اقامت گرجستان, شرایط اخذ اقامت گرجستان

اقامت گرجستان : با توجه به اینکه در چند سال اخیر کشور گرجستان مورد توجه مهاجران از سراسر جهان قرار گرفته است ، اخذ اقامت گرجستان و شرایط های تمدید اقامت از مواردی است که برای مهاجران و سرمایه گذارهای خارجی و همچنین اتباع خارجی که قصد زندگی و تحصیل در گرجستان را دارند ، مهم است.

شرایط اخذ اقامت گرجستان

شرایط اخذ اقامت گرجستان چگونه است و چند نوع اقامت در گرجستان داریم؟

در این مقاله میخواهیم تا حدودی از وضعیت اقامت در گرجستان ، و شرایط اخذ اقامت کشور گرجستان اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم.

در ابتدا شما را با انواع اقامت در کشور گرجستان آشنا می کنیم :

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان

اقامت تحصیلی در گرجستان

شرایط اقامت تحصیلی در کشور گرجستان : یعنی اینکه شخص متقاضی با ثبت نام در دانشگاه یا یکی از مراکز آموزش عالی گرجستان مثل : آموزشگاه ، مدرسه یا کالج تقاضای اخذ اقامت در گرجستان را می دهد.

در این حالت به فرد متقاضی معمولا کارت اقامت موقت ( معمولا یکساله در ابتدا ) تعلق می گیرد که قابلیت تمدید سالانه دارد.

البته لازم به ذکر است که طبق قوانین جاری کشور ، اقامت تحصیلی گرجستان به هیچ عنوان تبدیل به اقامت دائم و یا شهروندی گرجستان نخواهد شد حتی اگر برای مثال بیست سال هم تمدید شود.

اگر فرزند شما به واسطه تحصیل در گرجستان موفق به اخذ اقامت شود ، به والدین وی نیز با گواهی نسبت، کارت اقامت تعلق می گیرد که به آن اقامت نسبیت گفته می شود.

هر چند در طی سال های اخیر این قانون کمی مشکل تر شده و در برخی از اوقات فقط به یکی از والدین از طریق گواهی نسبت ،کارت اقامت تعلق می گیرد.

شرایط اخذ اقامت گرجستان

شرایط اخذ اقامت گرجستان

برخی از دوستان سوال می کنند که اگر فرزند ما در مدرسه ثبت نام کند و لزوما دانشگاه نباشد آیا باز هم به وی و والدین اقامت تعلق می گیرد؟

بر طبق قوانین جاری گرجستان پاسخ مثبت است ولی با توجه به سخت تر شدن اقامت برای اتباع ایرانی در این کشور نمی توان به طور قطع این موضوع را تایید کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما یک جلسه مشاوره با وکیل رسمی گرجی داشته باشید. آناجورجیا در این زمینه به شما یاری می دهد.

اقامت از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در گرجستان ، از دیگر روش های اخذ کارت اقامت می باشد.

در این حالت شخص متقاضی با ثبت شرکت و راه اندازی یک تجارت محلی حتی کوچک ولی واقعی و به دور از صوری بودن می تواند کارت اقامت گرجستان را دریافت کند.

در این روش معمولا به شخص متقاضی یا اقامت شش ماهه و یا اقامت یکساله در ابتدا تعلق می گیرد و سپس این اقامت باتوجه به بازدهی کار و تجارت متقاضی در آن مدت اولیه، می تواند به صورت بلند مدت تر یعنی سه ساله یا پنج ساله هم تمدید شود.

انواع کارت اقامت : شش ماهه ، یکساله ، سه ساله ، پنج ساله ، دائم ، شهروندی.

هر چند مدت زمان کارت اقامت معمولا به شکل بالا می باشد ولی بعضا دیده شده که کارت اقامت دوساله و یا حتی 14 ماهه هم به متقاضی داده شده است که این موارد نادر است.

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت یکی از مشکل ترین روش های اخذ اقامت محسوب می شود زیرا برای نتیجه در این روش حتما بایستی در ابتدا یک دفتر کار واقعی اجاره یا خریداری شود ، حسابدار گرجی استخدام شود ، میز و صندلی و وسائل اداری بنام شرکت در صورت لزوم خریداری شود و در کل بیزینس به صورت کاملا واقعی راه اندازی شود ، سپس نسبت به تشکیل پرونده اقامت اقدام شود تا خدای ناکرده جواب منفی دریافت نکنید.

چرا می گوئیم این روش سخت ترین روش اخذ اقامت گرجستان محسوب می شود؟

زیرا انجام کلیه این کارها ممکن است تا سه ماه زمان ببرد و همچنین برای متقاضی هزینه های بیشتری را نیز در بر داشته باشد ، همچنین تشکیل پرونده این نوع اقامت معمولا مدارک بیشتری برای متقاعد کردن افسر مهاجرت برای اعطای پروانه اقامت لازم دارد.

اقامت کارمندی یا اقامت کاری

اقامت گرجستان از طریق کارمندی و یا همان اقامت از طریق کاری ، بدین معناست که شما بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و بدون نیاز به راه اندازی یک بیزنس در این کشور می توانید فقط با استخدام در یک شرکت گرجی فعال نسبت به اخذ کارت اقامت اقدام کنید.

شرایط اقامت کاری گرجستان در این روش به گونه ای است که در ابتدا معمولا به شخص متقاضی اقامت یکساله تعلق می گیرد و سپس با توجه به تمدید قرارداد وی با شرکت مستقر در گرجستان ، تمدید اقامت وی انجام خواهد شد.

این روش جزو راحت ترین روش های اخذ اقامت محسوب می شود که امروزه اغلب شرکت های ایرانی مستقر در گرجستان که به صورت یک کارگزار در این زمینه فعالیت دارند ، اقامت کاری را برای شما انجام می دهند که اغلب آنها به صورت صوری می باشد.

اگر شما به صورت صوری در یک شرکت استخدام شوید ولی حضور فیزیکی نداشته باشید خطرات زیادی برای شما بدنبال دارد.

کشور گرجستان همواره یک کشور قانون گرا و بسیار منظمی است که فقط ضابطه در آن حکمفرماست و رابطه جایگاهی ندارد.

بنابراین متقاضیانی که گول این کارگزارها را می خورند و به صورت صوری نسبت به اخذ کارت اقامت از طریق کاری یا کارمندی اقدام می کنند در آینده نزدیک دچار مشکلات فراوانی خواهند شد.

در نوشته های پیشین درباره اقامت کارمندی یا اقامت کاری توضیحات مفصلی را ارائه دادیم که می توانید از طریق جستجو در مطالب وب سایت آن را یافته و مطالعه کنید.

از جمله این مشکلات این است که اگر دولت گرجستان به هر دلیلی متوجه شد که شخص متقاضی حضور فیزیکی در شرکت مذکور ندارد ، ضمن جریمه کردن مالی سنگین شرکتی که چنین قرارداد صوری را بسته است ، فرد متقاضی را نیز در لیست سیاه ثبت می کند و دیگر به هیچ عنوان به وی کارت اقامت داده نخواهد شد.

توصیه می کنیم گول واسطه گرها و کارگزارهای دروغینی که در زمینه اخذ اقامت از طریق کاری یا کارمندی اقدام می کنند را نخورید و مراقب باشید که ممکن است در ابتدا شاید این کارت اقامت را دریافت کنید ولی قطعا برای تمدید دچار مشکلات زیادی خواهید شد و یا حتی ممکن است که از کشور گرجستان بخاطر دروغی که گفته اید برای همیشه اخراج شوید.

بنابراین ریسک نکنید و اگر کارمند واقعی شرکتی در گرجستان نیستید ، به هیچ عنوان به صورت صوری جهت اخذ اقامت از این طریق اقدام نکنید.

در ضمن شرکت هایی هم که قرار داد صوری با شما می بندند ، برای اینکه در آینده گیر نیفتند و یا دچار مشکلات حقوقی در گرجستان نشوند ، پس از دریافت مالیات بر حقوق از شما ، پس از گذشت یک تا دوماه ترک کار شما را بدون اطلاع قبلی به شما به ساختمان عدالت اعلام می کنند و بنابراین با این کار تمدید مجدد اقامت برای شما بسیار سخت و امکان ناپذیر می شود.

شعار ما در گرجستان این است که : راه راست کوتاه ترین راه ها است.

اخذ اقامت

اخذ اقامت

اقامت پزشکی

اقامت پزشکی در گرجستان نیز جزو یکی دیگر از انواع اقامت محسوب می شود. اگر امکانات پزشکی در یک کشور مطلوب نباشد ، شخص متقاضی در صورتی که دارای بیماری های خاص باشد مثل : سرطان – دیابت – نارسایی کلیوی – نارسایی قلبی – هموفیلی و …..می تواند جهت ادامه درمان به کشور گرجستان مهاجرت کند.

با تایید کمیسیون پزشکی وزارت بهداشت گرجستان معمولا به شخص متقاضی در ابتدا اقامت یکساله تعلق می گیرد که بنا به شرایط ممکن است این اقامت تمدید شود.

شرایط اقامت در این روش به گونه ای است که اگر لازم باشد به شخص متقاضی اقامت بلند مدت پزشکی نیز داده می شود. این نوع اقامت معمولا برای اهداف بشردوستانه از طرف دولت گرجستان به شخص متقاضی اعطا می شود.

البته هزینه های درمانی به عهده متقاضی است و دولت گرجستان در این زمینه هیچ گونه تعهدی ندارد. اگر شخص هزینه های درمانی نیز نداشته باشد می تواند از طریق کمک های مردمی بخشی از این هزینه ها را جبران کند.

در گرجستان نهادهایی وجود دارند که از بیماران و افراد بی بضاعت حمایت مالی می کنند.

اگر امکانات پزشکی کشور محل زندگی شخص متقاضی مناسب باشد ، معمولا با اقامت پزشکی موافقت نخواهد شد و فقط در صورتی این اقامت اعطا می شود که واقعا امکانات پزشکی و دارویی کشور مبدا مناسب و کافی نباشد.

کارت اقامت

کارت اقامت

اقامت در گرجستان از طریق ورزشی

اقامت از طریق ورزشی نیز یکی دیگر از انواع اقامت گرجستان محسوب می شود. در این روش شخض متقاضی بایستی دارای مقام جهانی یا المپیک و یا آسیایی در یکی از رشته های ورزشی موجود در جهان باشد.

شرایط اقامت ورزشی در این روش به گونه ای است که ابتدا مقام شخص متقاضی در رشته ورزشی بررسی می شود و سپس از طریق فدراسیون مربوطه در گرجستان یک تست از متقاضی گرفته می شود و در صورت تایید ، حتی شخص متقاضی می تواند بدون دریافت کارت اقامت در ابتدا ، شهروندی این کشور را اخذ کند تا بتواند بعنوان نماینده گرجستان در مسابقات جهانی ظاهر شود.

تنها مهارت نمی تواند باعث موفقیت شخص متقاضی در این روش شود و حتما داشتن مقام ( منظور از مقام ، داشتن عنوان یکی از سکوهای اول تا سوم ) در مسابقات المپیک یا قاره ای از اولویت های رسیدگی به این نوع پرونده ها می باشد.

بنابه تشخیص هم ممکن است در ابتدا به شخص متقاضی کارت اقامت به صورت یکساله تعلق گیرد و سپس با تشخیص فدراسیون مربوطه ، کارهای شهروندی گرجستان برای شخص متقاضی انجام شود.

اقامت خویشاوندی

شرایط اقامت گرجستان از طریق خویشاوندی که جزو یکی دیگر از انواع اقامت محسوب می شود در صورت داشتن کارت اقامت  توسط یکی از اعضای خانواده شامل : پدر خانواده یا مادر خانواده بقیه اعضای خانواده که شامل فرزندان خانواده می شوند می توانند از طریق گواهی نسبت، کارت اقامت را دریافت کنند.

به این نوع اقامت ، اقامت نسبیت گرجستان هم گفته می شود. اقامت نسبیت فقط برای همسر ، فرزندان زیر 26 سال ، پدر و مادر شخص دارنده کارت اقامت صادق است.

همچنین اگر پدر خانواده اقامت داشته باشد به مادر خانواده که همسر وی محسوب می شود هم اقامت داده می شود و بالعکس آن نیز صادق است.

شخصی که دارای کارت اقامت است می تواند برای پدر و مادر خودش نیز از طریق گواهی نسبت تقاضای کارت اقامت کند.

اقامت از طریق خرید ملک

در این نوع اقامت شخص متقاضی با خرید یک ملک ( مسکونی ، اداری یا تجاری ) یا خرید یک زمین با کاربری ملکی به ارزش حداقل 35 هزار دلار آمریکا می تواند اقامت یکساله را اخذ کند.

برخی از دوستان سوال می کنند که آیا می شود که ملک یا زمین را بصورت اقساطی خرید کرد و اقامت گرفت؟

در پاسخ بایستی بگوییم که بله می شود. ولی حداقل بایستی 35 هزار دلار از قیمت ملک بصورت نقدی و در ابتدا پرداخت شود تا اقامت تعلق بگیرد.

مثال : فرض کنید قیمت ملک یا زمینی در گرجستان 100 هزار دلار آمریکا است. اگر شخص متقاضی 35 هزار دلار از قیمت آن را بصورت نقدی در ابتدا پرداخت کند و مابقی بصورت اقساط پرداخت شود مانعی جهت اخذ اقامت وجود ندارد.

لازم به ذکر است که اقامت از طریق خرید ملک تا زمانی که آن ملک یا زمین خریداری شده در مالکیت شخص متقاضی باشد بصورت سالانه تمدید می شود.

اقامت از این روش به هیچ عنوان تبدیل به اخذ شهروندی و پاسپورت گرجستان نمی شود.

برخی دیگر از دوستان سوال پرسیده بودند که آیا می شود ملکی خرید و پس از دریافت اقامت مجدد آن را بنام یکی از دوستانم بزنم که او هم اقامت بگیرد؟

پاسخ : خیر. به هیچ عنوان. بر طبق قوانین جدید اگر ملک یا زمین خریداری شده بنام غیر زده شود کارت اقامت سالانه شخص متقاضی باطل می گردد و تمدید نخواهد شد. بنابراین لطفا چنین اعمال خلافی آنهم در کشور گرجستان انجام ندهید که دچار مشکلات حقوقی خواهید شد.

اقامت ویژه گرجستان

اقامت ویژه چیست و به چه کسانی تعلق می گیرد؟

این نوع اقامت به افرادی تعلق می گیرد که قربانی قاچاق انسان شده اند و کلیه مال و اموال خودشان را از دست داده اند.

که معمولا به این افراد اقامت پنج ساله کشور گرجستان داده می شود و پس از آن با احراز شرایط تمدید می شود.

یا افرادی که در کشور خودشان دچار خشونت خانوادگی و یا قبیله ای شده اند و جانشان در خطر است.

توجه کنید که این نوع اقامت به هیچ عنوان ربطی به سازمان ملل متحد ندارد و بخشی از کمک های بشردوستانه دولت گرجستان محسوب می شود.

گروه بعدی کسانی هستند که در کشور مبدا خودشان هیچ گونه مدرک شناسایی یا هویتی ندارند. به این افراد نیز اقامت ویژه تعلق می گیرد.

با تشکر از اینکه همراه ما بودید در این مقاله طولانی. امیدواریم که این مقاله مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد. لطفا دیدگاه را فراموش نکنید و در پایان این مطلب نظرات و دیدگاه های خودتان را برای ما بفرستید. با تشکر از اینکه همراه ما هستید.

4.4/5 (27 Reviews)

  نظرات

45 نظر برای “اقامت گرجستان, شرایط اخذ اقامت گرجستان”

 1. مهران پاشایی گفت:

  درود بر همه کارمندان لایق آناجورجیا و تشکر بابت اخذ اقامت برای من وهمسرم. از تمامی تلاش های شما سروران گرامی سپاسگزارم. پاشایی.

  1. admin گفت:

   درود بر شما.موفق باشید جناب پاشایی عزیز

 2. ابراهیم گفت:

  سلام.تشکر می کنم از سایت خوبتون که اینقدر شفاف همه چیزو توضیح دادید.

 3. میلاد گفت:

  سلام!وقت بخیر!من کلا میخوام مهاجرت کنم و پولی انچنان ندارم!از طریق پناهنده شدن میشه اقامت گرفت!؟اگر قابل انجام هست راهنمایی کنین…

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   اطلاعاتی درباره پناهندگی در گرجستان نداریم…..
   ولی اگر هیچ پولی ندارید سعی کنید کاری پیدا کنید که بتوانید امورات خودتان را در گرجستان بگذرانید. همه کسانی که به گرجستان مهاجرت کرده اند که پولدار نبوده اند. موفق باشید.

 4. آرش گفت:

  سلام من آرش هستم،دارای مدرک فوق لیسانس عمران،دارای سوابق کاری بالای ۱۰ سال،میخواستم بدونم چطور میشه واسه کار به گرجستان اقدام کنم،.ممنون.

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   لطفا لینک زیر را مطالعه فرمائید :

   کار در گرجستان

 5. مرضیه گفت:

  سلام، من معلم ابتدایی هستم وتسلط به زبان انگلیسی ندارم آیا مدرسه ای هست بتونم کار کنم؟ ممنونم از سایت خوبتون

  1. admin گفت:

   با سلام….
   مدرسه فارسی زبان هم هست در تفلیس….بایستی تشریف بیارید و خودتان پیگیر این موضوع باشید. تنها کمکی که میتوانیم به شما بکنیم این است که مترجم فارسی – گرجی در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید در سطح شهر کارهایتان را انجام دهید. با تشکر.

 6. محمد گفت:

  سلام از بنده فردی ایرانی کلاهبرداری کرده و به گرجستان متواری شده و اقامت گرجستان دارد چطور میتوانم از او در گرجستان شکایت کنم

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بدلیل اینکه در حال حاضر ایران و گرجستان قرارداد استرداد مجرمین ندارند. این کار کمی سخت است ولی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با وکیل گرجی شرکت آناجورجیا در تفلیس مشورت کنید. مشاوره های حقوقی ما رایگان می باشد.

 7. فرحناز معبودی گفت:

  با سلام.
  من در ایران استاد دانشگاه هستم و همسرم دفتر خدمات خدمات ارتباطی با پروانه کسب دارد. میخواستم ببینم با 250 میلیون تومان سرمایه در کشور گرجستان چه کاری می تواند انجام بدهد ؟
  آیا می تواند شرکت ثبت کند و برای خودش و پسرم که 19 ساله است اقامت بگیرد؟
  در ضمن من از ایران ماهیانه 5 میلیون تومان برای زندگی پسرم و همسرم در گرجستان می توانم واریز کنم.

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بله امکان پذیر است. لطفا جهت هماهنگی برای مشاوره رایگان و همچنین برنامه ریزی دقیق در این زمینه با یکی از کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید. با تشکر.

 8. میلاد گفت:

  سلام . میخواستم بدونم با هزینه 35000دلار خانه بدرد بخور میشود خرید ؟ و اینکه وقتی از طریق خرید خانه اقامت گرفتیم واسه کار باید چکار کنیم . کار هست یا خیر

  1. admin گفت:

   با سلام…..بله امکان پذیر است ولی مرکز شهر تفلیس خیر بلکه شهرک های اطراف تفلیس.
   واحد کاریابی در گرجستان نیستیم ما. ولی می توانید با راهنمایی مشاورهای آناجورجیا سریعتر کار مورد نظر خودتان را بیابید.
   موفق باشید.

 9. ليلا گفت:

  باسلام و خسته نباشي،شغل همسرم ساخت مصنوعات mdf و دكوراسيون اشپزخانه و منزل هستش،ايا در گرجستان ميتونه كار پيدا كنه و درامد داشته باشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار در گرجستان لینک زیر را دنبال کنید :

   کار در گرجستان

 10. سارا وكيلي گفت:

  سلام من كارم هنري هستش و آموزشگاه با مجوز سازمان فني حرفه اي دارم ، يه راهنمايي ميخواستم كه چگونه ميتونم به گرجستان مهاجرت كنم و اقامت بگيرم ، آيا كار من در اونجا ارزشي دارد و من ميتونم از طريق اين كار اقدام كنم. ممنونم از زحماتتون

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   آموزشگاه در گرجستان در صورتی که تبلیغات موثر داشته باشد می تواند درآمدزایی بالایی ایجاد کند …..
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید.

 11. محمدرضا عزيزي گفت:

  سلام من ليسانس متالورژي دارم و بازرس فني هستم ، يه راهنمايي ميخواستم كه براي اقامت کشور گرجستان چطور ميتونم اقدام كنم . ممنونم

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بستگی دارد که از چه طریقی بخواهید اقامت دریافت کنید. به توصیه ما به جای گرفتن اقامت کاری بهتر است که با یک حداقل هزینه هایی ایجاد کارآفرینی کنید. اینجوری شانس موفقیت شما در گرجستان بیشتر خواهد شد. میزان حقوق و مزایا در کشور گرجستان بسیار پایین است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید.
   موفق باشید.

 12. baran گفت:

  سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در گرجستان برای ما که گرج زبان و ساکن ایران هستیم را میخوام بدونم.اگه امکانش باشه یه شماره یا آیدی لطف کنید سوالاتمو بیان کنم

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط تحصیل در گرجستان با کارشناس های آناجورجیا از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

 13. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید…من یک استاد کار ماهر در صنعت ام دی اف و کابینت سازی و دکوراسیون منزل هستم…با توجه به حرفه ای که دارم چگونه میشود به گرجستان مهاجرت کرد؟

  1. admin گفت:

   با سلام ……
   با کار کردن در گرجستان امورات به سختی می گذرد زیرا حقوق و مزایا در کشور گرجستان آنچنان بالا نیست. بایستی سعی کنید تا در زمینه مهارت خودتان یک شرکت ثبت کنید و کارفرما باشید. اینگونه بهتر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 14. رضا س گفت:

  سلام من ماه گذشته شرکتی در گرجستان ثبت کردم و کد اقتصادی را دریافت کردم و مکان دفتر را اجاره کردم و تصمیم به راه اندازی کارگاهی صنعتی دارم که چند نفر گرجی را باید استخدام کنم با یک حسابدار هم قرار داد بسته ام . چطور میتوانم برای اقامت اقدام کنم . و چطور میتوانم حساب بانکی باز کنم چون بانکها بعلت ایرانی بودن سهامدار موافقت نمیکنند. متشکر میشوم پاسخ دهید.

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   باز کردن حساب بانکی برای ایرانی ها در گرجستان منوط به داشتن کارت اقامت است.
   برای اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت نیز بایستی حتما از طریق وکیل رسمی گرجستان اقدام کنید. شرکت آناجورجیا در این زمینه می تواند به شما کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما در تماس باشید. با تشکر.

 15. خاموشی گفت:

  سلام
  من بازنشسته سازمان حفاظت محیط زیست هستم، 55 سال سن لیسانس مهندسی کشاورزی 17 سال سابقه کارشناسی محیط زیست(آلودگیها)آیا امکان پیدا کردن کار در گرجستان برای من وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   یافتن کار در گرجستان آسان است ولی میزان حقوق دریافتی پایین و تسلط لازم به زبان گرجی یا روسی لازم است.
   موفق باشید.

 16. حسن بهرامی گفت:

  درود و خسته نباشید
  اول باید از کسانی که متن داده های سایت را تهیه میکنند تشکر کنم چون از معدود سایت های هست که به محض مطالعه مطالب ، احساس خوشایندی از صداقت و اطمینان در خواننده ایجاد می کند .
  بعد . . . می خواهم ببینم برای آموزش فیلمسازی در گرجستان زمینه کاری وجود دارد. چون خودم مستندساز و عضو رسمی جامعه اصناف سینمایی ایران هستم ولی با 60 سال سن می خواهم فضای جدیدی را برای زندگی تجربه کنم ضمنا مقداری سرمایه برای خرید ملک و راه اندازی یک بیزنس مثلا آموزشگاه فیلمسازی دارم . ممنون می شوم راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   درود و سپاس از شما …..
   در حال حاضر آسان ترین و سریع ترین راه ممکن اخذ اقامت، از طریق خرید ملک در گرجستان می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک های زیر را بررسی فرمائید :

   خرید خانه در گرجستان

   خرید ملک در گرجستان

 17. نادر گفت:

  سلام وقت خوش من مهندس برق و استاد کار اسانسور و دارای شرکت اسانسوری می باشم میخواستم بدونم برای من کار هست گرجستان ممنون

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   لطفا رزومه خودتان را به ایمیل آناجورجیا ارسال فرمائید.

 18. مهرا گفت:

  سلام.با سرمایه حدود ۱۰۰ میلیون و سابقه کار ۱۵ ساله مرغداری و گاوداری میشه برا اقامت گرجستان اقدام کرد؟ و اونجا در زمینه مرغداری یا گاوداری فعالیت کرد؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   سرمایه صد میلیون تومان در حال حاضر میشه حدود ده هزار دلار آمریکا.
   با این سرمایه کم هیچ کاری نمی توانید در گرجستان انجام دهید.
   موفق باشید.

 19. نوید گفت:

  سلام
  من پدر بزرگم متولد باتومی بوده و در سن ۱۸ سالگی مهاجرت کرده به ایران الان هم فوت کرده داخل شناسنامه مادرم هم محل تولد پدر نوشته شده رجوع شود به وزارت امور خارجه
  میخوام بدونم من میتونم برای اقامت گرجستان اقدام کنم و اگر میشه شرایط و هزینه ها به چه صورته

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   با کارشناس های ما از طریق بخش تماس با ما در تماس باشید.
   موفق باشید.

 20. علیرضا گفت:

  سلام من کارم تعمیر ونصب پکیج شوفاژ دیواری ولوازم گاز سوز هست مدرک فنی وحرفه ای هم دارم اونجا کار هست یا نه ممنون

  1. admin گفت:

   با سلام …..جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه یافتن کار در کشور گرجستان لطفا لینک های زیر را دنبال کنید :

   پیدا کردن کار در گرجستان

   مهاجرت به گرجستان از طریق کار

 21. مسعود گفت:

  سلام.ضمن تشکر از سایت شما.من استاد دانشگاه هستم اگر بخواهم با سرمایه یک میلیارد تومن به گرجستان مهاجرت کنم آیا امکان کار واقامت برای خود وخانواده ام(جمعا 4نفر) وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بله امکان آن وجود دارد ولی برای مشاوره های لازم لطفا با کارشناس های ما در تماس باشید.
   تمامی شماره های کارشناس های آناجورجیا که در وب سایت درج شده است دارای تلگرام ، واتس آپ و ایمو هست.
   با تشکر.

 22. حمید گرجی گفت:

  سلام و خسته نباشید.من چند وقتی هست تصمیم به مهاجرت به گرجستان گرفتم.از طریق پاسپورت هموطنی.تا حدودی زبان گرجی رو بلدم و البته دارم تقویتش میکنم که اونجا به مشکل نخورم.چجوری باید اثبات کنم گرجی هستم اونجا؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   اگر گرجی هستید که دیگه نیازی به اثبات نداره. باید از طریق وکیل رسمی در گرجستان اقدام کنید. ما می توانیم این کار را برای شکا انجام دهیم به شرطی که واقعا گرجی باشید چون اگر صوری باشد قطعا متوجه خواهند شد. موفق باشید.

 23. حسین گفت:

  سلام وقت بخیر خدا قوت راننده پایه یک ویژه جرثقیل بلدوزر بیل لودر گریدر لیفتراک راننده تاویر کران نصب یا ارتفاع جوشکاری اسکله فلزی بتنی اجرایی ونیرورسانی در زمینه پروژه های عمرانی 6 سازی پالایشگاه ها کارخانه سیمان و غیره فعالیت داشته ام خواهشمند است دراین مورد اقدامات لازم رامبذول بفرمایید باتشکر

  1. admin گفت:

   با سلام …..شرکت آناجورجیا در زمینه کاریابی در گرجستان فعالیتی در حال حاضر ندارد. می توانید جهت یافتن کار در گرجستان شخصا سفری به این کشور داشته باشید و شرایط را از نزدیک مشاهده فرمائید. با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *