جشنواره تابستانی خرید ملک در گرجستان

جشنواره تابستانی خرید ملک در گرجستان

جشنواره تابستانی خرید ملک در گرجستان با آناجورجیا آغاز شد.

در این جشنواره تابستانی خرید ملک در گرجستان به شخص خریدار و کلیه اعضای خانواده وی بدون در نظر گرفتن شرایط سنی ، اقامت رایگان گرجستان از طرف شرکت آناجورجیا هدیه داده خواهد شد.

منظور از هدیه دادن اقامت این نیست که ما خودمان کارت اقامت گرجستان را صادر می کنیم ، بلکه منظور آن است که کلیه هزینه های اقامت شخص خریدار و اعضای خانواده وی از طرف شرکت آناجورجیا پرداخت خواهد شد.

جشنوراه تابستانی خرید ملک در گرجستان

جشنوراه تابستانی خرید ملک در گرجستان

بر طبق قوانین جاری کشور گرجستان ، در حال حاضر هر شخصی که حداقل مبلغ 35 هزار دلار آمریکا خرید ملک در گرجستان انجام دهد ، به وی و کلیه اعضای خانواده شامل : همسر و فرزندان اقامت یکساله گرجستان تعلق می گیرد.

سپس تا زمانی که ملک بنام شخص خریدار باشد ، اقامت های یکساله بعدی تمدید خواهد شد.

در قبل قوانین این چنین نبود و فقط به شخص خریدار ، همسر وی ( در صورت وجود ) و فرزندان زیر 21 سال اقامت یکساله گرجستان تعلق می گرفت ولی اکنون به کلیه فرزندان شخص خریدار بدون در نظر گرفتن شرایط سنی اقامت یکساله گرجستان داده خواهد شد.

البته استثنا هم دارد و آن این است که : اگر فرزند خانواده ازدواج کرده باشد ، به وی گواهی نسبت جهت اخذ اقامت گرجستان داده نخواهد شد.

بنابراین در جشنواره تابستانی خرید ملک در گرجستان فقط برای شخص خریدار ، همسر وی ( در صورت وجود ) و کلیه فرزندان مجرد ( در صورت وجود ) کارت اقامت یکساله گرجستان گرفته می شود.

کل پروسه اخذ اقامت گرجستان از این طریق توسط وکیل پایه یک و باتجربه آناجورجیا انجام می شود و کلیه هزینه های اداری و هزینه وکیل توسط شرکت آناجورجیا پرداخت خواهد شد.

سوال : آیا جشنوراه تابستانی خرید ملک در گرجستان که این همه هزینه برای شرکت آناجورجیا در بر دارد ، برای این شرکت به صرفه است؟

پاسخ : در جشنواره تابستانی هر شخص هزینه هایی جهت اخذ اقامت گرجستان بر ما تحمیل می کند و ممکن است با سود سه درصدی که از قیمت فروش ملک توسط فروشنده به ما پرداخت می شود ، زیاد جبران نگردد  ولی از آنجایی که مشتری مداری هدف ماست قطعا با راضی نگه داشتن شما ، افراد بیشتری به ما معرفی می شوند و این چرخه مشتری های ما زیاد می شود.

بنابراین معتقد به سود اندک با مشتری های زیاد هستیم و این سیاست کاری شرکت آناجورجیا می باشد.

لازم به ذکر است که سود ما از خرید ملک شما ، سه تا پنج درصد قیمت کل ملک می باشد که از فروشنده دریافت می شود و هیچ گونه وجهی از شما دریافت نمی کنیم.

ضمن اینکه کارشناسان باتجربه آناجورجیا تمامی سعی و تلاش خودشان را در جهت کم کردن قیمت ملک یا اصطلاحا چانه زدن انجام خواهند داد تا بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

با آرزوی موفقیت برای تمامی متقاضیان مهاجرت به گرجستان – آناجورجیا.

3.5/5 (4 Reviews)

کلمات کلیدی :
  نظرات

4 نظر برای “جشنواره تابستانی خرید ملک در گرجستان”

 1. علي بهرامي گفت:

  سلام
  مايلم شرايط اقامت از طريق خريد ملك و ايا اينكه امكان شهروندي گرجستان گرفته شود بيشتر بدانم
  متشكر

 2. طاها گفت:

  سلام خسته نباشید
  بنده و همسرم و تنها دخترم قصد گرفتن اقامت در گرجستان رو داریم. کل دارایی بنده در حدود یکصد میلیون تومان هست و الان هم کارمند یک اداره هستم با حقوق مکفی. میخاستم بدونم چه راهکاری میتونید به من بدید که بتونیم بیایم گرجستان برای ادامه ی زندگیمون
  با تشکر فراوان

  1. admin گفت:

   با سلام ….
   بایستی یک کار و حرفه کوچک راه اندازی کنید. در این زمینه و جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق بخش تماس با ما با کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *