خانه / اطلاعات عمومی کشور گرجستان / ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان : اگر شما قصد اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی گرجستان را دارید هنگامی که برای خرید خانه به شرکت های املاک یا ساخت و ساز در گرجستان مراجعه می کنید پروژه هایی را که به ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان نیاز دارد را به شما نشان می دهند که یا در وضعیت سیاه هستند و یا سفید می باشند.

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

گاهی اوقات ممکن است فرسودگی ساختمانی در گرجستان که از آن استفاده می کنید شما را به فکر جابجایی، تخریب و نوسازی و یا بازسازی انداخته باشد.

تکلیف جابجایی که روشن است. شما برای فروش خانه فعلی که فرسوده هم هست باید منتظر مشتری مناسبی باشید و قیمت فروش را هم بسته به بازار خرید و فروش ملک، منطقی تعیین کنید.

بعد از فروش شما می توانید به فکر خرید خانه ای نو باشید که مشکلات خانه قبلی را نداشته باشد. وضعیت شما در تخریب و نوسازی هم کاملاً روشن است.

اگر خودتان مایل به این کار هستید می بایست به اخذ جواز ساخت اقدام نمایید و قدم به قدم مراحل ساخت خانه جدید را آغاز کنید در این شرایط شما باید حساب بانکی خود را چک کنید و از پر بودن آن اطمینان حاصل کنید.

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان
ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

بازسازی ساختمان

در ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان، به علت اینکه شما می توانید هر طور که دوست دارید علاقه خود را در ساخت ساختمان اعمال می کنید بسیار پر طرفدار است.

شما با ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان میتوانید چند سال دیگر نیز از آن ساختمان استفاده کنید بدون اینکه نگران فرسوده بودن آن باشید.

در واقع ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان به شما این قدرت را می دهد خانه ای جدید، زیبا، کم مصرف و مطمئن را داشته باشید و هم چنین از نظر اخذ اقامت هیچ نگرانی نداشته باشید.

در طراحی هایی روز برای ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان، آشپزخانه مهمترین نقطه برای بازسازی است. البته تاسیسات فرسوده اعم از لوله کشی ها و سیستم سرمایش و گرمایش را هم در نظر داشته باشید.

بعد از این دو مورد نوبت به پنجره ها و بحث صرفه جویی در مصرف انرژی می رسد.

پنجره های ساختمان خود را دوجداره کنید. حالا این شمایید که با توجه به بودجه خود می توانید اتاق خواب ها، اتاق پذیرایی، سرویس ها و حمام، درب های داخلی و ورودی و کلاً هر قسمت دیگری را که مد نظرتان است را تغییر دهید.

به این نکته نیز دقت کنید که استفاده از متریال با کیفیت مخصوصاً در نقاطی که مستقیماً به تاسیسات ساختمان مربوط می شود استفاده کنید.

نگران نباشید بازسازی ساختمان برای ملک شما ارزش افزوده ایجاد می کند و از همه مهمتر آسایش و آرامش شماست که بعد از بازسازی ساختمان قابل مقایسه با قبل نیست.

اگرشما قصد اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی گرجستان را دارید هنگامی که برای خرید خانه به شرکت های املاک یا سازنده مراجعه می کنید پروژه هایی را که به ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان نیاز دارد را به شما نشان می دهند که یا در وضعیت سیاه و یا سفید به سر می برند.

پروژه سفید ( وایت فریم )

منظور از پروژه های سفید، پروژه هایی هستند که خانه نیاز به ریمونت دارد . نازک کاری خانه، کناف کاری، سیستم شوفاژ و پکیج، نورپردازی، سقف کاذب و غیره از جمله این موارد می باشد که در مرحله تکمیل خانه برای شما انجام می شود.

در کلیه اتصالات در داخل ساختمان انجام شده، لوله کشی، اتصالات برق و دیوار کشی تکمیل شده است و فقط یک مرحله تا گرین شدن ( اصطلاحا خانه سبز ) دارد. البته همچنان پارکت و کابینت و موارد ریزکاری نیز در این مرحله انجام نشده اند.

پروژه سیاه ( بلک فریم )

منظور از پروژه سیاه که در گرجستان که در هنگام خرید ساختمان به شما تحویل می دهند این است که برای تکمیل نیاز به انجام مراحل بیشتری دارد و حتی دیوارکشی داخلی ساختمان را نیز ندارد.

در این نوع ساختمان ها، فضای داخلی ساختمان بصورت بلک فریم واگذار می شود. راهرو ، لابی و موارد خارج از فضای داخلی آپارتمان نظیر آسانسور، نما و لابی تکمیل شده هستند.

جالب است بدانید که ساختمان های بلک فریم مناسب ترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند.

اکثر ساختمان ها و آپارتمان های نوساز در مناطق قفقاز، اروپای شرقی و گرجستان به صورت وایت فریم ( سفید ) می باشند.

اما به توصیه اکثر افراد فعال در حوزه ساخت و ساز چنانچه به عنوان یک سرمایه گذار قصد خرید آپارتمان در گرجستان را دارید بهتر است که ساختمان را به صورت بلک فریم خریده و خود تکمیل و ریمونت کنید در این صورت می توانید حتی المقدور در هزینه تکمیل خانه صرفه جویی نمایید. در ادامه هر دو مورد توضیح داده شده است.

تکمیل آپارتمان های نوساز شامل سرامیک و نقاشی و کابینت در حال حاضر، بیزینسی رایج و مناسب است.

به این شکل که واحد آپارتمان نوساز به صورت “بلک فریم” یا “وایت فریم” خریداری شده و سپس بر اساس سلیقه مالک بازسازی، تکمیل و ریمونت می شود.

ریمونت،بازسازی،تعمیرات

تخریب
دیوارچینی
لوله کشی
برقکاری
کناف کاری
جوشکاری
کاشی و سرامیک
کاغذ دیواری
پارکت و لمینت
نقاشی ساختمان
سازه های چوبی کابینت،کمد، و…

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان جزو یکی از مناسب ترین تجارت ها در این کشور محسوب می شود به گونه ای که حدود 50 – 60 درصد و با مدیریت خوب حتی بیشتر هم می تواند سود داشته باشد.

بخش املاک در گرجستان بسیار فعال است و سرعت خرید و فروش های ملک در تفلیس پایتخت گرجستان بالاست.
بنابراین یکی از مطمئن ترین فرصت های سرمایه گذاری در گرجستان ، بخش ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان است.

ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان چه مسکونی باشد چه اداری یا تجاری مسئولیتی بسیار حساس است.

زیرا با امنیت و آرامش مردم و جان آنها در ارتباط است. بازسازی برای این منظور شکل میگیرد که بتوان از مکانی که فرسوده شده و احتمال بروز خسارات تاسیساتی در آنجا بالاست را تعمیر کرد و تا چند سال دیگر هم از آن مکان بتوان استفاده کرد و در عین حال به شکل دلخواه آن فضا را تغییر داد و طراحی کرد.

مراحل ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان

پیمانکار بازسازی خانه به صورت توافقی روند بازسازی را در دو بخش انجام می دهد.
الف )
بازسازی و تعمیرات ساختمان در بخش های اصلی بنا
سقف و ستون ها ( ایزوگام ، گچکاری سقف)
دیوارها ( رفع نم دیوار، تخریب دیوارهای غیر حامل)
درب و پنجره( تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دو جداره، درب های ضد سرقت ، درب های ضد آب برای سرویس ها)

ب)

بازسازی خانه و تغییر دکوراسیون داخلی
بازسازی سقف( سقف کاذب، گچبری، نورپردازی سقف)
بازسازی آشپزخانه( تعویض کابینت، میز جزیره آشپزخانه)
بازسازی هال و پذیرایی( رنگ و نقاشی ساختمان یا کاغذ دیواری، دیوارپوش ها)
سرویس های بهداشتی (تمدید عایق کاری ها، کاشیکاری و سرامیک ، تعویض لوله های فرسوده، نصب توالت فرنگی، تعویض شیر آلات )
لازم به ذکر است که یکی از راه های اخذ اقامت گرجستان تاسیس شرکت در زمینه ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان و فعالیت موثر در این گرایش هست.

زیرا امور ساختمانی در هیچ کشوری هیچ گاه متوقف نخواهد شد. ممکن است بالا یا پایین داشته باشد ولی توقف ندارد.

آناجورجیا یکی از شرکت های موفق و باتجربه در زمینه ساخت و ساز ، نوسازی و بازسازی ساختمان در گرجستان است. آماده همکاری با تمام عزیزانی که قصد دریافت خدمات ریمونت و بازسازی ساختمان در گرجستان را دارند ، هستیم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه کسانی که به گرجستان مهاجرت کرده و یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

پرورش زنبور عسل در گرجستان

پرورش زنبور عسل در گرجستان

پرورش زنبور عسل در گرجستان : طبق شواهد باستانی، فرهنگ پرورش زنبور عسل در گرجستان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *