تور گرجستان و انواع پکیج های آن

تور گرجستان

تور گرجستان و انواع پکیج های آن را با آناجورجیا تجربه کنید.

قبل از اینکه بخواهیم انواع پکیج های تور گرجستان را در شرکت آناجورجیا توضیح دهیم ، توجه شما عزیزان و همراهان گرامی آناجورجیا را به مقاله زیبای ” سفر به گرجستان به سبک اروپایی ” جلب می کنیم.

تورهای اختصاصی شرکت آنا جورجیا

تور گرجستان و انواع پکیج های آن : با توجه به تمایل و علاقه هموطنان عزیز به کشور گرجستان و دیدن زیبایی های آن به ویژه شهرهای تفلیس و باتومی و دیگر شهرها و دیدنیهای اطراف آن شرکت آناجورجیا تورهای اختصاصی خود را با قیمت های باور نکردنی ارائه می دهد:

توضیح اینکه تمامی تورها برای تعداد افراد کم بصورت اختصاصی(VIP) نیز برگزار می گردد و خدمات ویژه ای که در ذیل بیان می گردد، ارائه می شود.

تور گرجستان – تفلیس

تور گرجستان - تفلیس

تور گرجستان – تفلیس

تور یک روزه تفلیس گردی:

تور گرجستان : در این تور سعی شده که در کوتاهترین زمان بیشترین  و بهترین نقاط دیدنی شهر زیبای تفلیس را تجربه کنید.

1. بازدید از کلیسای بزرگ و زیبای جامع سامبا، کلیسای قدیمی متخی که بر فراز صخره ها در کنار رودخانه متکواری بنا نهاده شده است ، بازدید از پل مدرن صلح سپس سوار بر تلکابین و رفتن به بالای تپه  ناریکالا و مشاهده قلعه ناریکالا و  تندیس مادر گرجستان ، سپس رفتن به منطقه ی حمام های آب گرم گوگرد دار تفلیس.

2. بازدید از کوه مقدس متاتسمیندا  و پارک زیبای آن و همچنین دریاچه لاکپشت ها.

3. صرف نهار در یک رستوران گرجی و آشنایی با غذاهای محلی.

4. قایق سواری بروی رودخانه متکواری با قایق اختصاصی شرکت آنا جورجیا و گذراندن لحظاتی بسیار مفرح و رویایی بر روی رودخانه.

تخفیف های ویژه ما برای شما:
10%- : برای  2 نفر گردشگر

15%- : برای  3 تا 4 نفر گردشگر

20%- : برای 5 نفر و بیشتر گردشگر

50%- : برای کودکان 3 تا 10 سال

100%- : برای کودکان زیر 2 سال

سایر توضیحات:

در طی برگزاری تور یک روزه تفلیس، تور لیدر فارسی زبان و مسلط به تمام جزئیات نقاط دیدنی مورد نظر روح جاذبه های دیدنی را برای شما زنده می گرداند. خودروی مورد استفاده مرسدس بنزVIP با راننده متبحر و خوش اخلاق گرجی می باشد. در طی تور یک بطری آب معدنی رایگان ارایه می گردد. ورودیه های اماکن گردشگری بر عهده گردشگر می باشد. نوشیدنی و یا خوراکی اضافه در طی تور بر عهده گردشگر می باشد.

قیمت پایه : 25  دلار

 

تور گرجستان - سیغناغی شهر عشق

تور گرجستان – سیغناغی شهر عشق

تور یک روزه کاختی، سیغناغی شهر عشق (منطقه شراب):

در این تور سعی شده که در کوتاهترین زمان بیشترین  و بهترین نقاط دیدنی شهرهای زیبای کاختی را تجربه کنید.

تور گرجستان : تور کوهستانی آناجورجیا شما را به یک روز زیبا در یکی از زیباترین مناطق گرجستان دعوت می کند. بهترین شراب های گرجستان  از منطقه کاختی است. تقریبا سه چهارم انگور کشور گرجستان در اینجا به دست می آید. یافته های باستان شناسی نشان می دهد که به مدت چندین هزار سال در این منطقه شراب تولید می شده.  تقریبا هر روستایی در کاختی به خاطر نوع خاصی از شراب خود، مانند  Kindzmarauli، Akhasheni، Teliani، Mukuzani  شناخته شده است. شراب ها بر اساس مکان هایی که تولید می شوند نامگذاری می شوند.

در سفر به کاختی شما  چندین مقصد توریستی مانند صومعه سنت نینو در باودبی و شهر زیبای سیغناغی یا همان شهر عشق است  بازدید خواهید داشت.  در راه ما نان گرجی به نام پوری را امتحان  می کنیم.، اگر تور ما در زمان فصل برداشت انگور باشد به یکی از بزرگترین کارخانه های شراب سازی دیدنی خواهیم داشت.

تخفیف های ویژه ما برای شما:
10%- : برای  2 نفر گردشگر

15%- : برای  3 تا 4 نفر گردشگر

20%- : برای 5 نفر و بیشتر گردشگر

50%- : برای کودکان 3 تا 10 سال

100%- : برای کودکان زیر 2 سال

سایر توضیحات:

تور گرجستان : در طی برگزاری تور یک روزه منطقه کاختی و شهر سیغناغی، تور لیدر فارسی زبان و مسلط به تمام جزئیات نقاط دیدنی مورد نظر روح جاذبه های دیدنی را برای شما زنده می گرداند. خودروی مورد استفاده مرسدس بنزVIP با راننده متبحر و خوش اخلاق گرجی می باشد. در طی تور یک بطری آب معدنی رایگان ارایه می گردد. ورودیه های اماکن گردشگری بر عهده گردشگر می باشد. نوشیدنی و یا خوراکی اضافه در طی تور بر عهده گردشگر می باشد.

قیمت پایه : 29  دلار

 

تور گرجستان - کازبگی

تور گرجستان – کازبگی

تور یک روزه کازبگی-آنانوری :

در این تور سعی شده که در کوتاهترین زمان بیشترین  و بهترین نقاط دیدنی شهر زیبای کازبگی را تجربه کنید.

کاوش کوه های بلند گرجستان مانند کازبگی-آنانوری-گوداری در یک سفر روزانه با ما تجربه کنید، با ما به این رشته کوه های  زیبا و بکر کازبگی هیجان زده می شوید،  سفر به کازبگی و آنانوری شامل بسیاری از مناطق زیبای گردشگری مانند مجموعه معماری Ananuri  و  دریاچه  Zhinvali، کلیسای تریتی گرگی و روستای کازبگی می باشد. گشت و گذار همراه با راهنمای  فارسی زبان که در تمام مدت همراه شماست لذت این سفر را دو چندان می کند و سفری خاطره انگیز برای شما ، دوستان و خانواده تان خواهید داشت.
تخفیف های ویژه ما برای شما:
10%- : برای  2 نفر گردشگر

15%- : برای  3 تا 4 نفر گردشگر

20%- : برای 5 نفر و بیشتر گردشگر

50%- : برای کودکان 3 تا 10 سال

100%- : برای کودکان زیر 2 سال

سایر توضیحات:

در طی برگزاری تور یک روزه کازبگی و آنانوری ، تور لیدر فارسی زبان و مسلط به تمام جزئیات نقاط دیدنی مورد نظر روح جاذبه های دیدنی را برای شما زنده می گرداند. خودروی مورد استفاده مرسدس بنزVIP با راننده متبحر و خوش اخلاق گرجی می باشد. در طی تور یک بطری آب معدنی رایگان ارایه می گردد. ورودیه های اماکن گردشگری بر عهده گردشگر می باشد. نوشیدنی و یا خوراکی اضافه در طی تور بر عهده گردشگر می باشد.

قیمت پایه : 29  دلار

 

تور گرجستان - غار پرومتئوس

تور گرجستان – غار پرومتئوس

تور یک روزه کوتائیسی،غار شگفت انگیز پرومتئوس :

در این تور سعی شده که در کوتاهترین زمان بیشترین  و بهترین نقاط دیدنی شهر زیبای کوتائیسی را تجربه کنید.

در این تور یک روزه شما را دعوت به بازدید از شهر قدیمی Kutaisi، کلیسای Motsameta، صومعه Gelati و غارشگفت انگیز  Prometheus  در سفری  هیجان انگیز می نماییم. در تور مفرح ما به Kutaisi شما فرصتی برای بازدید از چندین سایت میراث جهانی یونسکو در اطراف یکی از قدیمی ترین شهرهای گرجستان و کشف یکی از شگفتی های طبیعت گرجستان و بازدید از  آبشارهای زیرزمینی، غار مروارید ، رودخانه ها و دریاچه هاخواهید بود. گشت و گذار همراه با راهنمای فارسی  زبان و این تور بهترین ها را برای خانواده ها، دوستان، زوج های جوان فراهم می کند.
تخفیف های ویژه ما برای شما:
10%- : برای  2 نفر گردشگر

15%- : برای  3 تا 4 نفر گردشگر

20%- : برای 5 نفر و بیشتر گردشگر

50%- : برای کودکان 3 تا 10 سال

100%- : برای کودکان زیر 2 سال

سایر توضیحات:

در طی برگزاری تور یک روزه کوتائیسی و همچنین غار آبی پرومتئوس ، تور لیدر فارسی زبان و مسلط به تمام جزئیات نقاط دیدنی مورد نظر روح جاذبه های دیدنی را برای شما زنده می گرداند. خودروی مورد استفاده مرسدس بنزVIP با راننده متبحر و خوش اخلاق گرجی می باشد. در طی تور یک بطری آب معدنی رایگان ارایه می گردد. ورودیه های اماکن گردشگری بر عهده گردشگر می باشد. نوشیدنی و یا خوراکی اضافه در طی تور بر عهده گردشگر می باشد.

قیمت پایه : 35  دلار

 

تور گرجستان - مستیا

تور گرجستان – مستیا

تور چهار شب و پنج روز تفلیس،متسختا،کاختی: (هتل چهار ستاره تاپ)

در این تور سعی شده که در کوتاهترین زمان بیشترین  و بهترین نقاط دیدنی شهر زیبای تفلیس و متسختا را تجربه کنید.

·         بازدید شما عزیزان در فرودگاه و اسکان در هتل

·         صرف صبحانه در هتل بازدید از کلیسای بزرگ و زیبای جامع سامبا، کلیسای قدیمی متخی که بر فراز صخره ها در کنار رودخانه متکواری بنا نهاده شده است ، بازدید از پل مدرن صلح سپس سوار بر تلکابین و رفتن به بالای تپه  ناریکالا و مشاهده قلعه ناریکالا و  تندیس مادر گرجستان ، سپس رفتن به منطقه ی حمام های آب گرم گوگرد دار تفلیس. بازدید از کوه مقدس متاتسمیندا  و پارک زیبای آن و همچنین دریاچه لاکپشت ها. صرف نهار در یک رستوران گرجی و آشنایی با غذاهای محلی. قایق سواری بروی رودخانه متکواری با قایق اختصاصی شرکت آنا جرجیا و گذراندن لحظاتی بسیار مفرح و رویایی بر روی رودخانه. غروب و شب در اختیار و آزاد و امکان استفاده از جاذبه های شب تفلیس.

·         صرف صبحانه و حرکت به سمت شهر متسختا پایتخت باستانی و شاهنشاهی شرق گرجستان، این شهر از جمله شهرهای تاریخی جهان می باشد و دارای جاذبه های تاریخی،فرهنگی و سنتی فراوانی می باشد. از جاذبه های این شهر به کلیسای عظیم و باستانی سوتیتخوولی و قلعه آن، خانه پدران روحانی،صومعه مقدس جواری و رودخانه های آن نام برد.بازگشت به هتل و وقت آزاد برای استفاده از تفریحات شبانه تفلیس.

·         صرف صبحانه و شروع تور کوهستانی کاختی.  بهترین شراب ها از کاختی است. تقریبا سه چهارم انگور کشور گرجستان در اینجا به دست می آید. یافته های باستان شناسی نشان می دهد که به مدت چندین هزار سال در این منطقه شراب تولید می شده.  تقریبا هر روستایی در کاختی به خاطر نوع خاصی از شراب خود، مانند  Kindzmarauli، Akhasheni، Teliani، Mukuzani  شناخته شده است. شراب ها بر اساس مکان هایی که تولید می شوند نامگذاری می شوند. سفر به کاختی شامل چندین مقصد توریستی مانند صومعه سنت نینو در باودبی و سیقناقی – شهر عشق است. در راه ما نان گرجی به نام پوری را امتحان  می کنیم.، اگر تور ما در زمان فصل برداشت انگور باشد ما به یکی از بزرگترین کارخانه های شراب سازی دیدنی خواهیم داشت. بازگشت به هتل و وقت آزاد برای استفاده از تفریحات شبانه تفلیس.

صرف صبحانه و خروج از هتل و حرکت بسوی فرودگاه

تخفیف های ویژه ما برای شما:
10%- : برای  2 نفر گردشگر

15%- : برای  3 تا 4 نفر گردشگر

20%- : برای 5 نفر و بیشتر گردشگر

50%- : برای کودکان 3 تا 10 سال

100%- : برای کودکان زیر 2 سال

سایر توضیحات:

در طی برگزاری این تور ترکیبی شهرتفلیس و منطقه کاختی ، تور لیدر فارسی زبان و مسلط به تمام جزئیات نقاط دیدنی مورد نظر روح جاذبه های دیدنی را برای شما زنده می گرداند. خودروی مورد استفاده مرسدس بنزVIP با راننده متبحر و خوش اخلاق گرجی می باشد. در طی تور یک بطری آب معدنی رایگان ارایه می گردد. ورودیه های اماکن گردشگری بر عهده گردشگر می باشد. نوشیدنی و یا خوراکی اضافه در طی تور بر عهده گردشگر می باشد.زمان ورود و خروج از هتل بستگی به زمان پرواز شما عزیان دارد.

قیمت پایه : 459  دلار

 

 

تور گرجستان - باتومی

تور گرجستان – باتومی

 

تور گرجستان – تفلیس و باتومی

 

تور یک هفته ای تفلیس – باتومی : (هتل چهار ستاره تاپ)

تور گرجستان – منحصر به فرد : در این تور سعی شده که در کوتاهترین زمان بیشترین  و بهترین نقاط دیدنی شهرهای زیبای تفلیس و باتومی را تجربه کنید.

·         بازدید در فرودگاه و اقامت در هتل

·         صرف صبحانه در هتل  و آغاز تور شهری تفلیس :بازدید از کلیسای جامع سامبا، کلیسای جامع متخی، بازدید از پل صلح ، معبد سیو، سپس سوار بر تلکابین و رفتن به بالای تپه  ناریکالا و مشاهده قلعه ناریکالا و  تندیس مادر گرجستان ، سپس رفتن به  منطقه ی حمام های  آب گرم گوگرد دار تفلیس.بازدید از کوه مقدس متاتسمیندا  و پارک زیبای آن و همچنین دریاچه لاکپشت ها .نهار در یک رستوران گرجی و آشنایی با غذاهای محلی . قایق سواری بروی رودخانه متکواری با قایق اختصاصی  شرکت آنا جرجیا.غروب و شب در اختیار و آزاد و امکان استفاده از جاذبه های شب تفلیس.

·         صرف صبحانه و حرکت به سمت شهر متسخا پایتخت باستانی و شاهنشاهی شرق گرجستان، این شهر پایتخت از جمله شهرهای تاریخی جهان می باشد و دارای جاذبه های تاریخی،فرهنگی و سنتی فراوانی می باشد. از جاذبه های این شهر با کلیسای عظیم و باستانی سوتیتخوولی و قلعه آن، خانه پدران روحانی،صومعه مقدس جواری و رودخانه های آن نام برد.بازگشت به هتل و وقت آزاد برای استفاده از تفریحات شبانه تفلیس.

·         صرف صبحانه و شروع تور کوهستانی کاختی.  بهترین شراب ها از کاختی است. تقریبا سه چهارم انگور کشور گرجستان در اینجا به دست می آید. یافته های باستان شناسی نشان می دهد که به مدت چندین هزار سال در این منطقه شراب تولید می شده.  تقریبا هر روستایی در کاختی به خاطر نوع خاصی از شراب خود، مانند  Kindzmarauli، Akhasheni، Teliani، Mukuzani  شناخته شده است. شراب ها بر اساس مکان هایی که تولید می شوند نامگذاری می شوند. سفر به کاختی شامل چندین مقصد توریستی مانند صومعه سنت نینو در باودبی و سیقناقی – شهر عشق است. در راه ما نان گرجی به نام پوری را امتحان  می کنیم.، اگر تور ما در زمان فصل برداشت انگور باشد ما به یکی از بزرگترین کارخانه های شراب سازی دیدنی خواهیم داشت. بازگشت به هتل و وقت آزاد برای استفاده از تفریحات شبانه تفلیس.

·         صرف صبحانه و حرکت به سمت باتومی و اقامات در هتل چهار ستاره.

·         صرف صبحانه در هتل و گشت شهری باتومی و بازدید از میدان اروپا،میدان پیازا،پارک شیش می،مجسمه علی نینو و بلوار ساحلی و صرف نهار.

·         صرف صبحانه  و بازدید از باغ گیاه شناسی باتومی و صرف نهار.

·         صرف صبحانه بازگشت به سمت تفلیس و فرودگاه .

تخفیف های ویژه ما برای شما:
10%- : برای  2 نفر گردشگر

15%- : برای  3 تا 4 نفر گردشگر

20%- : برای 5 نفر و بیشتر گردشگر

50%- : برای کودکان 3 تا 10 سال

100%- : برای کودکان زیر 2 سال

سایر توضیحات:

در طی برگزاری تور یک هفته ای ترکیبی تفلیس و باتومی ، تور لیدر فارسی زبان و مسلط به تمام جزئیات نقاط دیدنی مورد نظر روح جاذبه های دیدنی را برای شما زنده می گرداند. خودروی مورد استفاده مرسدس بنزVIP با راننده متبحر و خوش اخلاق گرجی می باشد. در طی تور یک بطری آب معدنی رایگان ارایه می گردد. ورودیه های اماکن گردشگری بر عهده گردشگر می باشد. نوشیدنی و یا خوراکی اضافه در طی تور بر عهده گردشگر می باشد.زمان ورود و خروج از هتل بستگی به زمان پرواز شما عزیان دارد.

قیمت پایه : 834  دلار

در صورت عمد رضایت از تورهای آناجورجیا ، کل وجه به تقاضای متقاضی و با دلیل موجه مسترد می شود……

برگزاری تورها توسط شرکت آناجورجیا با کیفیت بالا می باشد زیرا معتقدیم که شما شایسته بهترین ها هستید.

در مدت زمان تور شما بایستی بدون داشتن دغدغه ای خاص فقط لذت ببرید و خاطرات خوبی را بجای بگذارید.

به همین دلیل از ارائه تورهای ارزان و بی کیفیت معذوریم.

تور گرجستان را با آناجورجیا تجربه کنید….

آناجورجیا امین شما در گرجستان

5/5 (5 Reviews)
بیشتر بخوانید :
باتومی گرجستان عروس قفقاز

کلمات کلیدی :
  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *