خانه / تور گرجستان / تور نوروز 98 گرجستان

تور نوروز 98 گرجستان

تور نوروز 98 گرجستان : شرکت آناجورجیا برنامه های متنوعی را برای شما عزیزان که قصد دارید تا تعطیلات نوروز را با خاطرات زیبا بگذرانید در نظر گرفته است. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تور نوروز 98 گرجستان

تور یک روزه تفلیس
تور یک روزه تفلیس

1 – برنامه تور یک روزه تفلیس :

هدف اصلی ما در این برنامه تور گرجستان ، بازدید از مکان های دیدنی تفلیس پایتخت گرجستان در حداقل زمان ممکن است.

بازدید از مکان ها و جاذبه های گردشگری تفلیس شامل : کلیسای بزرگ و زیبای سامبا، استفاده از تله کابین تفلیس و رفتن به : مجسمه مادر گرجستان، نارین قلعه تفلیس ( ناریکالا )، باغ گیاه شناسی تفلیس، بازدید از منطقه تفلیس قدیم شامل : حمام های گوگردی ، مسجد جمعه و برخی از آثار باستانی آن منطقه و همچنین بازدید از آبشار زیبایی که در محله تفلیس قدیم قرار گرفته است.

همراه با تور لیدر فارسی زبان و توضیحات کامل درباره هر کدام از مکان های دیدنی تفلیس.

مزایای استفاده از تور یک روزه تفلیس در برنامه های تور نوروز 98 گرجستان : در طول این تور ضمن آشنایی با افراد و ملیت های مختلف با برخی از مهمترین جاذبه های گردشگری تفلیس پایتخت گرجستان نیز آشنا خواهید شد.

توضیحات مهم : برگزاری تور یک روزه تفلیس از ساعت 10 صبح به وقت محلی آغاز و در ساعت شش عصر پایان می پذیرد. این تور بسیار با کیفیت بوده و اطلاعات بسیاری را به شما اضافه می کند. یک وعده ناهار به انتخاب منویی شما تقدیم می گردد. نوش جان. به انضمام یک عدد نوشابه کوچک یا آب آشامیدنی.

وسیله ایاب و ذهاب از درب ورودی هتل یا محل اقامت شما به صورت رفت و برگشت و همچنین در طول برگزاری این تور مهیا است و جزو تعهدات ما می باشد.

نکته مهم : ورودی اماکن گردشگری به عهده توریست است. تهیه نوشیدنی و یا خوراکی اضافی در طول تور به عهده گردشگر می باشد.

هزینه این تور : برای هر نفر 65 لاری ( معادل حدود 25 دلار آمریکا )

تخفیف های ویژه

ده درصد تخفیف برای دو نفر گردشگر

پانزده درصد تخفیف برای گروه های سه تا چهار نفر

بیست درصد تخفیف برای گروه های پنج نفره و به بالا

چهل درصد تخفیف برای کودکان 3 تا 10 سال

کودکان زیر دو سال رایگان است.

2 – برنامه تور دو روزه تفلیس :

در این برنامه که مخصوص تور نوروز 98 گرجستان است ، بدین صورت برنامه ریزی کرده ایم :

روز اول : دقیقا مطابق با تور شماره 1

روز دوم : بازدید از برخی از مکان های دیدنی دیگر تفلیس شامل : دریاچه لاک پشتها ، پل صلح و رایک پارک تفلیس و منطقه شاردنی و همچنین میدان آزادی و خیابان روستاولی.

شرایط و توضیحات این تور دو روزه تفلیس دقیقا به مانند شرایط و توضیحات تور شماره 1 می باشد. ( البته با دو وعده ناهار )

هزینه این تور : برای هر نفر 120 لاری ( معادل حدود 45 دلار آمریکا )

تخفیف های ویژه این تور دقیقا به مانند تور شماره یک می باشد.

تور نوروز 98 گرجستان
تور نوروز 98 گرجستان

3 – برنامه تور سه روزه تفلیس – متسختا

در برنامه تور سه روزه تفلیس – متسختا که مخصوص تور نوروز 98 گرجستان شرکت آناجورجیا است ، بدین صورت برنامه ریزی کرده ایم :

روز اول و روز دوم : دقیقا مطابق با تور شماره 1 و شماره 2 .

روز سوم : بازدید از مکان های دیدنی شهر متسختا ( پایتخت باستانی گرجستان ) شامل بازدید از : کلیسای سوتیتسخولی، صومعه سنت نینو ، صومعه سامتاورو و برخی از آثار باستانی و تاریخی متسختا و همچنین بازدید از برخی از مکان های زیبا و طبیعت سرشار از شادی و لطافت متسختا.

شرایط و توضیحات این تور سه روزه تفلیس و متسختا دقیقا به مانند شرایط و توضیحات تور شماره 1 و شماره 2 می باشد.

هزینه این تور : برای هر نفر 180 لاری ( معادل حدود 67 دلار آمریکا )

شرایط و تخفیف های ویژه این تور به مانند تور شماره 1 می باشد.

4 – برنامه تورهای ویژه یک روزه مخصوص تور نوروز 98 گرجستان

تور یک روزه شهر سیغناغی گرجستان ( شهر عشق ) : برای هر نفر 80 لاری ( حدود 30 دلار آمریکا )

تور یک روزه کازبگی و آنانوری گرجستان : برای هر نفر 80 لاری ( حدود 30 دلار آمریکا )

تور یک روزه شهر کوتائیسی و بازدید از غار آبی و شگفت انگیز پرومتئوس : برای هر نفر 107 لاری ( حدود 40 دلار آمریکا )

تور یک روزه شهر گوری شامل بازدید از موزه استالین و بزرگترین شهر سنگی و تاریخی جهان ( اوپلیست سیخه ) : برای هر نفر 80 لاری ( حدود 30 دلار آمریکا )

کلیه تخفیف های ویژه و شرایط برگزاری تورهای این پکیج دقیقا به مانند تور شماره یک است.

توضیحات مهم و چند تا توصیه درباره تور نوروز 98 گرجستان

تمام بسته های تور نوروز 98 گرجستان که توسط شرکت آناجورجیا ارائه شده اند دارای کیفیت بالایی هستند و به همین خاطر ممکن است از نظر قیمت کمی بالاتر از تورهای معمولی سایر شرکت ها باشند.

کیفیت در تورهای آناجورجیا شامل وسیله نقلیه ایاب و ذهاب شما و همچنین کیفیت بالای ناهار در نظر گرفته شده است. همچنین سعی شده است تا خاطرات خوبی در ایام نوروز 98 در ذهن شما نقش ببندد بنابراین از رانندگان شاد و خوش خلق گرجی و همچنین از لیدر فارسی زبان پرانرژی و مسئولیت پذیر استفاده می کنیم.

شرکت آناجورجیا در طول برگزاری این تورها متعهد می شود در صورت عدم رضایت گردشگران محترم کلیه وجوه دریافتی آنها را مسترد نماید. البته ذکر دلایل کافی جهت عدم رضایت از برگزاری تورها الزامی است.

مثلا در صورت تاخیر در برنامه های برگزاری تورها شامل : تاخیر بیش از نیم ساعت در آمدن وسیله ایاب و ذهاب و یا ….. در صورت مقصر بودن یکی از عوامل شرکت آناجورجیا و عدم رضایت شما ، کلیه وجوه مسترد خواهد شد و مهمان ما خواهید بود. هر چند همه شما عزیزان همواره مهمان و عزیز ما هستید و قدمتان گلباران.

ولی در صورتی که مثلا تاخیر به دلیل گم شدن یکی از گردشگرها و یا اتفاقات ناشی از حوادث طبیعی یا غیرمترقبه در طول برگزاری تور باشد ، این موارد شامل مسئولیت شرکت آناجورجیا در زمینه برگزاری باکیفیت تور نخواهد بود.

نکته بعدی که لازم دانستیم تا حتما به آن اشاره کنیم بدلیل رویت موارد زیاد در این زمینه این است که :

بدلیل بالارفتن ارزش دلار آمریکا در ایران متاسفانه اغلب تورهای برگزار شده برای ایرانی ها هزینه های هنگفت دارد و آنها نیز بدنبال تورهای ارزان قیمت هستند ولی تورهای ارزان همیشه باکیفیت نیستند و نمی توانند خاطرات خوشی را در ذهن شما نقش ببندند.

اگر در طول سفر و برگزاری تور احساس راحتی بیشتری کنید قطعا به مسائل پیرامون خودتان بیشتر دقت می کنید و از جاذبه های گردشگری گرجستان و همچنین مناظر طبیعی و شگفت انگیز آن لذت بیشتری خواهید برد.

تصمیم با خودتان. همواره خدمت گزار شما عزیزان بوده ایم.

پیشاپیش نوروزتان پیروز و سفر خوشی را برای شما آرزومندیم. آناجورجیا

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *