خانه / اخبار / اخبار گرجستان / سیستم پارکینگ ساعتی در گرجستان راه اندازی می شود

سیستم پارکینگ ساعتی در گرجستان راه اندازی می شود

سیستم پارکینگ ساعتی در گرجستان راه اندازی می شود : شهرداری تفلیس خبر داد به زودی یک سیستم پرداخت ساعتی برای اتومبیل هایی که قصد پارک کردن در مناطق مختلف شهری تفلیس را دارند ایجاد می کند.

پارکینگ ساعتی در گرجستان

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، شورای شهر تفلیس تصمیم گرفته است که از اول جولای امسال سیستم پرداخت پارکینگ ساعتی در تفلیس را راه اندازی کند.

آقای ” کاخا کالادزه ” شهردار تفلیس در نشست شهرداری گفت :

پروژه آزمایشی سیستم پرداخت پارکینگ ساعتی در گرجستان ابتدا در اول جولای از خیابان ” کوته آپخازی ” ( لسلیدزه ) تفلیس آغاز می شود و در صورت موفقیت به سایر شهرها و مناطق شهری گسترش پیدا می کند.

سیستم پرداخت پارکینگ ساعتی در گرجستان
سیستم پرداخت پارکینگ ساعتی در گرجستان

بر طبق قوانین جدید سیستم پرداخت پارکینگ ساعتی ، هزینه ای را از کسانی که قصد پارک کردن خودرو را دارند به صورت ساعتی دریافت می کند که این مبالغ با توجه به نقاط مختلف شهری متفاوت است.

برای مثال در نقاط پرازدحام و شلوغ شهر این مبالغ بیشتر و در جاهایی که ازدحام کمتر است این مبالغ کمتر دریافت می شوند.

در حال حاضر افراد عادی و محلی با پوشیدن جلیقه هایی به رنگ فسفری و بدون داشتن مدرک یا حکمی خاص در مناطق پارک اتومبیل حضور پیدا می کنند و با راهنمایی رانندگان جهت پارک کردن از آنها وجوهی را دریافت می کنند.

این مساله باعث بوجود آمدن بعضا اختلافاتی بین رانندگان و این افراد عادی شده بود. زیرا شهروندان گرجستان مطلع بودند که برای پارکینگ شهری وجهی از آنها توسط قانون دریافت نمی شود و در برخی موارد با این افراد محلی بحث و جدل می کردند.

این مسائل باعث شد که دولت گرجستان در فکر ایجاد قانونی برای ساماندهی پارکینگ های شهری باشد.

از دید آناجورجیا ساماندهی پارکینگ های شهری ضمن کاستن از میزان ترافیک و تقاضاهای بی مورد جهت پارک می تواند نظم بیشتری به قوانین شهری دهد و از طرف دیگر باعث افزایش درآمدهای شهرداری ها و در نتیجه خدمات بیشتر شهری شود.

با آرزوی موفقیت برای آقای کاخا کالادزه شهردار محترم تفلیس.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *