خانه / املاک گرجستان / خرید خانه در گرجستان / خرید ملک در گرجستان با مبلغ صد هزار دلار

خرید ملک در گرجستان با مبلغ صد هزار دلار

خرید ملک در گرجستان با مبلغ صد هزار دلار

آنچه که از طرف دولت گرجستان اعلام شده هنوز اجرائی نشده ولی از سال جدید میلادی (2019) قطع به یقین گزینه مهاجرتی خرید ملک در گرجستان دچار تحول زیادی خواهد شد و قانون خرید ملک در گرجستان برای اتباع ایرانی سخت تر از قبل خواهد بود .

قانون حال حاضر دولت گرجستان برای خرید ملک برای اتباع ایرانی این است که شخصی که با مبلغ 35 هزار دلار آمریکا بصورت کارشناسی شده ملکی را خریداری میکند میتواند اقامت گرجستان را بصورت یک ساله بگیرد .

تا زمانی که سند ملک خریداری شده بنام خریدار باشد، اقامت گرجستان از طریق خرید ملک قابل تمدید بوده و شخص خریدار از طریق گواهی نسبت میتواند برای والدین، همسر و فرزندان خود اقامت بگیرد .

خرید املاک صد هزار دلاری در گرجسنان
خرید املاک صد هزار دلاری در گرجسنان

 

پس از مهاجرت شمار زیادی از ایرانیان به گرجستان و افزایش شدید موج خرید ملک در این کشور توسط اتباع خارجی و به خصوص ایرانیان، دولت گرجستان تصمیم به افزایش حداقل مبلغ خرید ملک مجاز برای اخذ اقامت گرجستان نمود و در حال حاضر پیشنهاد حداقل این مبلغ به 100 هزار دلار به مجلس گرجستان داده شده است اما این موضوع تبدیل به یک قانون اجرائی نشده و البته با اینکه احتمال افزایش این مبلغ وجود دارد احتمال لغو این پیشنهاد نیز وجود دارد .

فرصت مناسب برای خریداران ملک در گرجستان

باتوجه به احتمال تصویب قانون 100 هزار دلاری و 2 ماه مانده به سال جدید میلادی (2019) بهترین فرصت برای خرید خانه در گرجستان و دیگر نوع املاک وضعیت فعلی است زیرا در صورتی که این مبلغ افزایش یابد، خریداران جدید باید حداقل به مبلغ 100 هزار دلار خریداری کنند تا واجد شرایط اخذ اقامت گرجستان شوند .

اما کسانی که قبل تر خانه یا ملکی را خریداری کرده اند با توجه به اینکه از طریق قانون قبلی خرید را انجام داده اند هر ساله میتوانند طبق قانون قبلی اقامت خود را تمدید نمایند و بعد از گذشت 6 سال درخواست اقامت دائم دهند ، این در حالی است که اگر قوانین جدید تصویب شوند تمدید اقامتها بصورت متوالی باید 10 سال باشد تا شامل اخذ اقامت دائم گرجستان شود .

البته یکی از مزیت های قانون افزایش مبلغ خرید ملک این است که اشخاصی که خواهان خرید ملک در گرجستان هستند اگر مقدار 20 الی 30 هزار دلار بروی مبلغ ملک خود بگذارند واجد شرایط اقامت دائم گرجستان می شوند و میتوانند از طریق خرید ملک در گرجستان اقامت دائم بگیرند .

 

خرید املاک تجاری با صد هزار دلار در گرجستان
خرید املاک تجاری با صد هزار دلار در گرجستان

 

املاک صد هزار دلاری در گرجستان

اگر به دنبال خرید املاک در گرجستان با مبلغ حداقل 100 هزار دلار آمریکا هستید میتوانید خانه های لوکس تری را خریداری کنید.

بر اساس قانون قبلی با صد هزار دلار پیشنهاد ما خرید 2 خانه حداقل 50 هزار دلاری بوده اما در قانون جدید که از ژانویه 2019 اجرائی میشود شما باید حداقل به مبلغ 100 هزار دلار آمریکا خرید داشته باشید .

اولین نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که 100 هزار دلار در هیچ جای دنیا مبلغ کمی نیست. بخاطر همین شما به مشاور املاک منصف و البته حرفه ای در گرجستان نیاز دارید . خطا در خرید شما زمانی رخ میدهد که با عجله و بدون گرفتن مشورت صحیح خرید کنید .

صد هزار دلار برای خرید خانه در گرجستان مبلغ خوبی است . بدین معنی که هم با متراژ بالا میتوانید خرید انجام دهید و هم خانه میتواند دارای تعداد خوابهای زیاد باشد .

با حداقل صد هزار دلار انواع و اقسام املاک را میتوانید خرید کنید، زمین های مسکونی یا تجاری، خانه های آپارتمانی (پیشنهاد آناجورجیا) ، خانه های ویلائی و املاک تجاری و یا اداری .

توجه کنید که مبلغ صد هزار دلار مبلغ بسیار خوبی برای آپارتمانهای لوکس و زیبا در تفلیس هستند اما با این مبلغ خرید مغازه یا واحدهای تجاری با بهترین شرایط ممکن نیست .

برای خرید املاک تجاری در گرجستان (مثل مغازه) این نکته را مد نظر داشته باشید که گرجی ها اگر املاک تجاری با موقعیت خوبی را داشته باشند احتمال آنکه قصد فروش آن را داشته باشند بسیار کم است . نکته بعدی و مهم این است که رونق بازار املاک در گرجستان بیشتر مربوط به گزینه های مسکونی است و مخصوصاً آپارتمان (ویلائی کمتر) .

اگر با تفکر تجارت در گرجستان قصد خرید املاک تجاری در گرجستان را دارید باید توجه داشته باشید که بخاطر کوچک بودن تفلیس و بازار گرجستان برای تجارت و کم بودن فرصتهای شغلی، تنها خرید واحدهای تجاری و اداری زمانی سود ده خواهد بود که در مناطق توریستی باشد (حوالی میدان آزادی، خیابان لسلیدزه، خیابان روستاولی، میدان شاردنی و خیابان پکینی) زیرا در این مناطق توریستها عبور و مرور دارند و کسب و کار پر رونق است . در غیر این صورت و در خیابانهای فرعی (حتی نزدیک این مناطق !) کسب و کار رونق آنچنانی ندارد .

 

خرید خانه در گرجستان با صد هزار دلار
خرید خانه در گرجستان با صد هزار دلار

 

اما اگر قصد خرید واحد مسکونی دارید پیشنهاد اول و آخر ما خرید آپارتمان در گرجستان است .

اگر شما ملک مسکونی را خرید میکنید و قصد زندگی در آن را دارید نیز باید به فکر روزی که قصد فروش آن را نیز دارید باشید به همین دلیل و از آنجائی که مردم کشور گرجستان به زندگی لوکس و اعیان نشینی اعتقاد آنچنانی ندارند ، خانه های ویلائی را نیز خریداری نخواهند نمود.

املاک مسکونی با مبلغ صد هزار دلار با شرایط مناسب در تفلیس را میتوانید در مناطقی همچون ورا، واکه، سابورتالو، سرتلی، پکینی، کازبگی، واژاب شاولا، اورتاچالا و نظیر اینها پیدا کنید و خریداری نمائید .

خرید ملک در گرجستان با بیت کوین

اگر جز آندسته از افرادی هستید که با رمزارزهای دیجیتال کسب درآمد میکنید و یا معاملات کاری و تجاری خود را با رمزارزهای دیجیتال انجام میدهید به شما این مژده را میدهیم که شرکت آناجورجیا بعنوان اولین شرکت فعال در زمینه رمزارزهای دیجیتال در گرجستان مبلغ خرید خانه را به بیت کوین یا دیگر رمزارزهای دیجیتال به ما پرداخت نمائید .

بخاطر داشته باشید که سرمایه گذاری در گرجستان آنهم در بخش املاک سود مناسبی دارد و همانطوری که مطلع هستید شاخه کاری املاک در سراسر دنیا و به خصوص در کشورهائی نظیر گرجستان که در حال توسعه هستند بسیار مناسب است .

اگر به دنبال سود مناسب در گرجستان هستید و قصد دارید در بخش املاک سرمایه گذاری کنید میتوانید چند خانه مسکونی را خریداری کرده (در نقاط مختلف شهر) و با همکاری بخش املاک آناجورجیا اجاره دهید و سود ماهیانه خوبی را از خرید ملک در این کشور بدست آورید.

البته نکته حائز اهمیت این است که مزیت خریدن چند خانه در گرجستان این است که شما میتوانید در کمترین زمان اقامت دائم گرجستان را از طریق خرید خانه اخذ بنمائید.

5/5 (5 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

اقامت با خرید ملک در گرجستان

اقامت با خرید ملک در گرجستان

اقامت با خرید ملک در گرجستان : به طور کلی می توان گفت یکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *