راه اندازی رستوران در گرجستان

راه اندازی رستوران در گرجستان

راه اندازی رستوران در گرجستان چگونه است؟ آیا با راه اندازی رستوران در گرجستان می توانیم درآمد بالایی کسب کنیم؟

راه اندازی رستوران در گرجستان ، کار هرکسی نیست و نیاز به تجربه و زحمت زیادی دارد ولی در حال حاضر درآمد رستوران ها در گرجستان و به خصوص در تفلیس پایتخت گرجستان و همچنین در شهر باتومی بسیار بالاست.

ولی اغلب رستوران هایی که درآمد بالایی در گرجستان دارند و موفق عمل کرده اند یا توسط گرجی ها و یا ترک های ترکیه اداره می شوند. به عبارتی دیگر در حال حاضر بیشتر موفقیت در رستوران های گرجی و ترکی دیده می شود.

راه اندازی رستوران در گرجستان

راه اندازی رستوران در گرجستان

اما به واقع علت موفقیت رستوران های گرجی و ترکی چیست؟

ذائقه غذایی گرجی ها با سایر ملل کمی متفاوت است و به همین دلیل دوست دارند بیشتر در رستوران هایی که غذای گرجی دارند ، صرف غذا کنند و همچنین بدلیل جمعیت بالای ترک های ترکیه در گرجستان ، آنها نیز بر حسب ذائقه غذایی خودشان در رستوران هایی غذا صرف می کنند که ترک باشند.

به همین دلیل معمولا رستوران های گرجی و ترکی کمی شلوغ تر از سایر رستوران ها هستند. البته در حال حاضر رستوران های ایرانی نیز طرفدارهای زیادی پیدا کرده اند و حتی گرجی ها نسبت به غذای ایرانی علاقه نشان می دهند.

با توجه به مطالب بالا می توانیم نتیجه بگیریم که رستوران داری در گرجستان دارای فنون خاصی است که اگر تجربه لازم را پیدا کنید، درآمد سرشاری نصیبتان خواهد شد.

بنابراین راه اندازی رستوران در گرجستان در صورتی که با سرمایه کافی و همچنین تنوع غذایی همراه باشد ، می تواند نتیجه مطلوبی را رقم بزند.

البته نباید از این نکات نیز غافل باشیم : تبلیغات مناسب و تجربه لازم.

وقتی اسم رستوران داری در گرجستان می آید برخی ها فکر می کنند که با یک کار ساده و پیش پا افتاده روبرو هستند ، در صورتی که چنین نیست. کار رستوران داری در گرجستان ضمن نیاز به تجربه لازم ، زمان و وقت زیادی در طول شبانه روز از شما می گیرد.

مخصوصا اگر رستوران شما 24 ساعته باشد. معمولا رستوران های موفق در گرجستان به صورت 24 ساعته فعالیت می کنند. بنابراین اگر رستوران 24 ساعته راه اندازی کنید مجبور هستید بعنوان مدیر رستوران از صبح تا شب را در آنجا بگذرانید.

اگر هم حضور نداشته باشید و یک مدیر رستوران استخدام کنید که ضمن بالا رفتن هزینه های شما ، موفقیت چندانی را بدست نخواهید آورد زیرا تجربه ثابت کرده است، کسی که بالای سر کار خودش نباشد دچار زیان خواهد شد ، مگر اینکه به طرف خودتان خیلی اعتماد داشته باشید چه از نظر امانت داری و چه از نظر مدیریتی.

رستوران داری در گرجستان

در صورتی که تجربه لازم را در راه اندازی رستوران در گرجستان ندارید ، ولی به این کار علاقمند هستید و همچنین سرمایه لازم را نیز برای راه اندازی آن دارید ، بهتر است قبل از شروع یکسری دوره های مدیریت رستوران را بگذرانید و همچنین از نزدیک به رستوران های مختلف در سطح شهرهای گرجستان بروید تا بتوانید تجربه و تخصص لازم را کسب کنید.

هر چند معتقدیم که تجربه در این کار فقط در طول انجام کار بدست خواهد آمد ولی با بازدیدهای مختلف تا حدودی می توانید ، نسبت به امورات تشریفات و سرو غذا در رستوران های گرجستان اطلاعاتی را بدست آورید.

رستوران داری در گرجستان

رستوران داری در گرجستان

در صورتی که قصد راه اندازی یک رستوران ایرانی در گرجستان را دارید باید بدانید که در کنار آن آشپزخانه انواع غذاهای گرجی و ترکی را نیز راه اندازی کنید تا بتوانید طیف وسیعی از مشتری های خودتان را داشته باشید.

در ضمن رستوران داری در گرجستان به سرمایه نسبتا بالایی نیاز دارد. زیرا مکان رستوران شما بایستی در مراکز شهرها و یا مناطق توریستی و گردشگری گرجستان باشد تا بتوانید مشتری جذب کنید.

راه اندازی رستوران در گرجستان آن هم در مکان های کور شهری می تواند ضرر و زیان زیادی را به شما تحمیل کند. سعی کنید در صورت داشتن سرمایه لازم یک واحد رستوران خریداری کنید.

معمولا رستوران های خوب و بزرگ در مرکز تفلیس و یا مناطق توریستی پایتخت گرجستان قیمتی حداقل از دویست هزار دلار آمریکا به بالا دارند و اگر امکان خرید ندارید لااقل با پرداخت اجاره بهای بیشتر در مناطق خوب شهری اقدام به رستوران داری در گرجستان کنید.

اگر درایت لازم را در احداث رستوران در گرجستان داشته باشید ، موفقیت شما با درصد بالایی رقم خواهد خورد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه راه اندازی رستوران در گرجستان با کارشناسان باتجربه آناجورجیا مشورت کنید. همواره آماده خدمت رسانی به همه سروران گرامی هستیم. موفقیت شما ، آرزوی ماست.

5/5 (3 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *