خانه / سرمایه گذاری در گرجستان / بهترین فرصت سرمایه گذاری در گرجستان

بهترین فرصت سرمایه گذاری در گرجستان

بهترین فرصت سرمایه گذاری در گرجستان : بهترین سرمایه گذاری در کشور گرجستان از دیدگاه شما چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین فرصت در زمینه سرمایه گذاری آشنا کنیم. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

بهترین فرصت سرمایه گذاری در گرجستان

گرجستان در حال حاضر یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاران ایرانی است (فاصله نزدیک تا ایران، شرایط اقلیمی بسیار مناسب، عدم وجود ویزا برای اتباع دو کشور، نزدیکی فرهنگ بین دو کشور و پتانسیل و موقعیت مناسب کشور گرجستان بعنوان یک کشور نوپا برای سرمایه گذاران)

بسیاری از افراد در حال حاضر وضعیت گرجستان را بخاطر تغییرات برای سرمایه گذاری و اقامت مناسب نمی بینند اما در واقع چنین موضوعی صحیح نیست.

سرمایه گذاری در گرجستان در زمینه های مختلفی در حال حاضر سودده می باشد که بازه زمانی نسبتا زیادی را برای سرمایه گذاری نیاز دارند .

از این موضوع با خبر باشید که دولت گرجستان در حال حاضر به هر شخصی که حداقل به میزان 300 هزار لاری (معادل با 120 هزار دلار آمریکا) سرمایه گذاری مستقیم داشته باشد اقامت دائم گرجستان را اعطا می نماید .

چرا کارشناسان آناجورجیا در حال حاضر سرمایه گذاری در این زمان را بهترین زمان برای سرمایه گذاری می دانند؟ به دلیل یک موضوع ساده! افت ارزش لاری گرجستان.

در گرجستان هر ساله پس از ماه آگوست ارزش لاری گرجستان در مقابل دلار آمریکا سقوط میکند و در بین ماه های سپتامبر تا ژانویه سال جدید با تدبیرات دولت گرجستان، ارزش لاری گرجستان افزایش می یابد.

نرخ واقعی لاری گرجستان در مقابل دلار آمریکا برابر با 2.45 می باشد اما در حال حاضر همانطور که در تابلوی صرافی های گوناگون مشاهده می نمائید ارزش لاری در مقابل دلار برابر با 2.70 می باشد . یعنی با ارائه 100 دلار به صرافی ها به شما 270 لاری داده می شود!

 

سرمایه گذاری در گرجستان
سرمایه گذاری در گرجستان

 

زمانی که قصد سرمایه گذاری در گرجستان را دارید طبعا پولی که سرمایه گذاران ایرانی به گرجستان می آورند به دلار است و زمانی که قصد خرید و سرمایه گذاری مستقیم دارند این پول را به ناچار به لاری تبدیل می کنند زیرا مستنداتی که به اداره اقامت یا ساختمان قارچی ارائه میشود باید مستندات رسمی به لاری باشند .

حال نکته حائز توجه این است زمانی که شما به حالت معمول و در فصلهائی که لاری گرجستان در رشد قرار داد نزدیک به 124 هزار دلار مجبور هستید سرمایه گذاری انجام دهید . این در حالی است که اگر در بین ماه های آگوست تا سپتامبر سرمایه گذاری انجام دهید (مخصوصاً بین ماه های اکتبر و نوامبر) با نزدیک به 12 هزار دلار ارزانتر میتوانید سرمایه گذاری کرده و کارت اقامت دائم گرجستان را دریافت کنید . زمان حاضر بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در گرجستان و اخذ اقامت دائم است پس فرصت را مغتنم بشمارید!

شرکت آناجورجیا بعنوان یکی از معتبرترین برندهای سرمایه گذاری در گرجستان با بهره گیری از کادر مجرب سرمایه گذاری و حقوقی با استفاده از بیزنس پلن های مختلف در ارائه طرح های سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذاران محترم با آغوش باز در خدمت هموطنان عزیز است .

شرکت آناجورجیا در زمینه های سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز ، سرمایه گذاری در بخش رمزارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری در بخش هتل سازی، توریسم و ایجاد کارخانه جات بلوک سازی و افتتاح طرح های نوین گلخانه ای و کشاورزی جزء شرکت های مطرح در گرجستان می باشد لذا توصیه میکنیم اگر قصد سرمایه گذاری در یکی از بخشهای فوق را دارید حتماً با کارشناسان ما در این زمینه در تماس باشید .

سرمایه گذاری در گرجستان در کدام بخش؟

زمینه های مختلفی در گرجستان برای سرمایه گذاری موجود هستند اما برخی قسمت ها از نظر سوددهی مناسب تر می باشند و توصیه اول ما این است که در بخش ساخت و ساز سرمایه گذاری نمائید اما بصورت اجمالی بخش هائی که برای سرمایه گذاری مناسب هستند را به شما معرفی می نمائیم :

  1. سرمایه گذاری در گرجستان در بخش ساخت و ساز : ساخت و ساز از بخش های بسیار مهم سرمایه گذاری دولت گرجستان است . پیشرفته تر شدن و آبادانی کشور گرجستان از جمله مواردی است که از نظر اهمیت برای دولت گرجستان بسیار بالا بوده و پیشرفته تر شدن گرجستان از نظر شهریت و مدرنیته بودن یکی از تعاریف اتحادیه اروپا و تشکل های مربوط به آن برای پذیرفتن گرجستان بعنوان کشوری از اتحادیه اروپا می باشد .
  2. سرمایه گذاری در گرجستان در بخش رمزارزهای دیجیتال : کشور گرجستان یکی از کشورهائی است در زمینه استخراج و ماینینگ رمزارزهای دیجیتال پیشرو می باشد، لذا به دلیل برق ارزان صعنتی و وجود امکانات بسیار خوب در این کشور برای استخراج رمزارزهای دیجیتال یکی دیگر از بخشهائی که شرکت آناجورجیا برای راه اندازی آنها متخصصانی را در اختیار دارد این بخش است و اگر قصد سرمایه گذاری با برگشت سرمایه بسیار مناسب را دارید این زمینه را به شما پیشنهاد میکنیم . در این زمینه میتوانید مستقیماً از مشاوره های مدیرعامل شرکت آناجورجیا مهندس درویشی بهره مند شوید .
  3. سرمایه گذاری در گرجستان در بخش هتل سازی : از آنجائی که بخش توریسم گرجستان بسیار فعال بوده و سالانه تعداد بیشمار گردشگر جدید از کشورهای مختلف وارد گرجستان می شوند بخش هتل سازی این بخش که آمیزه ای از بخشهای ساخت و ساز و هتل داری (توریسم) است بخشی بسیار پر رونق محسوب می شود لذا سرمایه گذاری در این بخش را بسیار به هموطنان عزیز ایرانی توصیه میکنیم .
  4. سرمایه گذاری در گرجستان در بخش طرح های نوین گلخانه ای : گلخانه یکی از محصولات بخش کشاورزی گرجستان است که دولت گرجستان از آن حمایت می کند. طرح احداث گلخانه بدون استفاده از انرژی که یکی از طرحهای اختصاصی شرکت آناجورجیا می باشد را برای اطلاعات بیشتر مطالعه فرمائید . احداث گلخانه از موضوعاتی می باشد که میتواند برای شما بسیار سودآور باشد .
  5. سرمایه گذاری در گرجستان در بخش کشاورزی : کشاورزی در گرجستان به دلیل وضعیت آب و هوا و خاک بسیار مرغوب گرجستان از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است که فعالیت در این بخش نیاز به سرمایه آنچنانی ندارد . البته این موضوع را نیز فراموش نکنید که سرمایه گذاری شما در این بخش هرچه بیشتر باشد قطعاً سود بیشتری را کسب میکنید و البته بخاطر داشته باشید که زمین های کشاورزی در گرجستان قابل واگذاری به اتباع ایرانی نیستند .

 

بهترین فرصت سرمایه گذاری در گرجستان
بهترین فرصت سرمایه گذاری در گرجستان

 

 

نکته مهم دیگری که باید یادآور شویم و توصیه ما به هموطنان عزیز ایرانی این است که :

دولت گرجستان عموماً با مهاجرت های غیرقانونی مخالفت می کند و یکی از اولین سیاستهای حزب رویای گرجستان این است که سرمایه گذاران خارجی (از هر ملیتی) را به سمت این کشور جذب کرده و از این سرمایه ها به نحو احسنت استفاده نماید لذا توصیه میکنیم اگر بعنوان سرمایه گذار قصد ورود به کشور گرجستان را دارید و تصمیم شما جدی است حتماً در این کشور سرمایه گذاری نمائید زیرا دولت این کشور به پاس قدردانی از سرمایه گذاران خارجی با ارائه کارت اقامت دائم گرجستان و دیگر تسهیلات از وجود سرمایه گذاران در این کشور به شدت استقبال می کند فقط مهم این است که امور خود را توسط وکیلی مطمئن انجام دهید تا بتوانید نتیجه دلخواه را دریافت نمائید که مهمترین قسمت کار شما مشاوره صحیح از افراد آگاه است . متاسفانه در میان جامعه ایرانی صحبت هائی شده که دولت گرجستان قصد ارائه کارت اقامت را به اتباع ایرانی ندارد . بله درست است اما برای اتباعی که بدون هیچ هدف خاصی قصد زندگی در گرجستان را دارند اما برای سرمایه گذاران به هیچ وجه این موارد صدق نمی کند و کارشناسان بخش سرمایه گذاری آناجورجیا موقعیت فعلی را بهترین موقع برای سرمایه گذاری می دانند .

با آناجورجیا در گرجستان به هدف بزنید !

5/5 (6 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

سرمایه گذاری در بازیافت زباله گرجستان

سرمایه گذاری در بازیافت زباله گرجستان

سرمایه گذاری در بازیافت زباله گرجستان : با توجه به سوالات برخی از عزیزان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *