خانه / بخاری گازی در تفلیس جان 7 نفر را گرفت

بخاری گازی در تفلیس جان 7 نفر را گرفت

بخاری گازی در تفلیس جان هفت نفر را گرفت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری های داخلی گرجستان آخرین روز ماه ژانویه هفت نفر در اثر گاز گرفتگی در تفلیس جان باختند.

بخاری گازی در تفلیس علت مرگ هفت نفر

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس و خبرگزاری های داخلی گرجستان روز آخرین ماه ژانویه یعنی حدود سه روز پیش متاسفانه هفت نفر در آپارتمانی در تفلیس بدلیل مسمومیت با گاز مونو اکسید کربن جان باختند.

این اتفاق تلخ در آپارتمانی در خیابان Ketevan Tsamebuli تفلیس رخ داده است.

بخاری گازی در تفلیس جان 7 نفر را گرفت
بخاری گازی در تفلیس جان 7 نفر را گرفت

شرکت گاز تفلیس اطلاع داده است که قبلا به این خانواده در مورد نشت گاز هشدار داده بود و حتی دو مرتبه انشعاب معیوبی که مشکل ساز شده را قطع کرده بود.

ولی متاسفانه این خانواده بدون توجه به تذکرات شرکت گاز تفلیس مجددا از محل اتصال معیوب، بخاری گازی نصب کردند که منجر به مرگ 7 نفر شد.

گرجستان کشوری است که هرساله آمار نسبتا بالایی از مرگ و میر ناشی از گازگرفتگی در زمستان را به خود اختصاص می دهد.

مهمترین علت وجود مرگ و میر بالا در گرجستان بدلیل گاز گرفتگی کهنه بودن زیرساخت های شهری و نبود ایمنی و استاندارد لازم در نصب بخاری ها یا پکیج های گازی است.

برای مثال بسیار دیده شده است که برخی از گرجی ها به جای لوله کشی در خانه یا آپارتمان از شلنگ آب برای انتقال گاز بصورت روکار در خانه استفاده می کنند که کار بسیار خطرناکی است.

در صورتی که در کشوری مانند ایران استانداردهای لازم در زمینه گازکشی و انشعابات گاز وجود دارد و اجازه شلنگ کشی های طولانی برای گازکشی آنهم بصورت روی کار در داخل املاک مسکونی یا اداری و تجاری وجود ندارد.

آناجورجیا ضایعه درگذشت این هفت نفر را به بازماندگان آنها تسلیت می گوید و امیدوار است که با تدابیر شرکت گاز گرجستان دیگر شاهد چنین وقایع تلخی در این کشور نباشیم.

5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

تفاوت هادرون تراپی با روش های سنتی درمان سرطان

هادرون درمانی پیشرفته سرطان در گرجستان

هادرون درمانی پیشرفته سرطان در گرجستان : گرجستان به قطب منطقه ای برای هادرون درمانی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *