خانه / تصاویری زیبا از گرجستان / تصاویری زیبا از شهر تفلیس پایتخت گرجستان

تصاویری زیبا از شهر تفلیس پایتخت گرجستان

تصاویری زیبا از شهر تفلیس پایتخت گرجستان : تفلیس پایتخت کشور گرجستان دارای قدمت زیادی است. عمر این شهر بالغ بر 3000 سال می باشد و ضمن اینکه رازهای بی شمار تاریخی را در خودش جای داده است ، یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری گرجستان محسوب می شود.

 

تصاویری زیبا از شهر تفلیس پایتخت گرجستان

 

تفلیس پایتخت گرجستان ، بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر در کشور گرجستان محسوب می شود. بر طبق آخرین آمار جمعیت شهر تفلیس در حدود دو میلیون نفر است و از نظر وسعت نیز تنها کمی کوچکتر از شهر شیراز در ایران می باشد.

در نوشته های پیشین تصاویری از شهر باتومی منتشر کردیم. در اینجا قصد داریم تا تصاویری زیبا از شهر تفلیس پایتخت گرجستان را برای شما نمایش دهیم. عکس هایی که در هیچ وب سایتی به جز آناجورجیا نخواهید یافت. پس با ما همراه باشید……..

 

 

این بود تصاویری از شهر تفلیس پایتخت گرجستان ، امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. این عکس ها از جایی کپی برداری نشده است بلکه یا کار خودمان هست و یا از وب سایت های خارجی خریداری شده است و در وب سایت آناجورجیا به نمایش در می آید.

 

شما هم اگر عکاس هستید ، عکس های زیبای شما از نقاط مختلف گرجستان را خریداریم. با ما تماس بگیرید. با تشکر از همراهی شما.

5/5 (2 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *