خانه / اطلاعات عمومی کشور گرجستان / خاطرات زندگی در گرجستان

خاطرات زندگی در گرجستان

خاطرات زندگی در گرجستان

خاطرات زندگی در گرجستان بسته به نوع اقامت و زندگی در گرجستان می تواند شیرین و دلپذیر و دوست داشتنی باشد و یا در صورت سفر به گرجستان بدون داشتن هدفی معین و با برنامه ریزی می تواند عواقب ناگواری برای افراد خارجی که اقدام به مهاجرت به گرجستان می کنند داشته باشد. گرجستان کشور فرصت هاست و لیکن تحقیق در مورد هدف و برنامه در نظر گرفته شده بسیار حیاتی است.

خاطرات زندگی در گرجستان می تواند شیرین و بیاد ماندنی باشد و یا تلخ و غم انگیز باشد، در واقع این بستگی به ما دارد که با چه هدفی و چه ایده ای وارد گرجستان می شویم.

خاطرات زندگی در گرجستان
خاطرات زندگی در گرجستان

اگر بدنبال یک زندگی آرام و لذت بخش می گردید گرجستان گزینه مناسبی است و لیکن قبل از اقدام برای کسب اقامت و زندگی در گرجستان باید هدف خود از زندگی در گرجستان را مشخص نمائید.

شما می توانید جهت تحصیل، کار، سرمایه گذاری، کارآفرینی و یا موارد دیگر کشور گرجستان را برای زندگی انتخاب نمائید اما لازمه موفقیت و داشتن لحظات شیرین از خاطرات زندگی در گرجستان تحقیق و پرس و جو در مورد کشور گرجستان است.

کشور گرجستان در سالیان اخیر پذیرای جمع کثیری از هموطنان ایرانی بوده و ایرانیان زیادی در حال اقدام به مهاجرت به گرجستان هستند و یا به این مهم فکر می کنند.

جهت روشن شدن موضوع به تشریح برخی خصوصیات و خاطرات زندگی در گرجستان می پردازیم.

  • کشور گرجستان دارای آب و هوایی مطلوب با میزان بارندگی مناسب بوده و از هوای تمیز و دلچسبی بهره می برد لذا یکی از عوامل استقبال گردشگران و مهاجران و قسمت بیاد ماندنی خاطرات زندگی در گرجستان بشمار می آید.

کشور گرجستان دارای مردمی خونگرم و مهمان نواز بوده و دارای افکار نژادپرستی نیستند از اینرو زندگی در کنار آنها راحت بوده و بسیاری از مشکلاتی که مهاجران کشورهای دیگر دارند در گرجستان وجود ندارد.

همچنین گرجستان از امنیت بالایی برخوردار است بطوریکه همه ساله در رتبه بندی کشورهای امن در سراسر جهان، کشور گرجستان جزو ده رتبه برتر دنیا است.

لازم بذکر است که همین وجود امنیت بالا موجب توسعه گردشگری و گذراندن اوقات خوش گشته و خاطرات زندگی در گرجستان را دلپذیر ساخته است.

  • یکی از مواردی که اکثر افراد در خاطرات زندگی در گرجستان آنرا بیان می کنند این است که سرعت اینترنت در گرجستان بسیار بالا بوده و امکانات قابل توجهی در این زمینه در دسترس است و دیگری هزینه های زندگی در گرجستان که پائین بوده و همانند ایران است. در نتیجه هزینه های موجود برای ایرانیان ملموس است.

کسب و کار و خاطرات زندگی در گرجستان

چنانچه جهت کسب و کار به گرجستان مهاجرت می کنید دانستن این نکته لازم است که جهت راه اندازی کسب و کار و یا کار کردن و یافتن کار مناسب نیاز به تحقیق و بررسی دقیق داشته باشید.

داشتن کسب و کار مناسب در میزان موفقیت شما و احساس غرور از بیان خاطرات زندگی در گرجستان تاثیر بسزایی دارد.

واقعیت این است که کشور گرجستان حدود پنج میلیون نفر جمعیت دارد و چنانچه تمایل به راه اندازی یک بیزینس بسیار بزرگ دارید گرجستان جای مناسبی برای آن نیست.

مشاغلی همانند دامپروری، ساخت و ساز و مشاور املاک، کشاورزی، صنایع، بسته بندی و پرورش آبزیان از رونق خوبی برخوردار است.

اگر جهت یافتن شغل به گرجستان می روید و تصمیم دارید تا در آنجا مشغول به کار شوید باید بگویم که راه دشواری پیش رو دارید.

کشور گرجستان دارای نرخ باسوادی بسیار بالایی است و جوانان و افراد تحصیل کرده زیادی دارد که مهمترین رقبای شما هستند.

دانستن زبان انگلیسی شما را در امور روزمره همراهی می کند ولی جهت کار در شرکت نیاز به دانستن زبان گرجی دارید و این قضیه ممکن است خاطرات زندگی در گرجستان را به کام شما تلخ نماید.

ممکن است فرصتهای محدودی در شرکتهای بین المللی که در گرجستان مشغول به فعالیت هستند برای شما موجود باشد.

اما این را در نظر بگیرید که شرکت های بین المللی نیز بیشتر تمایل به استخدام افراد گرجی دارند تا افراد مهاجر از کشورهای دیگر. خاطرات زندگی در گرجستان می تواند شیرین و دوست داشتنی باشد چنانچه طبق بررسی ها و بصورت حساب شده وارد عمل شوید.

همچنین آموزش زبان انگلیسی یکی از معدود فرصتهای شغلی برای افراد خارجی و مهاجران بوده که متقاضیان زیادی نیز دارد.

خاطرات زندگی در گرجستان : واقعیت های زندگی در گرجستان 

در این بخش از خاطرات زندگی در گرجستان به بیان برخی از واقعیت های زندگی در گرجستان می پردازیم.

در مورد وضعیت کاریابی در گرجستان همانطور که در بخش قبلی عنوان کردیم فرصت های شغلی محدودی در دسترس مهاجرین بوده و لذا بهتر این است که روی آن زیاد حساب نکنید مگر اینکه دارای تحصیلات بسیار بالایی بوده و قبل از ورود به کشور گرجستان درخواست کار معتبر دریافت و قرارداد کار خود را نیز دریافت نموده باشید که در این مورد قضیه فرق دارد.

علاوه بر شرکت های بین المللی، شرکتهای گردشگری نیز از جمله فرصتهای شغلی موجود در گرجستان برای مهاجرین بشمار می روند.

واقعیت های زندگی در گرجستان
واقعیت های زندگی در گرجستان
  • مورد دیگر اینکه گرجستان کشور امن، آرام و خوبی است و خاطرات زندگی در گرجستان را برای اکثر افراد بیاد ماندنی ساخته اما نباید انتظار یک کشور پیشرفته همانند سایر کشورهای اروپایی را داشته باشید.در حال حاضر گرجستان جزو اتحادیه اروپا نبوده و به عنوان عضو ناظر در این اتحادیه حضور دارد. بنابراین کشور گرجستان از بسیاری از کشورهای اروپایی پائین تر است.

  • در مورد سیستم درمانی و بهداشت کشور گرجستان از استاندارد خوبی برخوردار است اما هزینه های درمانی بالاست و بدتر اینکه افراد مهاجر مشمول بیمه و یارانه نمی گردند. چنانچه نیاز به بیمه دارید می توانید از طریق شرکتهای مختلفی که به وفور در این زمینه فعالیت دارند اقدام نمائید.

  • یکی از بخشهای خاطرات زندگی در گرجستان به یافتن مدرسه مناسب برای کودکان ختم می گردد. در واقع یافتن مدرسه خوب دشوار بوده البته چندین مدرسه بین المللی در تفلیس وجود دارد که مهاجرین می توانند فرزندان خود را در آن ثبت نام کنند. مدارس بین المللی انگلیسی، فرانسوی و آمریکایی در تفلیس وجود دارند که به تدریس به روش سیستم آموزشی کشورهای خود می پردازند. مدارس ابتدایی تا 12 سالگی و سپس مدارس راهنمایی و دبیرستان وجود دارند. جهت تحصیل در دانشگاه افراد باید پس از پایان تحصیلات دبیرستان در سن 15 سالگی به مدت دو سال ادامه تحصیل داده و سپس وارد دانشگاه شوند.

  • بخش دوست داشتنی خاطرات زندگی در گرجستان به بازدید از جاذبه های گردشگری، مناطق طبیعی و بکر کوهستانی، سواحل دریای سیاه، غذاها و خوراکی های متنوع و دلپذیر گرجی و دیدن این همه زیبایی در یکجا منتهی می گردد. بطور حتم جاذبه های گردشگری کشور گرجستان و این همه زیبائیها و خصوصیات منحصر بفرد از مهمترین بخش های خاطرات زندگی در گرجستان بشمار می رود که در ذهن ماندگار است.
5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران

واردات گوشت گوسفندی از گرجستان به ایران : با توجه به داغ شدن موضوع واردات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *