خدمات ما

خدمات ما

خدمات ما

خدمات شرکت آناجورجیا

خدمات شرکت آناجورجیا در کشور گرجستان شامل موارد زیر است :

خدمات ما :

1 – انجام امورات حقوقی با داشتن وکیل رسمی گرجی شامل :

مشاوره در زمینه ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه اخذ اقامت گرجستان ، مشاوره در زمینه اقامت دائم گرجستان ، مشاوره در زمینه اخذ پاسپورت گرجستان ، مشاوره در زمینه انجام کلیه امورات حقوقی در دادگاه های گرجستان و کلیه امورات حقوقی با وکیل رسمی گرجستان.

2 – انجام امورات سرمایه گذاری در گرجستان شامل :

مشاوره سرمایه گذاری در گرجستان و راه اندازی تجارت ، ایجاد طرح تجاری و بیزینس پلن ، بازدید از طرح های مختلف اقتصادی در گرجستان ، بررسی و تحقیق فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان و انجام کلیه امورات مربوط به مشاوره سرمایه گذاری برای سرمایه گذارهای محترم با داشتن تیم اقتصادی باتجربه و آرشیو قوی کاری.

3 – انجام امورات مربوط به ملک و مستغلات در گرجستان شامل :

مشاوره ساخت و ساز در گرجستان ، مشارکت در امور ساخت و ساز ، مشاوره در زمینه خرید خانه در گرجستان ، مشاوره خرید زمین در گرجستان ، مشاوره اجاره خانه در گرجستان ، مشاوره خرید آپارتمان در گرجستان ، مشاوره خرید ملک در گرجستان ، مشاوره خرید مغازه در گرجستان ، مشاوره در زمینه خرید و اجاره واحدهای اداری و تجاری ، مشاوره اجاره زمین کشاورزی در گرجستان ( با توجه به قوانین جاری کشور گرجستان فعلا خرید و فروش زمین کشاورزی برای اتباع خارجی امکان پذیر نیست.) ، مشاوره اخذ اقامت گرجستان با خرید ملک و انجام کلیه امورات مربوط به ملک و مستغلات در گرجستان.

4 – انجام امورات مربوط به تور گرجستان شامل :

برگزاری تور گرجستان شامل تورهای فصول مختلف سال در کشور زیبای گرجستان با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت ، تور اسکی در زمستان ، تور علمی و تحقیقی در گرجستان و انجام امورات مربوط به تور و گردشگری در کشور گرجستان.

5 – انجام امورات مربوط به خرید و فروش ماشین در گرجستان با داشتن کارشناس های زبده و باتجربه :

در صورتی که خواهان خرید یا فروش اتومبیل در گرجستان هستید حتما با مشاورهای باتجربه آناجورجیا مشورت کنید. ما بهترین مشاوره های رایگان را به شما ارائه خواهیم داد.

با تشکر – آناجورجیا

5/5 (3 Reviews)