج نظرسنجی افکار عمومی خود را منتشر کرده است. این نظرسنجی در تاریخ 13 تا 29 ژوئیه انجام شده است و درمجموع 2132 نفر مصاحبه شده اند.

این سازمان می گوید میانگین حاشیه خطا 1.7 درصد است.

5/5 (2 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

متوسط حقوق در گرجستان افزایش یافت

متوسط حقوق در گرجستان افزایش یافت

متوسط حقوق در گرجستان افزایش یافت : متوسط دستمزدها در کشور گرجستان به نسبت مشابه …

یک دیدگاه

  1. سلام من میخواهم بایک زن گرجی ازدواج کنم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *