خانه / اخبار / اخبار گرجستان / راگبی گرجستان تیم اسپانیا را شکست داد

راگبی گرجستان تیم اسپانیا را شکست داد

راگبی گرجستان تیم اسپانیا را شکست داد : تیم ملی راگبی کشور گرجستان در مرحله دوم مسابقات قهرمانی راگبی اروپا موفق شد تا اسپانیا را شکست دهد و به مرحله بعدی این مسابقات صعود کند.

راگبی گرجستان تیم اسپانیا را شکست داد

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان، تیم ملی راگبی گرجستان که در اروپا تیم بسیار خوب و با برنامه و همچنین بسیار قوی محسوب می شود در دور دوم مسابقات قهرمانی اروپا در راگبی موفق شد که تیم خوب اسپانیا را با نتیجه 24 بر 10 شکست دهد. این بازی در تفلیس برگزار شد.

تیم راگبی گرجستان
تیم راگبی گرجستان

در مرحله نخست این بازی ها گرجستان موفق شده بود که تیم رومانی را نیز با نتیجه 18 بر 9 شکست دهد.

تیم ملی راگبی کشور گرجستان جزو تیم های خوب و مطرح در سطح اروپا شناخته می شود. با آرزوی موفقیت برای تیم راگبی گرجستان در مسابقات قهرمانی اروپا.

در مسابقات بین المللی راگبی کیش در ایران ، که سال 1389 خورشیدی برگزار شد ، تیم ملی راگبی ایران موفق شده بود تا تیم گرجستان را با نتیجه 20 بر 5 شکست دهد که از نتایج جالب آن دوره از مسابقات محسوب می شد.

راگبی از جمله ورزش هایی هست که در کشور گرجستان مورد علاقه مردم و اقشار مختلف جامعه است.

تاریخچه ورزش راگبی به سال 1823 میلادی برمی گردد. در آن سال یک دانش آموز مدرسه ای در انگلستان به نام ” ویلیام وب الیس ” در هنگام یک مسابقه فوتبال محلی توپ را با دست برمی دارد و می دود و از آن موقع ورزش راگبی شکل می گیرد.

تیم های راگبی استرالیا و نیوزلند جزو تیم های بسیار خوب در سطح جهانی محسوب می شوند که عناوین قهرمانی جهان را نیز در این مسابقات دارند. ولی تیم گرجستان بیشتر در سطح اروپا دارای مقام و رتبه هست و جزو تیم های مطرح در سطح اروپا شناخته می شود.

5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *