خانه / اخبار / اخبار سایت و اطلاعیه ها / سامانه پرسش و پاسخ گرجستان راه اندازی شد

سامانه پرسش و پاسخ گرجستان راه اندازی شد

سامانه پرسش و پاسخ گرجستان راه اندازی شد : به همت دوستان فعال در شرکت آناجورجیا سامانه پرسش و پاسخ گرجستان راه اندازی شد. این سامانه در پاسخ به کسانی هست که مدعی هستند هرکس مشاوره رایگان دهد ریگی در کفشش هست. ما اینجا اثبات می کنیم که هیچ ریگی در کفشمان نیست و عاشق خدمتگزاری هستیم.

راه اندازی سامانه پرسش و پاسخ گرجستان

سامانه فارسی پرسش و پاسخ درباره گرجستان به همت دوستان فعالمون در شرکت آناجورجیا راه اندازی شد. لطفا به قوانین این سامانه احترام بگذارید تا بتوانید نهایت بهره وری سالم را از آن داشته باشید.

سامانه پرسش و پاسخ گرجستان
سامانه پرسش و پاسخ گرجستان

شرایط و ضوابط استفاده از سامانه پرسش و پاسخ گرجستان به شرح زیر است :

1 – از عنوان کردن سوالات تکراری بپرهیزید و قبل از درخواست برای ارسال سوالی حتما یک جستجو در وب سایت کنید که آیا این سوال قبلا پرسیده شده است یا خیر. در صورتی که این سوال موجود بود مطالعه کنید و اگر پاسخ خودتان را نیافتید در ادامه همان سوال مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگو باشند.

2 – توهین به اعتقادات مذهبی، ادیان، اقوام، اعضای گروه، شخصیت‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، مسئولین کشورها و سازمان ها مجاز نیست.

3 – استفاده از عکس ها یا نشانه‌ ها و تصاویر غیرمتعارف مجاز نیست.

4 – نشر مطلب یا سوالی در خصوص مواردی خارج از موضوع کشور گرجستان مجاز نیست موارد مانند تبریک و تسلیت مناسبت ها، لطیفه و … قطعا مجاز نیست.

5 – نشر مطلب یا سوالی در خصوص تبلیغ محصولات و یا هر نوع محصول یا خدمات با قصد بازاریابی مجاز نیست.

6 – استفاده از الفاظ نامناسب و رکیک به هر زبانی مجاز نیست.

7 – تهمت به اشخاص یا شرکت های مستقر در گرجستان یا هر کشور دیگری مجاز نیست. در صورت داشتن مدارک مستدل لطفا به پلیس و دستگاه قضایی گرجستان مراجعه کنید چون اینجا دادگاه نیست.

8 – چت کردن در ادامه مطالب و سوال ها ممنوع هست. اگر میخوای چت کنی برو توی پی وی خصوصی. این سامانه به نحوی طراحی شده است که یک شبکه اجتماعی هم هست و شما می توانید همدیگر را فالو کنید و یا پیام خصوصی برای یکدیگر ارسال کنید.

9 – داشتن دو یا چند حساب کاربری مجاز نیست. هر شخص فقط یک حساب کاربری.

10 – با فعالیت در این سامانه به شما امتیاز تعلق می گیرد. هر هفته به بیشترین امتیازهای کسب شده توسط افراد جوایز نقدی تعلق می گیرد.

11 – عدم رعایت موارد فوق باعث حذف فرد خاطی از این سامانه بدون تذکر قبلی خواهد شد. پس لطفا به قوانین احترام بگذارید تا بتوانیم مشاوره های لازم را برای راهنمایی بیشتر متقاضیان گرامی ارائه دهیم.

ورود به سامانه پرسش و پاسخ :

ask.anageorgia.com

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای تمامی عزیزانی که قصد مهاجرت و زندگی در گرجستان را دارند. آناجورجیا

5/5 (2 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *