تیم فوتبال گرجستان در مقابل سوئیس شکست خورد

تیم فوتبال گرجستان در مقابل سوئیس شکست خورد : از سری مسابقات فوتبال مقدماتی یورو 2020 در گروه D این مسابقات تیم جورجیا در مقابل تیم خوب و یکدست سوئیس با نتیجه دو بر صفر شکست خورد.

شکست تیم فوتبال گرجستان

به گزارش آناجورجیا از سری مسابقات فوتبال مقدماتی یورو 2020 در گروه D این مسابقات در ورزشگاه دینامو آرنا تفلیس ، دیشب تیم فوتبال سوئیس با نتیجه دو بر صفر تیم گرجی ها را شکست داد.

شکست تیم فوتبال گرجستان از سوئیس

شکست تیم فوتبال گرجستان از سوئیس

سوئیس در این بازی به راحتی جورجیا را از پیش روی برداشت در صورتی که معمولا تیم فوتبال جورجیا در سطح اروپا یک تیم خوب و سخت کوش است و در ورزشگاه دینامو آرنا به هیچ تیمی باج نمی دهد.

شاید این شروع مسابقات باعث شده است که هنوز هماهنگی لازم بین بازیکنان تیم فوتبال جورجیا شکل نگرفته است.

امیدواریم در روزهای آینده شاهد نمایشی زیبا از تیم گرجستان باشیم.

گل اول این بازی در دقیقه 56 توسط ” استیون زوبر ” وارد دروازه گرجستان شد. گل دوم نیز در دقیقه 80 توسط ” دنیس زکریا ” زده شد.

تیم گرجستان در گروه D مسابقات مقدماتی یورو 2020 با تیم های : سوئیس ، ایرلند و جبل الطارق همگروه است.

بازی دوم گرجستان در این گروه در روز 26 مارچ در مقابل ایرلند انجام می گیرد. این بازی برای گرجستان کمی سخت خواهد بود زیرا ضمن اینکه ایرلند تیم بسیار قدرتمندی در اروپا محسوب می شود این بازی در خانه ایرلند برگزار می شود.

از هر گروه دو تیم به مسابقات قهرمانی یورو 2020 راه پیدا می کنند. هرچند که شانس گرجستان برای صعود کم است ولی در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.

گرجستان در مسابقات گذشته فوتبال در اروپا همواره تیم سخت کوشی بوده است که به راحتی به تیم های طراز اول فوتبال اروپا هم باج نداده است. هر چند که شروع خوبی در ورزشگاه خانگی خودش نداشت ولی امیدوار به صعود در روزهای آینده است.

5/5 (3 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *