خانه / اخبار / خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت

خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت

خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت : در این پست میپردازیم به نحوه خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت.چه زمان میتوانیم بفهمیم که یک خانه را با بهترین قیمت خریداری میکنیم و بطور کلی نحوه خرید ملک در گرجستان به نحوی که بهترین قیمت را بپردازیم چیست ؟

خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت

خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت یعنی اینکه از شرکت ها و املاک معتبر خدمات بگیرید تا قیمت واقعی و کارشناسی شده ملک را به شما بگویند.

متاسفانه در چند سال اخیر در گرجستان املاک زیادی بوجود امده اند که کارشناسی و حرفه ای کار نمی کنند و فقط به فکر پر کردن جیب خودشان هستند و قیمت ملک در گرجستان را با قیمت های بسیار بالاتر از قیمت واقعی عنوان می کنند. پس مراقب باشید و تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید.

انتخاب مشاور املاک مناسب در گرجستان

متاسفانه مشاهده شده است که اغلب شرکت های گرجی و ایرانی که کار خرید ملک را برای شما انجام می دهند، تنها به دنبال سود بیشتر هستند .

کادر مجرب املاک تیم آناجورجیا با افتخار اعلام می نماید که با در دست داشتن متخصصان متعهد به امور املاک، جزء تنها شرکت هائی هستیم که به کمیسیونی که از طرف فروشنده خانه یا پروژه ساختمانی پرداخت میشوند راضی هستیم و مبلغ کمیسیون 3 درصد را کافی می دانیم زیرا گران شدن دلار فشار زیادی را بر مردم ایران وارد می آورد.

از طرف دیگر مدیر شرکت اناجورجیا همواره تاکید بر مشتری مداری دارند. مشتری مداری یعنی اینکه به سود معقول خودمان قانع باشیم تا با فراهم آوردن رضایت مشتری ها زنجیره مشتری هایمان را افزایش دهیم.

بنابراین اگر به دنبال خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت هستید آناجورجیا انتخاب مناسبی برای شماست.

مشاوران املاک آناجورجیا
مشاوران املاک آناجورجیا

 

هر چه بیشتر در مورد شرکت مورد نظر برای خرید ملک در گرجستان تحقیق نمائید نتیجه بهتری عاید شما میشود و میتوانید شرکتهای متمایز که خدمات بهتری را به شما ارائه میدهند بشناسید .

متاسفانه تعداد شرکتهای قارچی شکل و رو به رشدی که با هدف افزایش سود وارد بازار گرجستان میشوند کم نیستند. باید مشاور املاک خود را به دقت انتخاب کنید ، هرگونه اشتباه در انتخاب مشاور و کارگزار مناسب بعنوان وکیل رسمی شما، میتواند عواقب بدی را برای شما داشته باشد .

کسب اطلاعات قبل از خرید ملک

بهتر است قبل از اینکه معامله ای را انجام دهید اطلاعات دقیق بدست آورید و اطلاعات را تحلیل کنید . قراردادن کلیه اطلاعات در کنار یکدیگر به مانند یک پازل مشخص میکند که چه گزینه ای برای خرید شما مناسب تر است .

قبل از اینکه خرید را انجام دهید اطلاعات بدست آورده را به طرز صحیحی تحلیل کنید تا بتوانید به درستی تصمیم گیری نمائید .

شناخت نیاز پیش از خرید

شما با یک دید و نیاز مشخص وارد گرجستان میشوید و قصد خرید دارد. فاکتورها و نیازهای خود را روی برگه یادداشت کنید و بر اساس نیازهای خود پیش بروید . زمانی که با یک مشاور املاک صحبت میکنید و در حال بازدید از ملک مورد نظر هستید فاکتورهائی که در نظر شما بوده و غیرمنطقی به نظر میرسند را حذف کنید .

برای خرید خانه در گرجستان از تجمل گرائی بپرهیزید

محیط گرجستان برای خرید خانه اندکی متفاوت با ایران است. فرهنگ لوکس و تجمل گرائی در ایرانیان برای خرید املاک زیاد دیده میشود . این گزینه برای خرید خانه در محیط گرجستان توصیه نمیشود چرا که برخی از صاحبان پروژه و یا صاحبان خانه در گرجستان با شناخت این فرهنگ در ایرانیان اندکی لوکس گرائی را چاشنی کار خود میکنند تا بتوانند معایب خانه را بپوشانند .

در گرجستان یکی از مهمترین فاکتورها برای خرید خانه این است که نوع متریال بکار رفته در خانه و نوع ساخت و ساز مناسب باشد، چرا که اگر چه خانه ای که خریداری میکنید لوکس باشد، اما از نظر موارد بکار رفته مناسب نباشد قطعاً در کمتر از یک سال نیاز به تعمیرات خواهد داشت و هزینه زیادی را بر دوش شما میگذارد، در نتیجه امر بخاطر اینکه درگیر لوکس گرائی نشوید خود را راضی به خرید خانه در گرجستان بصورت سفید نگه دارید .

 

 

خرید خانه و ملک در گرجستان
خرید خانه و ملک در گرجستان

از پروژه های ساختمانی معتبر خریداری کنید

وقتی که برای خرید به گرجستان مراجعه میکنید به نفع شما است که خانه را از پروژه های ساختمانی معتبر خریداری کنید.

خرید خانه از صاحبان خانه در گرجستان نمیتواند بهترین خرید را از نظر قیمت برای شما داشته باشد .

خانه به صورت صفر یا در حال تکمیل خریداری کنید

زمانی که خانه ای را بصورت صفر خریداری میکنید مالک ابتدائی خانه خودتان هستید و از لحظه ای که قصد استفاده از خانه را دارید بهترین مصالح و کیفیت برای شما خواهد بود ، این در حالی است که اگر خانه را صفر خریداری نکنید مشکلات خانه یا ملک بر شما پوشیده است و به احتمال زیاد نیز صاحب ملک قصد فروش ملک را به دلیل مشکلات موجود که هزینه بر هستند دارد .

وقتی که خانه ای را در حال تکمیل خریداری میکنید ارزش افزوده مناسب شامل حال شما خواهد شد.

خانه های تکمیل شده اصولاً گرانتر هستند و زمانی که شما یک پروژه ساختمانی معتبر و مطمئن پیدا میکنید که در حال تکمیل خانه هستند، خانه را خریداری نمائید بسیار به نفع شما خواهد بود .

 

ملک مبله شده نخرید !

از خرید املاک در گرجستان بصورت مبله شده بپرهیزید، مبله بودن یک ملک دلیل بر با امکانات بودن و عدم ضعف در ملک مورد نظر نیست. هر چه خانه را مبله نشده بخرید از نظر هزینه برای شما به صرفه تر خواهد بود .

اگر خانه ای را بتوانید بصورت سفید بخرید و خودتان تکمیل کنید، به مرحله سبز برسانید و مبلمان را خودتان خرید کنید از نظر هزینه برای شما صرفه خواهد داشت تا اینکه خانه را بصورت مبله شده خریداری کنید که به هیچ وجه به نفع شما نیست .

 

املاک لوکس و زیبا در گرجستان
املاک لوکس و زیبا در گرجستان

 

با تفکر مالکیت ، خانه خریداری کنید

برخی از افراد با دید اینکه خانه را خریداری کنند و اجاره دهند، خانه میخرند و به همین دلیل دقت و حساسیت زیادی بروی خرید ملک خود انجام نمیدهند، همین موضوع دلیلی میشود بر اینکه مشاور املاک شما نیز حساسیت زیادی نشان ندهد و ممکن است خانه ای را خریداری کنید که از نظر فنی مناسب نباشد و بعد از چند ماه دچار مشکلات اساسی شود . با تفکر مالکیت خانه ، خانه خریداری کنید و براحتی اجازه ندهید حساسیت های شما را بپوشانند .

آنقدر ارزان نخرید که مجبور باشید گران بفروشید !

یک مثل انگلیسی میگوید من هنوز آنقدر پولدار نشده ام که جنس ارزان بخرم . مطمئن باشید هر جنس یا خانه ای که بطور غیرطبیعی ارزان باشد بدون اشکال نیست . مشخصاً املاک خوب قیمت بالاتری نسبت به دیگر املاک دارند . آنقدر به دنبال خرید ارزان نباشید که خدائی نکرده آنقدر برای شما هزینه بیاورد که مجبور باشید که به مالک دوم آنقدر گران بفروشید که هزینه خود را جبران کنید و خدائی نکرده طرف مقابل را متضرر کنید !

آناجورجیا را یکبار امتحان کنید!

کافیست یکبار به دفتر املاک ما واقع در مرکز شهر تفلیس با دسترسی بسیار آسان مراجعه کنید تا ببینید مشاور املاک حرفه ای و تنوع املاک چگونه است .

تنوع فایلهای معتبر و رضایت مندی مشتری مهمترین موضوعی است که در هنگام فروش ملک به مشتریان عزیز خود به آن توجه ویژه ای داریم و سعی میکنیم مشتری را راضی نگاه داریم تا این رضایت موجبات رضایت و خوشنودی ما را نیز فراهم آورد !

جهت خرید خانه در گرجستان با بهترین قیمت با کارشناسان باتجربه آناجورجیا تماس بگیرید.

4.6/5 (10 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

خرید ملک در گرجستان و مزایای آن

خرید ملک در گرجستان و مزایای آن

خرید ملک در گرجستان و مزایای آن : در این نوشته قصد داریم تا با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *