خانه / اطلاعات عمومی کشور گرجستان / رتبه بندی دانشگاههای گرجستان

رتبه بندی دانشگاههای گرجستان

رتبه بندی دانشگاههای گرجستان : رنک یا رتبه بندی دانشگاه ها می تواند ارتباط مستقیمی با تصمیم بسیاری از دانشجویان برای پذیرش تحصیلی در آن دانشگاه باشد. زیرا رتبه بندی دانشگاه ها و میزان درجه و اعتبار آنها سرنوشت آینده دانشجویانی را که در آن مشغول به تحصیل و صرف هزینه و وقت هستند ، تعیین می کند. جهت اطلاع از رتبه بندی دانشگاههای گرجستان تا پایان این مقاله لا ما همراه باشید.

جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای گرجستان

در نوشته های قبلی درباره دانشگاههای معتبر گرجستان مقاله ای جامع را منتشر کردیم. در اینجا می خواهیم جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای گرجستان را مشخص کنیم :

به گزارش آناجورجیا و به نقل از وب سایت معتبر ” وبو متریکس” جدیدترین رتبه بندی دانشگاههای گرجستان در سال 2019 میلادی به شرح زیر است :

رتبه بندی دانشگاههای گرجستان
رتبه بندی دانشگاههای گرجستان

1 – رتبه اول ( معتبرترین دانشگاه گرجستان ) : دانشگاه دولتی تفلیس معروف به دانشگاه ” ایوانه جاواخیشویلی ” ( Ivane Javakhishvili Tbilisi State University )

رتبه جهانی این دانشگاه 1441 می باشد و رتبه اول علمی را در کشور گرجستان داراست.

2 – رتبه دوم : دانشگاه دولتی ایلیا در تفلیس ( Ilia State University ) : رتبه جهانی این دانشگاه 1835 می باشد و جزو یکی از دانشگاه های بسیار خوب گرجستان محسوب می شود.

3 – رتبه سوم : دانشگاه تکنیکال گرجستان ( دانشکده مهندسی تفلیس – Georgian Technical University ) : رتبه جهانی این دانشگاه 2517 می باشد. اعتبار این دانشگاه در سطح اروپا بسیار بالاست.

4 – رتبه چهارم : دانشگاه دولتی علوم پزشکی تفلیس ( Tbilisi State Medical University ) : رتبه جهانی دانشگاه علوم پزشکی تفلیس 4448 می باشد و مدارک آن در اروپا و آمریکا قابل ارزشیابی است.

یکی از دوستان ما پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه علوم پزشکی تفلیس در رشته دندانپزشکی توانست از کشور نروژ جهت کار در یک کلینیک مجهز دعوت نامه بگیرد و جهت کار در نروژ با حقوق و مزایای بسیار خوب مهاجرت کردند. با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.

5 – رتبه پنجم : دانشگاه بین المللی دریای سیاه ( International Black Sea University ) : رتبه جهانی این دانشگاه 5294 می باشد و در زمره دانشگاه های خوب گرجستان طبقه بندی می شود.

6 – رتبه ششم : دانشگاه دولتی ” شوتا روستاولی ” باتومی ( Batumi Shota Rustaveli State University ) : در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های گرجستان رتبه ششم معتبرترین آنها متعلق به دانشگاه روستاولی باتومی است که رتبه جهانی آن 6240 می باشد.

7 – رتبه هفتم : دانشگاه گرجستان ( University of Georgia ) : رتبه جهانی این دانشگاه 6516 می باشد.

8 – رتبه هشتم : دانشگاه کشاورزی گرجستان ( Agricultural University of Georgia ) : رتبه جهانی این دانشگاه 7381 است.

9 – رتبه نهم : دانشگاه بین المللی قفقاز ( Caucasus University ) : رتبه جهانی این دانشگاه 9549 می باشد.

10- رتبه دهم : دانشگاه دولتی ” آکاکی تسرتلی کوتائیسی ” ( Akaki Tsereteli State University Kutaisi ) : رتبه جهانی این دانشگاه 11239 می باشد.

در این مقاله ده تا از برترین دانشگاه های گرجستان معرفی شدند. هر چند در رتبه بندی دانشگاههای گرجستان ، دانشگاه های بسیاری در رنکینگ جهانی قرار گرفته اند ولی این ده تا دانشگاه جزو برترین دانشگاه ها در کشور گرجستان و منطقه قفقاز محسوب می شوند.

اگر قصد تحصیل در گرجستان را دارید می توانید به صورت رایگان از مشاوره کارشناسان باتجربه آناجورجیا بهره ببرید.

آناجورجیا امین شما در گرجستان.

5/5 (6 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران : با توجه به داغ شدن موضوع واردات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *