دو شهروند ایرانی با جرم مواد مخدر در گرجستان زندانی می شوند

دو شهروند ایرانی با جرم مواد مخدر در گرجستان زندانی می شوند : متاسفانه با خبر شدیم که دو شهروند ایرانی به جرم حمل و فروش مواد مخدر در شهر روستاوی بازداشت و محاکمه شدند.

جرم مواد مخدر در گرجستان و زندان برای دو شهروند ایرانی

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، متاسفانه با خبر شدیم که دو شهروند ایرانی در شهر روستاوی ( شهری در بیست کیلومتری تفلیس پایتخت گرجستان ) به نام های P.G و S.G به جرم حمل مواد مخدر در گرجستان بازداشت و محاکمه شدند.

دادگاه شهر روستاوی

دادگاه شهر روستاوی

لازم به ذکر است که از این دو متخلف 8 تا قرص متادون ( حدود 0.1922 گرم ) و صد گرم هروئین کشف و ضبط شده است.

این دو قانون شکن ایرانی دیروز ششم می در دادگاه شهر روستاوی به 16 سال حبس محکوم شدند.

بارها و بارها آناجورجیا اعلام کرده است که جرم حمل و توزیع مواد مخدر در این کشور بسیار سنگین است ولی متاسفانه بازهم شاهد اینچنین وقایعی هستیم.

این دو نفر نه تنها بایستی برای مدت زمان بسیار طولانی در زندان های گرجستان بمانند و عمر خودشان را تباه خواهند کرد بلکه به نمایندگی از ملت بزرگ ایران باعث آسیب رساندن به وجهه کل ایرانی ها در نزد افکار عمومی گرجستان شده اند.

نکته مهم : کشور گرجستان کشور کوچک و قانون مندی است و پلیس امنیت گرجستان بسیار قدرتمند هستند و پنهان کردن کوچکترین خلافی در این کشور کار بسیار مشکلی است.

زمانی که به گرجستان سفر یا مهاجرت می کنید بایستی در نظر بگیرید که نه تنها نماینده خود و خانواده تان هستید بلکه نماینده ای از کل ملت ایران خواهید بود. پس مراقب رفتارهای خودتان باشید.

بعدا مدعی می شویم که چرا دولتمردان گرجستان اخذ کارت اقامت را برای اتباع ایرانی مشکل کرده اند. امنیت گرجستان از اقتصاد آن بسیار مهمتر است. زیرا تا امنیت نباشد سرمایه گذاری انجام نمی شود.

5/5 (3 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *