خانه / اخبار / اخبار گرجستان / جشنواره روز تفلیس – تبیلیسوبا

جشنواره روز تفلیس – تبیلیسوبا

جشنواره روز تفلیس – تبیلیسوبا دیروز پنجم اکتبر در سراسر شهر تفلیس پایتخت گرجستان برگزار شد : رویدادهای این جشنواره در مکان های مختلفی در سراسر تفلیس ، از جمله رایک پارک و مناطق اطراف آن ، پل متخی و میدان اروپا نواحی اطراف آنها برگزار می شود.

جشنواره روز تفلیس – تبیلیسوبا

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز ، همانطور که شهرداری شهر تفلیس گفت ، برنامه برگزاری جشن روز تفلیس در سال جاری به روز شده و انواع فعالیت ها ، از جمله کنسرت ها و جاذبه های مختلف را شامل می شود. جشنواره های آشپزی ، آب نبات و گل؛ راهپیمایی های فانتزی و فعالیت های ورزشی ، بازار آزاد Orbeliani ، غرفه شهرهای خواهر خوانده با تفلیس ، اجرای موسیقی ، کنسرت Big-Band در تفلیس و برنامه های جذاب و متنوع دیگری که روز پنجم اکتبر در سراسر پایتخت گرجستان اجرایی شد.

 

جشنواره روز تفلیس تبیلیسوبا
جشنواره روز تفلیس تبیلیسوبا

یک موزه در هوای آزاد وجود خواهد داشت که بر روی یک صخره در ناحیه لگواتاخوی برگزار می شود و شامل برنامه هایی از جمله :

فیلم هایی از نویسندگان و شخصیت های عمومی گرجی ، نقاشی های معروف و موارد دیگر. نمایشگاه خودروهای نادر در پل متخی به مناسب جشنواره روز تفلیس – تبیلیسوبا در حال برگزاری است.

چندین رویداد در شهر تفلیس پایتخت گرجستان برگزار می شود. مراسم اهدای جوایز به برخی از شهروندان محترم و قانون مند و یک کنسرت گالا ساعت 20:00 ، 5 اکتبر برگزار شد.

ساعت 20  روز 6 سپتامبر هم نمایش منحصر به فرد – تجربه Muaré در چارچوب جشنواره بین المللی تئاتر تفلیس برگزار می شود که توسط شهرداری تفلیس برنامه ریزی شده است.

این جشنواره در سال 1979 میلادی تأسیس شد و از آن زمان به عنوان جشن سالانه گرجی ها و همچنین خارجی ها تبدیل شده است.

البته در ورودی اغلب هایپر مارکت های بزرگ در شهر تفلیس از جمله هایپرمارکت کارفور ، میزهایی چیده شده است و به همین مناسبت شراب و میوه رایگان به مردم جهت آشامیدن و خوردن به رایگان هدیه داده می شود و عکس های یادگاری نیز در پشت این میزهای جشن توسط شهروندان گرفته می شود.

5/5 (1 Review)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

متوسط حقوق در گرجستان افزایش یافت

متوسط حقوق در گرجستان افزایش یافت

متوسط حقوق در گرجستان افزایش یافت : متوسط دستمزدها در کشور گرجستان به نسبت مشابه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *