خانه / اخبار / اخبار گرجستان / دوازده سال زندان در گرجستان برای شهروند ازبکستان

دوازده سال زندان در گرجستان برای شهروند ازبکستان

دوازده سال زندان در گرجستان برای شهروند ازبکستان : یک شهروند ازبکستانی در گرجستان به جرم قاچاق انسان به دوازده سال زندان محکوم شد.

شهروند ازبکستانی به 12 سال زندان در گرجستان محکوم شد

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، یک شهروند اهل کشور ازبکستان به جرم قاچاق انسان به 12 سال زندان محکوم شد.

دادگاه شهر باتومی این شهروند ازبکستانی را که در ماه ژانویه 2018 میلادی به جرم قاچاق انسان دستگیر شده بود به 12 سال زندان محکوم کرد.

محکوم شده به زندان در سال گذشته به یک نفر پیشنهاد کار با حقوق و مزایای خوب را در گرجستان می دهد و پس از ورود قربانی به گرجستان ، با استفاده از زور ، خشونت ، تهدید و ارعاب از قربانی اخاذی می کند.

دوازده سال زندان در گرجستان برای شهروند ازبکستانی
دوازده سال زندان در گرجستان برای شهروند ازبکستانی

به گزارش آناجورجیا و به نقل از اینترپرس ، محکوم شده ازبکستانی با نام مخفف G.S نامیده شده و شخص قربانی نیز که اهل ازبکستان بوده است ، با نام مخفف M.KH نامیده شده است.

G.S پس از شکایت که در این زمینه از وی می شود در تاریخ 3 می 2018 میلادی در منطقه ” آخال کالاکی” دستگیر می شود.

دادگاه شهر باتومی پس از رسیدگی به این پرونده G.S را مجرم شناخت و وی را به دوازده سال زندان محکوم کرد.

جرم اخاذی و قاچاق انسان در کشور گرجستان بسیار سنگین است و می تواند زندان های طولانی مدت را برای متهمین به این جرائم در بر داشته باشد.

کشور گرجستان بی دلیل بعنوان یک کشور امن در جهان شناخته نمی شود بلکه برخورد قاطع پلیس گرجستان و دستگاه های قضایی این کشور باعث امن تر شدن محیط آن شده است.

هر چند در سال های اخیر میزان جرم و جنایت در گرجستان نسبت به گذشته افزایش داشته است ولی همچنان گرجستان بعنوان یک کشور امن در منطقه قفقاز و همچنین در جهان محسوب می شود.

5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *