خانه / اخبار / اخبار گرجستان / جایگاه شارژ خودروهای برقی در تفلیس

جایگاه شارژ خودروهای برقی در تفلیس

شارژ خودروهای برقی در تفلیس : به زودی در تفلیس پایتخت گرجستان جایگاه های ویژه شارژ خودروی برقی راه اندازی می شود. هم اکنون نیز چند جایگاه شارژ برقی در تفلیس مشغول به فعالیت هستند.

جایگاه شارژ خودروهای برقی در تفلیس

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان ، آقای کاخا کالادزه شهردار تفلیس دیروز در جلسه رسمی دولتی اعلام کرد :

جایگاه شارژ خودروهای برقی در تفلیس
جایگاه شارژ خودروهای برقی در تفلیس

وب سایت رسمی chargers.tbilisi.gov.ge که مخصوص ثبت نام از متقاضیان نصب جایگاه شارژ خودروی برقی در شهر تفلیس پایتخت گرجستان می باشد تا کنون بیش از 59 درخواست شارژ خانگی را ثبت کرده است.

شهردار تفلیس گفت : موضوع مربوط به جایگاه شارژ خودروهای برقی بسیار مهم است و در دستور کار قرار دارد.

همچنین شرکت برنده مناقصه، ” کارتلی انرژی ” جایگاه های شارژ خودروی برقی در شهر تفلیس را نصب خواهد کرد.

آقای کاخا کالادزه همچنین افزود :

همانطور که می دانید و قبل از شروع جلسه دولتی اعلام کردیم هر شخصی که خودروی برقی دارد و یا قصد خریدن آن را دارد ، می تواند به دولت مرکزی درخواست دهد و ما مسئول نصب جایگاه های برقی درون شهری بدون هیچ گونه خسارتی به خانه های خود هستیم. ما مدلی را توسعه خواهیم داد که شهرداری تفلیس مجبور به صرف هیچ هزینه ای نیست.

شرکت ” کارتلی انرژی ” که برنده مناقصه نصب جایگاه های برقی در تفلیس شده ، مسئول نصب آنها در مناطقی است که تقاضا وجود داشته است.

لازم به ذکر است که از ابتدای ماه فوریه تاکنون حدود 59 درخواست نصب جایگاه شارژ برقی داشته ایم و اجرای این پروژه در روزهای آینده آغاز خواهد شد.

قبلا نیز شهرداری تفلیس خبر از شروع به کار اتوبوس های الکتریکی در تفلیس را داده بود که نشان از توجه به خدمات عمومی حمل و نقل شهری توسط شهرداری پایتخت گرجستان است.

همچنین شهردار تفلیس آقای کاخا کالادزه به معاون خودش ” ایراکلی بندلیانی ( irakli bendeliani ) ” دستور داده است در خیابان هایی که عملیات بازسازی در نظر گرفته شده، شبکه ارتباطی مورد نیاز برای این جایگاه های شارژ برق انجام شود تا به منظور نصب این جایگاهها خسارتی به پوشش جاده وارد نشود.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *