دستگاه های ATM بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

دستگاه های ATM بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

از آنجائی که گرجستان از نظر وضعیت اقتصادی و ثبات سیاسی هر روز در حال توسعه است، گزینه های جدید فناوری نیز در این کشور دیده می شود.

حال نیز با حضور فناوری های پیشرفته مبتنی بر بلاک چین این کشور نیز غافل نبوده و با حضور فعال توانسته اند در عرصه ارائه خدمات ارزی بصورت فعال در دنیا حاضر شوند، بطوری که در شهر تفلیس تعدادی دستگاه خودپرداز مبتنی بر رمزارزهای بیت کوین و لایت کوین مشاهده می شوند که در اینجا اشاره ای به آنها می نمائیم .

اما اجازه دهید ابتدا اندکی برای شما آناجورجیائی های عزیز در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کنیم تا اطلاعات مقدماتی آن را کسب کنید .

 

 

2018 02 02 10 01 18 1 - دستگاه های ATM بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

انقلاب بیت کوین و فناوری بلاک چین در دنیای اطلاعات آزاد

 

بیت کوین چیست؟

در حالت ساده ، بیت کوین (Bitcoin) یک رمزارز، پول الکترونیکی و یا به بیان فنی تر یک نظام پرداخت جهانی است که کارکرد آن مشابهت دارد به پول های بدون پشتوانه که هنوز توسط هیچ کشوری بعنوان پول قانونی شناخته نشده است و این پول الکترونیکی اولین دسته از رمزارزها می باشد که شبکه آن غیرمتمرکز بوده و از دیدگاه بانکی فاقد بانک مرکزی است و به دید فنی ، شبکه ای از نوع نظیر به نظیر یا Peer to peer دارد .

تراکشنها در شبکه بیت کوین توسط الگوریتم های رمزنگاری و توسط گره های موجود در شبکه تائید می شوند و در یک لیست توزیع شده عمومی که به آن بلاک چین گفته می شود ثبت می شوند.

برای اولین بار در میان سال های 2008 تا 2009 اولین بیت کوین توسط خالق ایده ی بیت کوین استخراج شد و امروزه در سطح کلان در سیستم های پرداخت جهانی و رمزارزها همه جا صحبت از این رمزارز دیجیتال محبوب است .

به دلایل گوناگون، در سالهای اخیر ارزش بیت کوین در بازارهای جهانی رشد بسیار خوبی را داشته و هر روزه به تعداد شرکت هائی که خدمات خود را از طریق بیت کوین می پذیرند در حال افرایش است .

 

دیدگاه حقوقی حاکم بر بیت کوین

در حال حاضر در دنیا با اینکه بیت کوین ارزش بسیار بالائی دارد اما از طرف دولت ها جایگاه حقوقی برای پذیرفته شدن بعنوان یک “پول” را نیافته است و دولت های آلمان، ایالات متحده آمریکا و چین بر کالا بودن این رمزارز تاکید دارند و از آن بعنوان کالائی که بعنوان یک ابزار پرداخت استفاده می شود یاد می کنند.

 

جایگاه بیت کوین در گرجستان

از دیدگاه های گوناگون می توان گرجستان را مکان مناسبی برای استفاده از بیت کوین یا فعالیت در زمینه بیت کوین نام برد . از وجود یکی از بزرگترین دیتاسنترهای قانونی استخراج بیت کوین در تفلیس تا وجود دستگاه های خودپرداز بیت کوین در نقاط مختلف گرجستان که در اینجا به آنها اشاره می نمائیم .

 

خودپردازهای بیت کوین در تفلیس

اما تفلیس نیز از دیگر شهرهای جهان جا نمانده و در این شهر نیز دستگاه های خودپردازی نصب شده که می توانید از آنها برای پرداخت و یا خرید بیت کوین استفاده نمائید .

 

عکس زیر نمائی از وضعیت خودپردازهای بیت کوین در دنیا را نشان می دهد .

 

2018 09 08 18 42 24 1 1024x523 - دستگاه های ATM بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

نقشه جهانی خودپردازهای بیت کوین

 

در مناطقی همانند پاساژهای معروف، کازینو ها و برخی دیگر مراکز می توانید دستگاه های خودپرداز بیت کوین را مشاهده کنید و برای خرید و یا فروش با پرداخت کمترین میزان کمیسیون از آنها استفاده کنید .

 

photo 2018 09 02 18 45 47 1 768x1024 - دستگاه های ATM بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

دستگاه خودپرداز بیت کوین و لایت کوین واقع در پاساژ گالریا در تفلیس پایتخت گرجستان واقع در خیابان روستاولی

 

چرا استفاده از دستگاه های خودپرداز بیت کوین؟

جواب ساده این سوال این است که : کمترین میزان کارمزد برای هرگونه عملیاتی از طریق خود پرداز دریافت می شود و می توان دلیل اصلی آن را فرهنگ سازی استفاده از رمزارزهای دیجیتال نامید تا از نظر فرهنگی مردم این کشور را با استفاده از رمزارزها برای پرداخت ها آشنا نمایند و هزینه فرهنگ سازی و جا انداختن بیت کوین بعنوان یک رمزارز ارزشمند در این کشور را نهادهای دولتی و یا شرکت های خصوصی فعال در زمینه استخراج بیت کوین می پردازند و اگر در گرجستان حضور دارید شما را به استفاده از این دستگاه ها تشویق می نمائیم اما بخاطر داشته باشید در گرجستان برای استفاده از این دستگاه ها برای خرید بیت کوین غالباً باید ارز رایج گرجستان (لاری) را پرداخت نمائید .

 

پلن های سرمایه گذاری آناجورجیا در زمینه رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

در مقالات پیشین اشاره نمودیم که سرمایه گذاری در گرجستان روش های گوناگونی دارد اما این مژده را به شما می دهیم که تیم آناجورجیا با در اختیار داشتن اطلاعات و آگاهی های کافی در زمینه رمزارزهای دیجیتال و نحوه سرمایه گذاری در صنعت بلاک چین مناسب برای محیط گرجستان آماده همکاری در ارائه بیزنس پلن های سرمایه گذاری در حوزه فناوری های بلاک چین و رمزارزها نظیر بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین و … و اجرای این طرح های سرمایه گذاری می باشد .

در صورتی که قصد سرمایه گذاری موفق در گرجستان را دارید، شرکت آناجورجیا مجری بیزنس پلن های موفق در زمینه فناوری های بلاک چین و رمزارزهای پایه می باشد لذا کافیست با کارشناسان بخش سرمایه گذاری ما تماس گرفته تا با تنظیم قرار حضوری بینس پلن را برای شما شرح دهند.

 

BTC Investment 1024x640 - دستگاه های ATM بیت کوین و دیگر رمزارزهای دیجیتال در گرجستان

سرمایه گذاری در صنعت رمزارزهای دیجیتال در گرجستان با آناجورجیا

 

 

آیا گرجستان می تواند کشور مناسبی برای راه اندازی استارت آپ های بلاک چین باشد؟

وضعیت اقتصادی و سیاسی رو به رشد گرجستان و فراهم آمدن زمینه مناسب این کشور برای پیوستن به معاهده ناتو و نیز عضویت غریب الوقوع این کشور در اتحادیه اروپا، همگی پیامدهای مناسبی برای پیشرفت این کشور در حوزه های مرتبط با فناوری های بلاک چین و رمزارزهای پایه است.

از آنجائی که دولت گرجستان با در اختیار نهادن امکانات و شرایط مناسب به شرکت های فعال در زمینه خدمات رمزارزهای دیجیتال و ایجاد دستگاه های خودپرداز بعنوان یک کشور نوظهور اروپائی بدنبال سرمایه گذاری در این صنعت می باشد، می توانیم جمهوری گرجستان را کشوری موفق برای بیزنس های بر پایه فناوری بلاک چین دانست . پس اگر بدنبال راه اندازی کسب و کاری بر پایه این فناوری هستید، به شما پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید !

 

خدمات آناجورجیا در زمینه ارزهای دیجیتال

شرکت آناجورجیا در حال حاضر کلیه خدمات خود را به واسطه رمزارزهای رایج انجام می دهد. اگر قصد خرید ملک در گرجستان را دارید آناجورجیا بدون هیچگونه مشکلی رمزارزهای دیجیتال شما را نقد می کند.

همچنین کارشناسان سرمایه گذاری شرکت آناجورجیا آماده ارائه اطلاعات ارزشمند در زمینه سرمایه گذاری مطمئن و طولانی مدت در زمینه رمزارزهای دیجیتال به شما هموطنان عزیز می باشند .

 

4.8/5 (5 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *