دستگیری دو ایرانی در فرودگاه تفلیس

دستگیری دو شهروند ایرانی در فرودگاه تفلیس

دستگیری دو ایرانی در فرودگاه تفلیس : به گزارش آناجورجیا و به نقل از شبکه تلویزیونی روستاوی 2 ، دو شهروند ایرانی که پاسپورت جعلی به همراه داشتند در فرودگاه تفلیس بازداشت شده اند.

دستگیری دو ایرانی در فرودگاه تفلیس

دستگیری دو ایرانی در فرودگاه تفلیس

به گزارش آناجورجیا این دو شهروند ایرانی با به همراه داشتن پاسپورت جعلی کشورهای جمهوری چک و ترکیه ، سعی در عبور از گیت فرودگاه تفلیس را داشته اند که توسط ماموران امنیتی شناسایی و دستگیر شده اند.

این دو نفر ایرانی متولد سال های 1980 و 1990 میلادی بوده اند.

در حال حاضر قصد این دو نفر از به همراه داشتن پاسپورت های جعلی مشخص نشده است و بازجویی از آنها ادامه دارد.

از دیدگاه آناجورجیا ، در چند سال اخیر و با سخت تر شدن شرایط زندگی در ایران ، افراد زیادی سعی در مهاجرت به کشورهای طراز اول جهان را دارند ولی بدلیل سختگیری آن کشورها همواره سعی در ایجاد راهی میان بر از طریق جعل پاسپورت و پناهندگی هستند که البته تعداد این افراد با سخت تر شدن شرایط زندگی در ایران در حال افزایش است.

دستگیری دو ایرانی در فرودگاه تفلیس

احتمال می دهیم که دستگیری این دو ایرانی در فرودگاه تفلیس ارتباط با موضوع مهاجرت و پناهندگی داشته باشد ، البته هنوز هیچ چیز مشخص نشده است و پس از بازجویی ها و ارائه مستندات ، احتمالات تبدیل به یقین خواهند شد.

امیدواریم که دیگر شاهد چنین وقایعی توسط ایرانی ها در آینده نباشیم ، زیرا یک ضرب المثل هست که می گوید : تر و خشک با هم می سوزند…..امکان دارد با گسترش جرم توسط ایرانی ها در آینده نزدیک تصمیماتی از سوی دولتمردان گرجی درباره وضعیت اقامت ایرانی ها در گرجستان اتخاذ شود که چندان خوشایند نیست.

یک نفر وقتی از کشور خودش به سایر کشورها مهاجرت می کند دیگر فقط نماینده خانواده خودش نیست بلکه نماینده یک ملت است.

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای تمامی مهاجران به کشور گرجستان – آناجورجیا.

5/5 (2 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *