خانه / اقامت گرجستان / شرایط اخذ پاسپورت گرجستان

شرایط اخذ پاسپورت گرجستان

اخذ پاسپورت گرجستان

شرایط اخذ پاسپورت گرجستان چیست؟ آیا در حال حاضر اخذ پاسپورت گرجستان برای اتباع خارجی به سهولت انجام می شود؟

شرایط اخذ پاسپورت گرجستان آنچنان سخت نیست به شرطی که همواره صداقت را پیشه راه خود کنید. کشور گرجستان کشور بسیار قانون مندی است و از افرادی که دنبال مدرک سازی یا ایجاد فریب هستند به شدت بیزار است و با سیستم هوشمند و نظارت دقیقی که در دستگاه های اداری کشور گرجستان وجود دارد ، در عمل ایجاد فریب یا دروغ به ضرر شخص متقاضی تمام خواهد شد.

اخذ پاسپورت گرجستان
اخذ پاسپورت گرجستان

گرفتن پاسپورت گرجستان دارای شرایطی است که در زیر به آن اشاره می کنیم :

1 – ازدواج در گرجستان با اتباع گرجی به اخذ پاسپورت گرجستان منجر خواهد شد ، به شرطی که واقعی باشد. واقعی یا غیر واقعی بودن آن به تشخیص پلیس امنیت گرجستان و سایر دستگاه های ذیربط است و برای تشخیص آن فاکتورهای زیادی در نظر گرفته می شود ، بنابراین امکان اینکه شخصی بتواند با ازدواج صوری در گرجستان ، شهروندی این کشور را از آن خود کند خیلی کم است.

در کشور گرجستان ، کوتاه ترین راه ، راه راست است بنابراین سعی کنید تا فریب افرادی که به شما قول پاسپورت گرجستان از طریق ازدواج صوری را می دهند، نخورید زیرا در این راه نتیجه ای نخواهید گرفت.

اما شرایط اخذ پاسپورت گرجستان از طریق ازدواج چیست؟ معمولا هر تبعه خارجی که با یک تبعه گرجی ازدواج می کند بر اساس اعتبار سنجی از ازدواج آنها ، شرایط اخذ پاسپورت گرجستان فراهم می شود. مدت زمان اخذ پاسپورت گرجستان از طریق ازدواج بستگی به میزان واقعی بودن آن دارد و معمولا فاکتورهای زیادی در نظر گرفته می شود. ولی بر اساس تجربه شرکت آناجورجیا معمولا سه سال پس از ازدواج به شخص متقاضی اقامت دائم گرجستان داده می شود و معمولا دو سال پس از اقامت دائم ، شرایط اخذ پاسپورت گرجستان فراهم می شود.

اما چه عاملی باعث سرعت بخشیدن به این مدت زمان می شود؟ معمولا اگر صاحب فرزندی از همسر گرجی خود شوید ، پلیس امنیت و اداره اقامت گرجستان ، به این مساله که ازدواج شما صوری نیست ، پی برده و اخذ پاسپورت شما با سرعت بیشتری انجام می شود.

2 – شخصی که در یکی از رشته های ورزشی به عضویت تیم ملی گرجستان برای شرکت در مسابقات بین المللی یا المپیک در آید، می تواند پاسپورت گرجستان را از آن خود کند. مدت زمان این پروسه بستگی به مدت زمانی دارد که وی عضو تیم ملی گرجستان می شود. برای مثال : شخصی در کشور خودش دارای یک مقام جهانی یا المپیک در یکی از رشته های ورزشی است و تصمیم می گیرد تا به گرجستان مهاجرت کند.

در فدراسیون مربوط به رشته ورزشی وی ، یک تست گرفته می شود و در صورت قبولی و تایید سرمربی آن رشته ورزشی به عضویت تیم ملی گرجستان در می آید. در این حالت می تواند با سرعت بیشتری روند اخذ پاسپورت گرجستان را انجام دهد.

3 – شخصی که دارای اقامت دائم گرجستان است معمولا دو سال پس از آن می تواند با داشتن شرایط اخذ پاسپورت گرجستان ، نسبت به دریافت شهروندی گرجستان اقدام کند. برای اینکه بدانید شرایط دریافت اقامت دائم گرجستان چیست به نوشته ای که درباره اقامت دائم گرجستان در سایت آنا جورجیا درج کرده ایم ، مراجعه کنید.

پاسپورت گرجستان
پاسپورت گرجستان

4 – سرمایه گذاری مناسب در بخش هایی که مدنظر دولت و آژانس سرمایه گذاری وزارت اقتصاد گرجستان است ، منجر به اخذ پاسپورت گرجستان می شود ولی میزان سرمایه گذاری در گرجستان در این زمینه ، رقم مشخصی نیست و بستگی به بزرگی طرحی دارد که قرار است انجام شود. برای مثال اگر احداث یک هتل در تفلیس پایتخت گرجستان مدنظر باشد ممکن است با توجه به بزرگی طرح بالای پانصد هزار دلار آمریکا سرمایه گذاری نیاز داشته باشد.

در این زمینه حتما با یک وکیل و مترجم باتجربه تماس داشته باشید تا بتوانید ارتباط موثری را با وزارت اقتصاد گرجستان برقرار کنید و نتیجه لازم را بگیرید.

نکته ای که لازم دانستیم در اینجا به آن اشاره کنیم این است که اخذ پاسپورت گرجستان ، معمولا بدون دریافت اقامت دائم در ابتدا ، کمی مشکل و دور از دسترس می باشد و فقط اگر دارای شروط بالا هستید به جز شرط 3 می توانید بدون دریافت اقامت دائم ، مستقیم برای شهروندی گرجستان اقدام کنید.

شرایط اخذ پاسپورت گرجستان

شخص متقاضی دریافت پاسپورت گرجستان بایستی دارای شرایطی نیز باشد از جمله :

-) در مدت اقامتش در خاک گرجستان با پلیس و دستگاه های قضایی گرجستان مشکلی نداشته باشد.

-) جرم سنگینی در کشورش مرتکب نشده باشد زیرا یکی از شرایط اخذ پاسپورت گرجستان نداشتن سوء پیشینه در کشور محل زندگی ، اینترپل و همچنین در خاک گرجستان است.

-) دارای بیماری خاص و واگیرداری که باعث ایجاد خطر برای جامعه گرجستان می شود را نداشته باشد.

-) وجود شخص باعث ایجاد مشکل و ناامنی چه در داخل مرزهای کشور گرجستان و چه در ارتباطات بین المللی کشور گرجستان با دیگر کشورها نشود.

-) ارتباط با ارگان های سیاسی و حزبی داخلی گرجستان ، ارتباط با ارگان های امنیتی و اطلاعاتی کشورهای دیگر ، ارتباط با گروه های قاچاقچی انسان و حمل سلاح و مواد مخدر نداشته باشد.

-) شخص مورد نظر مشغول به انجام کار یا بیزینسی نباشد که برای دولت و کشور گرجستان مشکل و یا ناامنی ایجاد کند.

جهت مشاوره در زمینه اخذ پاسپورت گرجستان با وکیل و کارشناس های باتجربه آناجورجیا مشورت کنید تا بتوانید در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

4.5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

وکیل رسمی گرجستان

وکیل رسمی گرجستان

وکیل رسمی گرجستان : اگر در کشور گرجستان درخواست اقامت شما به هر دلیلی مردود …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *