خانه / اطلاعات عمومی کشور گرجستان / ساخت هتل در گرجستان

ساخت هتل در گرجستان

ساخت هتل در گرجستان

ساخت هتل در گرجستان در سال های اخیر روند پرشتابی به خود گرفته است ، به گونه ای که جزو یکی از مهمترین فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان محسوب می شود.

سازمان گردشگری گرجستان در سال 2016 میلادی بطور رسمی اعلام نمود که ساخت اماکن گردشگری از جمله ساخت هتل در گرجستان از مهمترین اهداف این سازمان است و سازمان گردشگری انواع حمایت های لازم را از سرمایه گذاران در این بخش بعمل می آورد.

ساخت هتل در گرجستان
ساخت هتل در گرجستان

از این رو چنانچه تصمیم به ساخت هتل در گرجستان دارید می توانید از حمایت های سازمان گردشگری و دولت گرجستان و همچنین از حمایت های شرکت آناجورجیا بهره مند شوید.

جهت ساخت هتل در گرجستان می توانید زمین های با متراژ و موقعیت مکانی مناسب پیدا نمائید ، این کار را کادر باتجربه و مسئولیت پذری آناجورجیا برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

از خرید زمین تا ساخت کامل هتل در گرجستان و همچنین تا مرحله درآمدزایی آن با شما همراه خواهیم بود.

آناجورجیا یکی از باسابقه ترین تیم های پیمانکاری ساخت و ساز در گرجستان را دارا می باشد.

شما می توانید زمینی در شهرهای مهم گردشگری مانند تفلیس و باتومی پیدا نموده و یا در مناطق کوهستانی که مورد توجه گردشگران است، آناکلیا، نزدیک مناطق آزاد جهت سکونت سرمایه گذاران خارجی که در این مناطق به فعالیت تجاری می پردازند و یا در نقاط دیگر نسبت به خرید زمین و ساخت هتل در گرجستان اقدام کنید.

نکته قابل توجه این است که قبل از خرید و شروع ساخت و ساز نسبت به بررسی موقعیت و محل مورد نظر و انجام مطالعات بازاریابی اقدام نمائید.

تجربه فعالیت در ساخت و ساز را داشته باشید و از همه مهمتر در انتخاب پیمانکار ساخت نهایت وسواس و دقت را اعمال کنید.

در این صورت بعد از پایان ساخت و ساز چنانچه شما قصد فروش هتل را داشته باشید مشتریان زیادی خواهید داشت و اگر قصد فعالیت در زمینه هتلداری را دارید می توانید با آینده ای روشن به کار خود ادامه دهید و اطمینان داشته باشید که در کمترین زمان ممکن بازگشت سرمایه خواهید داشت.

سرمایه گذاری در بخش گردشگری و ساخت هتل در گرجستان

سرمایه گذاری در بخش گردشگری و ساخت هتل در گرجستان جزو یکی از فرصت های سرمایه گذاری در این کشور بوده که دارای بازدهی و سود زیادی است.

با توجه به موقعیت کشور گرجستان و رشد قابل توجه صنعت گردشگری در این کشور در سال های اخیر لزوم توسعه زیرساخت ها از جمله ساخت تفریگاه ها، رستوران، اماکن اقامتی و از همه مهمتر ساخت هتل در گرجستان بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است.

ساخت هتل در کشور گرجستان
ساخت هتل در کشور گرجستان

سرمایه گذاری در ساخت و ساز در همه نقاط دنیا جزو سرمایه گذاری های مطمئن و کم ریسک به حساب می آید لذا ساخت هتل در گرجستان نیز این قاعده مستثنی نیست.

اقدامات گسترده دولت گرجستان در توسعه گردشگری، ایجاد زیرساخت ها، حذف صدور روادید، ایجاد مراکز گردشگری متنوع در شهرهای باتومی و تفلیس به عنوان دو شهر مهم توریستی، توسعه صنعت حمل و نقل و بسیاری اقدامات دیگر نشان از هدف دولت گرجستان جهت رونق این صنعت است.

از این رو در سال های گذشته ساخت هتل در گرجستان از روند رو به رشد خوبی برخوردار بوده است.

به عنوان مثال در سال 2016 میلادی تعداد 33 هتل در گرجستان ساخته شده است و در این میان شهر تفلیس با 6 هتل مقام اول بیشترین تعداد هتل جدید ساخته شده را دارد.

همچنین آمار قابل توجه دیگر در زمینه روند رو به رشد صنعت گردشگری در گرجستان این است که طبق گزارشات شرکت هواپیمایی گرجستان (Georgian Airways) در نیم سال اول سال 2018 حدود 2 میلیون و 104 هزار مسافر از طریق این هواپیمایی جابجا شده اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن از رشد 31 درصدی برخوردار بوده است.

هزینه ساخت هتل در گرجستان

هزینه ساخت هتل در گرجستان به عوامل مختلفی از جمله متراژ زمین، حجم پروژه و موقعیت مکانی هتل بستگی دارد.

آنچه مسلم است اینکه شما در ابتدای کار می بایست حداقل سرمایه لازم جهت اخذ مجوزات مورد نیاز و خرید زمین را داشته باشید.

از طرفی دولت گرجستان تسهیلات زیادی از جمله امکان اخذ وام از بانکها و موسسات مالی جهت مشارکت در پروژه های ساخت هتل در گرجستان و با شرایط و بهره مناسب ایجاد نموده لذا سرمایه گذاران ساخت هتل در گرجستان می توانند از این گونه تسهیلات نیز استفاده نمایند.

هزینه ساخت هتل در گرجستان
هزینه ساخت هتل در گرجستان

همچنین روند صدور مجوز ساخت و ساز نیز تسهیل گردیده است. با توجه به توسعه اقتصادی و رشد صنعت گردشگری قیمت املاک و از جمله هتل در سال های اخیر در گرجستان از رشد زیادی برخوردار بوده و لذا شما می توانید در صورت ساخت هتل در گرجستان به برگشت سرمایه و سود خوبی دست پیدا کنید.

ساخت هتل در گرجستان در مناطق گردشگری آزاد

ساخت هتل در گرجستان در مناطق گردشگری آزاد آناکلیا و کبولتی از امکانات ویژه ای برخوردار است.

مناطق آناکلیا و کبولتی جزو مناطق ساحلی بوده که دولت گرجستان شرایط ویژه و استثنایی را برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به ساخت هتل در گرجستان و این مناطق در نظر گرفته است.

آناکلیا منطقه ای ساحلی در جنوب منطقه خودمختار آبخازیا و در فاصله 150 کیلومتری شهر باتومی قرار دارد.

کبولتی نیز شهری ساحلی در فاصله 25 کیلومتری باتومی است و تنها 30 کیلومتر با فرودگاه بین المللی باتومی فاصله دارد.

از جمله مشوق های دولت جهت ساخت هتل در این منطقه اعطای زمین رایگان، معافیت مالیاتی هتلداری تا سال 2026 میلادی در این منطقه و مجوز رایگان ساخت کازینو برای هتل های با بیش از 80 اتاق بوده و ایجاد زیرساخت های لازم برای تامین برق، گاز و آب بصورت رایگان توسط دولت تامین می شود.

از این رو شما می توانید جهت ساخت هتل در گرجستان در مناطق آزاد گردشگری فوق اقدام نمائید.

بهترین هتل های گرجستان

بهترین هتل های گرجستان بطور کلی در دو شهر مهم توریستی تفلیس و باتومی قرار دارند.

از اینرو ساخت هتل در گرجستان در مناطق مذکور از رونق زیادی برخوردار است.

در اینجا جهت اطلاع شما تعدادی از هتلهای لوکس و مدرن گرجستان را نام می بریم.

سرمایه گذاری در بخش گردشگری و ساخت هتل در گرجستان
سرمایه گذاری در بخش گردشگری و ساخت هتل در گرجستان

شما می توانید جهت ساخت هتل در گرجستان از طراحی، ایده ها و خدمات ارائه شده توسط این هتلها به عنوان هتلهای موفق الگو بگیرید.

هتل های درجه یک شهر تفلیس

 از جمله هتل های موفق در تفلیس می توان هتل ماریوت (Marriott Hotel)، هتل رادیسون بلو ایوریا (Radisson Blue Iveria)، هتل پرفرنس هالینگ (Preference Hualing Hotel)، هتل بالتیمور (Biltmor Hotel) و هتل آمباسادوری (Ambassadori Hotel) را نام برد.

هتل های درجه یک شهر باتومی

 از جمله هتلهای درجه یک باتومی نیز می توان هتل شراتون (Sheraton Hotel)، هتل رادیسون بلو (Radisson Blue)، هتل هیلتون (Hilton Hotel)، هتل دیوان (Divan Suites Hotel) و هتل لئوگرند (Leogrand Hotel) را نام برد.

هتل های فوق جزو هتل های لوکس و پرطرفدار در گرجستان بوده که می تواند ایده خوبی به شما جهت ساخت هتل در گرجستان بدهد.

5/5 (5 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

لسلیدزه یکی از معروفترین خیابان های تفلیس

خیابان لسلیدزه تفلیس از دیدنی های پایتخت گرجستان

خیابان لسلیدزه تفلیس از دیدنی های پایتخت گرجستان : دیدنی‌های تفلیس آنقدر زیاد هستند که توصیف …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *