اقامت گرجستان,انواع اقامت گرجستان,شرایط اخذ اقامت گرجستان

اقامت گرجستان : با توجه به اینکه در چند سال اخیر کشور گرجستان مورد توجه مهاجران از سراسرجهان قرار گرفته است ، اخذ اقامت کشور گرجستان و شرایط های تمدید اقامت در گرجستان از مواردی است که برای مهاجران و سرمایه گذارهای خارجی و همچنین اتباع خارجی که قصد زندگی و تحصیل در گرجستان را دارند ، مهم می باشد.

شرایط اخذ اقامت گرجستان

شرایط اخذ اقامت گرجستان چگونه است و چند نوع اقامت در گرجستان داریم؟

در این مقاله میخواهیم تا حدودی از وضعیت اقامت در گرجستان ، و شرایط اخذ اقامت کشور گرجستان اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم.

در ابتدا شما را با انواع اقامت در گرجستان آشنا می کنیم :

اقامت گرجستان

اقامت گرجستان

اقامت تحصیلی در گرجستان

شرایط اقامت گرجستان در اقامت تحصیلی گرجستان یعنی اینکه شخص متقاضی با ثبت نام در دانشگاه یا یکی از مراکز آموزش عالی گرجستان مثل : آموزشگاه ، مدرسه یا کالج تقاضای اخذ اقامت در گرجستان را می دهد.

در این حالت به فرد متقاضی معمولا کارت اقامت موقت گرجستان ( معمولا یکساله در ابتدا ) تعلق می گیرد که قابلیت تمدید سالانه دارد .

البته لازم به ذکر است که طبق قوانین جاری کشور گرجستان ، اقامت تحصیلی در گرجستان به هیچ عنوان تبدیل به اقامت دائم و یا شهروندی گرجستان نخواهد شد حتی اگر برای مثال بیست سال هم تمدید شود.

اگر فرزند شما به واسطه تحصیل در گرجستان موفق به اخذ اقامت کشور گرجستان شود ، به والدین وی نیز با گواهی نسبت اقامت در گرجستان تعلق می گیرد هر چند در طی سال های اخیر این قانون کمی مشکل تر شده و در برخی از اوقات فقط به یکی از والدین از طریق گواهی نسبت ، اقامت در گرجستان تعلق می گیرد.

شرایط اخذ اقامت گرجستان

شرایط اخذ اقامت گرجستان

اقامت در گرجستان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان و کارآفرینی در این کشور ، از دیگر روش های اخذ کارت اقامت گرجستان می باشد.

در این حالت شخص متقاضی با ثبت شرکت و راه اندازی یک تجارت محلی حتی کوچک ولی واقعی و به دور از صوری بودن می تواند کارت اقامت گرجستان را دریافت کند.

در این روش معمولا به شخص متقاضی یا اقامت شش ماهه و یا اقامت یکساله گرجستان در ابتدا تعلق می گیرد و سپس این اقامت باتوجه به بازدهی کار و تجارت متقاضی در آن مدت اولیه می تواند به صورت بلند مدت تر یعنی سه ساله یا پنج ساله تمدید شود.

این روش یکی از مشکل ترین روش های اخذ اقامت کشور گرجستان محسوب می شود زیرا برای نتیجه در این روش حتما بایستی در ابتدا یک دفتر کار واقعی اجاره یا خریداری شود ، حسابدار گرجی استخدام شود ، میز و صندلی و وسائل اداری بنام شرکت در صورت لزوم خریداری شود و در کل بیزینس به صورت کاملا واقعی راه اندازی شود ، سپس نسبت به تشکیل پرونده اقامت اقدام شود تا خدای ناکرده جواب منفی دریافت نکنید.

چرا می گوئیم این روش سخت ترین روش اخذ اقامت گرجستان محسوب می شود ؟

زیرا انجام کلیه این کارها ممکن است تا سه ماه زمان ببرد و همچنین برای متقاضی هزینه های بیشتری را نیز در بر داشته باشد ، همچنین تشکیل پرونده این نوع اقامت معمولا مدارک بیشتری برای متقاعد کردن افسر مهاجرت برای اعطای پروانه اقامت گرجستان لازم دارد.

اقامت گرجستان از طریق کارمندی

اقامت گرجستان از طریق کارمندی و یا همان اقامت گرجستان از طریق کاری ، بدین معناست که شما بدون نیاز به ثبت شرکت در گرجستان و بدون نیاز به راه اندازی یک بیزنس در گرجستان می توانید فقط با استخدام در یک شرکت گرجی فعال نسبت به اخذ اقامت گرجستان اقدام کنید.

شرایط اقامت گرجستان در این روش به گونه ای است که در ابتدا معمولا به شخص متقاضی اقامت یکساله گرجستان تعلق می گیرد و سپس با توجه به تمدید قرارداد وی با شرکت مستقر در گرجستان ، تمدید اقامت وی انجام خواهد شد.

این روش جزو راحت ترین روش های اخذ اقامت گرجستان محسوب می شود که امروزه اغلب شرکت های ایرانی مستقر در گرجستان که به صورت یک کارگزار در این زمینه فعالیت دارند ، اقامت کاری گرجستان را برای شما انجام می دهند که اغلب آنها به صورت صوری می باشد.

اگر شما به صورت صوری در یک شرکت استخدام شوید ولی حضور فیزیکی نداشته باشید خطرات زیادی برای شما بدنبال دارد.

کشور گرجستان همواره یک کشور قانون گرا و بسیار منظمی است که فقط ضابطه در آن حکمفرماست و رابطه جایگاهی ندارد.

بنابراین متقاضیانی که گول این کارگزارها را می خورند و به صورت صوری نسبت به اخذ کارت اقامت در گرجستان از طریق کاری یا کارمندی اقدام می کنند در آینده نزدیک دچار مشکلات فراوانی خواهند شد.

از جمله این مشکلات این است که اگر دولت گرجستان به هر دلیلی متوجه شد که شخص متقاضی حضور فیزیکی در شرکت مذکور ندارد ، ضمن جریمه کردن مالی سنگین شرکتی که چنین قرارداد صوری را بسته است ، فرد متقاضی را نیز در لیست سیاه ثبت می کند و دیگر به هیچ عنوان به وی اقامت کشور گرجستان را نمی دهند.

توصیه می کنیم گول واسطه گرها و کارگزارهای دروغینی که در زمینه اخذ اقامت گرجستان از طریق کاری یا کارمندی اقدام می کنند را نخورید و مراقب باشید که ممکن است در ابتدا شاید این کارت اقامت را دریافت کنید ولی قطعا برای تمدید دچار مشکلات زیادی خواهید شد و یا حتی ممکن است که از کشور گرجستان بخاطر دروغی که گفته اید برای همیشه اخراج شوید.

بنابراین ریسک نکنید و اگر کارمند واقعی شرکتی در گرجستان نیستید ، به هیچ عنوان به صورت صوری جهت اخذ اقامت در گرجستان از این طریق اقدام نکنید.

در ضمن شرکت هایی هم که قرار داد صوری با شما می بندند ، برای اینکه در آینده گیر نیفتند و یا دچار مشکلات حقوقی در گرجستان نشوند ، پس از دریافت مالیات بر حقوق از شما ، پس از گذشت یک تا دوماه ترک کار شما را بدون اطلاع قبلی به شما به اداره اقامت گرجستان اعلام می کنند و بنابراین با این کار تمدید مجدد اقامت گرجستان برای شما بسیار سخت و امکان ناپذیر می شود.

شعار ما در گرجستان این است که : راه راست در گرجستان ، کوتاه ترین راه ها است.

اخذ اقامت گرجستان

اخذ اقامت گرجستان

اقامت پزشکی در گرجستان

اقامت پزشکی در گرجستان نیز جزو یکی دیگر از انواع اقامت گرجستان محسوب می شود. اگر امکانات پزشکی در یک کشور مطلوب نباشد ، شخص متقاضی در صورتی که دارای بیماری های خاص باشد مثل : سرطان – دیابت – نارسایی کلیوی – نارسایی قلبی – هموفیلی و …..می تواند جهت ادامه درمان به کشور گرجستان مهاجرت کند.

با تایید کمیسیون پزشکی وزارت بهداشت گرجستان معمولا به شخص متقاضی در ابتدا اقامت یکساله گرجستان تعلق می گیرد که بنا به شرایط ممکن است این اقامت تمدید شود.

شرایط اقامت گرجستان در این روش به گونه ای است که اگر لازم باشد به شخص متقاضی اقامت بلند مدت پزشکی نیز داده می شود. این نوع اقامت معمولا برای اهداف بشردوستانه از طرف دولت گرجستان به شخص متقاضی اعطا می شود.

اگر امکانات پزشکی کشور محل زندگی شخص متقاضی مناسب باشد ، معمولا با اقامت پزشکی موافقت نخواهد شد و فقط در صورتی این اقامت اعطا می شود که واقعا امکانات پزشکی و دارویی کشور مبدا مناسب و کافی نباشد.

کارت اقامت گرجستان

کارت اقامت گرجستان

اقامت در گرجستان از طریق ورزشی

اقامت در گرجستان از طریق ورزشی نیز یکی دیگر از انواع اقامت گرجستان محسوب می شود. در این روش شخض متقاضی بایستی دارای مقام جهانی یا المپیک و یا آسیایی در یکی از رشته های ورزشی موجود در جهان باشد.

شرایط اقامت گرجستان در این روش به گونه ای است که ابتدا مقام شخص متقاضی در رشته ورزشی بررسی می شود و سپس از طریق فدراسیون مربوطه در گرجستان یک تست از متقاضی گرفته می شود و در صورت تایید ، حتی شخص متقاضی می تواند بدون دریافت کارت اقامت در ابتدا ، شهروندی گرجستان را اخذ کند تا بتواند بعنوان نماینده گرجستان در مسابقات جهانی ظاهر شود.

تنها مهارت نمی تواند باعث موفقیت شخص متقاضی در این روش شود و حتما داشتن مقام ( منظور از مقام ، داشتن عنوان یکی از سکوهای اول تا سوم ) از اولویت های رسیدگی به این نوع پرونده ها می باشد.

بنابه تشخیص هم ممکن است در ابتدا به شخص متقاضی کارت اقامت گرجستان به صورت یکساله تعلق گیرد و سپس با تشخیص فدراسیون مربوطه ، کارهای شهروندی گرجستان برای شخص متقاضی انجام شود.

اقامت خویشاوندی در گرجستان

شرایط اقامت گرجستان در اخذ اقامت از طریق خویشاوندی که جزو یکی دیگر از انواع اقامت گرجستان محسوب می شود در صورت داشتن اقامت در گرجستان توسط یکی از اعضای خانواده شامل : پدر خانواده یا مادر خانواده بقیه اعضای خانواده که شامل فرزندان خانواده می شوند می توانند از طریق گواهی نسبت اقامت گرجستان را دریافت کنند.

به این نوع اقامت ، اقامت نسبیت گرجستان هم گفته می شود. اقامت نسبیت فقط برای همسر ، فرزندان زیر 26 سال که ازدواج نکرده اند ، پدر و مادر شخص دارنده کارت اقامت صادق است.

همچنین اگر پدر خانواده اقامت داشته باشد به مادر خانواده که همسر وی محسوب می شود هم اقامت داده می شود و بالعکس آن نیز صادق است.

شخصی که دارای کارت اقامت کشور گرجستان است می تواند برای پدر و مادر خودش نیز از طریق گواهی نسبت تقاضای کارت اقامت گرجستان کند.

از طرق دیگری نیز امکان دریافت و اخذ اقامت در گرجستان وجود دارد از جمله : از طریق خرید ملک حداقل به میزان 35 هزار دلار آمریکا که در نوشته های بعدی راجع به آن توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد.

4.3/5 (23 Reviews)

  نظرات

45 نظر برای “اقامت گرجستان,انواع اقامت گرجستان,شرایط اخذ اقامت گرجستان”

 1. مهران پاشایی گفت:

  درود بر همه کارمندان لایق آناجورجیا و تشکر بابت اخذ اقامت برای من وهمسرم. از تمامی تلاش های شما سروران گرامی سپاسگزارم. پاشایی.

  1. admin گفت:

   درود بر شما.موفق باشید جناب پاشایی عزیز

 2. ابراهیم گفت:

  سلام.تشکر می کنم از سایت خوبتون که اینقدر شفاف همه چیزو توضیح دادید.

 3. میلاد گفت:

  سلام!وقت بخیر!من کلا میخوام مهاجرت کنم و پولی انچنان ندارم!از طریق پناهنده شدن میشه اقامت گرفت!؟اگر قابل انجام هست راهنمایی کنین…

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   اطلاعاتی درباره پناهندگی در گرجستان نداریم…..
   ولی اگر هیچ پولی ندارید سعی کنید کاری پیدا کنید که بتوانید امورات خودتان را در گرجستان بگذرانید. همه کسانی که به گرجستان مهاجرت کرده اند که پولدار نبوده اند. موفق باشید.

 4. آرش گفت:

  سلام من آرش هستم،دارای مدرک فوق لیسانس عمران،دارای سوابق کاری بالای ۱۰ سال،میخواستم بدونم چطور میشه واسه کار به گرجستان اقدام کنم،.ممنون.

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   لطفا لینک زیر را مطالعه فرمائید :

   کار در گرجستان

 5. مرضیه گفت:

  سلام، من معلم ابتدایی هستم وتسلط به زبان انگلیسی ندارم آیا مدرسه ای هست بتونم کار کنم؟ ممنونم از سایت خوبتون

  1. admin گفت:

   با سلام….
   مدرسه فارسی زبان هم هست در تفلیس….بایستی تشریف بیارید و خودتان پیگیر این موضوع باشید. تنها کمکی که میتوانیم به شما بکنیم این است که مترجم فارسی – گرجی در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید در سطح شهر کارهایتان را انجام دهید. با تشکر.

 6. محمد گفت:

  سلام از بنده فردی ایرانی کلاهبرداری کرده و به گرجستان متواری شده و اقامت گرجستان دارد چطور میتوانم از او در گرجستان شکایت کنم

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بدلیل اینکه در حال حاضر ایران و گرجستان قرارداد استرداد مجرمین ندارند. این کار کمی سخت است ولی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با وکیل گرجی شرکت آناجورجیا در تفلیس مشورت کنید. مشاوره های حقوقی ما رایگان می باشد.

 7. فرحناز معبودی گفت:

  با سلام.
  من در ایران استاد دانشگاه هستم و همسرم دفتر خدمات خدمات ارتباطی با پروانه کسب دارد. میخواستم ببینم با 250 میلیون تومان سرمایه در کشور گرجستان چه کاری می تواند انجام بدهد ؟
  آیا می تواند شرکت ثبت کند و برای خودش و پسرم که 19 ساله است اقامت بگیرد؟
  در ضمن من از ایران ماهیانه 5 میلیون تومان برای زندگی پسرم و همسرم در گرجستان می توانم واریز کنم.

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بله امکان پذیر است. لطفا جهت هماهنگی برای مشاوره رایگان و همچنین برنامه ریزی دقیق در این زمینه با یکی از کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید. با تشکر.

 8. میلاد گفت:

  سلام . میخواستم بدونم با هزینه 35000دلار خانه بدرد بخور میشود خرید ؟ و اینکه وقتی از طریق خرید خانه اقامت گرفتیم واسه کار باید چکار کنیم . کار هست یا خیر

  1. admin گفت:

   با سلام…..بله امکان پذیر است ولی مرکز شهر تفلیس خیر بلکه شهرک های اطراف تفلیس.
   واحد کاریابی در گرجستان نیستیم ما. ولی می توانید با راهنمایی مشاورهای آناجورجیا سریعتر کار مورد نظر خودتان را بیابید.
   موفق باشید.

 9. ليلا گفت:

  باسلام و خسته نباشي،شغل همسرم ساخت مصنوعات mdf و دكوراسيون اشپزخانه و منزل هستش،ايا در گرجستان ميتونه كار پيدا كنه و درامد داشته باشه؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کار در گرجستان لینک زیر را دنبال کنید :

   کار در گرجستان

 10. سارا وكيلي گفت:

  سلام من كارم هنري هستش و آموزشگاه با مجوز سازمان فني حرفه اي دارم ، يه راهنمايي ميخواستم كه چگونه ميتونم به گرجستان مهاجرت كنم و اقامت بگيرم ، آيا كار من در اونجا ارزشي دارد و من ميتونم از طريق اين كار اقدام كنم. ممنونم از زحماتتون

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   آموزشگاه در گرجستان در صورتی که تبلیغات موثر داشته باشد می تواند درآمدزایی بالایی ایجاد کند …..
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید.

 11. محمدرضا عزيزي گفت:

  سلام من ليسانس متالورژي دارم و بازرس فني هستم ، يه راهنمايي ميخواستم كه براي اقامت کشور گرجستان چطور ميتونم اقدام كنم . ممنونم

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بستگی دارد که از چه طریقی بخواهید اقامت دریافت کنید. به توصیه ما به جای گرفتن اقامت کاری بهتر است که با یک حداقل هزینه هایی ایجاد کارآفرینی کنید. اینجوری شانس موفقیت شما در گرجستان بیشتر خواهد شد. میزان حقوق و مزایا در کشور گرجستان بسیار پایین است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های آناجورجیا تماس بگیرید.
   موفق باشید.

 12. baran گفت:

  سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در گرجستان برای ما که گرج زبان و ساکن ایران هستیم را میخوام بدونم.اگه امکانش باشه یه شماره یا آیدی لطف کنید سوالاتمو بیان کنم

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط تحصیل در گرجستان با کارشناس های آناجورجیا از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

 13. محمد گفت:

  سلام خسته نباشید…من یک استاد کار ماهر در صنعت ام دی اف و کابینت سازی و دکوراسیون منزل هستم…با توجه به حرفه ای که دارم چگونه میشود به گرجستان مهاجرت کرد؟

  1. admin گفت:

   با سلام ……
   با کار کردن در گرجستان امورات به سختی می گذرد زیرا حقوق و مزایا در کشور گرجستان آنچنان بالا نیست. بایستی سعی کنید تا در زمینه مهارت خودتان یک شرکت ثبت کنید و کارفرما باشید. اینگونه بهتر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

 14. رضا س گفت:

  سلام من ماه گذشته شرکتی در گرجستان ثبت کردم و کد اقتصادی را دریافت کردم و مکان دفتر را اجاره کردم و تصمیم به راه اندازی کارگاهی صنعتی دارم که چند نفر گرجی را باید استخدام کنم با یک حسابدار هم قرار داد بسته ام . چطور میتوانم برای اقامت اقدام کنم . و چطور میتوانم حساب بانکی باز کنم چون بانکها بعلت ایرانی بودن سهامدار موافقت نمیکنند. متشکر میشوم پاسخ دهید.

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   باز کردن حساب بانکی برای ایرانی ها در گرجستان منوط به داشتن کارت اقامت است.
   برای اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت نیز بایستی حتما از طریق وکیل رسمی گرجستان اقدام کنید. شرکت آناجورجیا در این زمینه می تواند به شما کمک کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس های ما در تماس باشید. با تشکر.

 15. خاموشی گفت:

  سلام
  من بازنشسته سازمان حفاظت محیط زیست هستم، 55 سال سن لیسانس مهندسی کشاورزی 17 سال سابقه کارشناسی محیط زیست(آلودگیها)آیا امکان پیدا کردن کار در گرجستان برای من وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   یافتن کار در گرجستان آسان است ولی میزان حقوق دریافتی پایین و تسلط لازم به زبان گرجی یا روسی لازم است.
   موفق باشید.

 16. حسن بهرامی گفت:

  درود و خسته نباشید
  اول باید از کسانی که متن داده های سایت را تهیه میکنند تشکر کنم چون از معدود سایت های هست که به محض مطالعه مطالب ، احساس خوشایندی از صداقت و اطمینان در خواننده ایجاد می کند .
  بعد . . . می خواهم ببینم برای آموزش فیلمسازی در گرجستان زمینه کاری وجود دارد. چون خودم مستندساز و عضو رسمی جامعه اصناف سینمایی ایران هستم ولی با 60 سال سن می خواهم فضای جدیدی را برای زندگی تجربه کنم ضمنا مقداری سرمایه برای خرید ملک و راه اندازی یک بیزنس مثلا آموزشگاه فیلمسازی دارم . ممنون می شوم راهنمایی کنید

  1. admin گفت:

   درود و سپاس از شما …..
   در حال حاضر آسان ترین و سریع ترین راه ممکن اخذ اقامت، از طریق خرید ملک در گرجستان می باشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر لینک های زیر را بررسی فرمائید :

   خرید خانه در گرجستان

   خرید ملک در گرجستان

 17. نادر گفت:

  سلام وقت خوش من مهندس برق و استاد کار اسانسور و دارای شرکت اسانسوری می باشم میخواستم بدونم برای من کار هست گرجستان ممنون

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   لطفا رزومه خودتان را به ایمیل آناجورجیا ارسال فرمائید.

 18. مهرا گفت:

  سلام.با سرمایه حدود ۱۰۰ میلیون و سابقه کار ۱۵ ساله مرغداری و گاوداری میشه برا اقامت گرجستان اقدام کرد؟ و اونجا در زمینه مرغداری یا گاوداری فعالیت کرد؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   سرمایه صد میلیون تومان در حال حاضر میشه حدود ده هزار دلار آمریکا.
   با این سرمایه کم هیچ کاری نمی توانید در گرجستان انجام دهید.
   موفق باشید.

 19. نوید گفت:

  سلام
  من پدر بزرگم متولد باتومی بوده و در سن ۱۸ سالگی مهاجرت کرده به ایران الان هم فوت کرده داخل شناسنامه مادرم هم محل تولد پدر نوشته شده رجوع شود به وزارت امور خارجه
  میخوام بدونم من میتونم برای اقامت گرجستان اقدام کنم و اگر میشه شرایط و هزینه ها به چه صورته

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   با کارشناس های ما از طریق بخش تماس با ما در تماس باشید.
   موفق باشید.

 20. علیرضا گفت:

  سلام من کارم تعمیر ونصب پکیج شوفاژ دیواری ولوازم گاز سوز هست مدرک فنی وحرفه ای هم دارم اونجا کار هست یا نه ممنون

  1. admin گفت:

   با سلام …..جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه یافتن کار در کشور گرجستان لطفا لینک های زیر را دنبال کنید :

   پیدا کردن کار در گرجستان

   مهاجرت به گرجستان از طریق کار

 21. مسعود گفت:

  سلام.ضمن تشکر از سایت شما.من استاد دانشگاه هستم اگر بخواهم با سرمایه یک میلیارد تومن به گرجستان مهاجرت کنم آیا امکان کار واقامت برای خود وخانواده ام(جمعا 4نفر) وجود دارد؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   بله امکان آن وجود دارد ولی برای مشاوره های لازم لطفا با کارشناس های ما در تماس باشید.
   تمامی شماره های کارشناس های آناجورجیا که در وب سایت درج شده است دارای تلگرام ، واتس آپ و ایمو هست.
   با تشکر.

 22. حمید گرجی گفت:

  سلام و خسته نباشید.من چند وقتی هست تصمیم به مهاجرت به گرجستان گرفتم.از طریق پاسپورت هموطنی.تا حدودی زبان گرجی رو بلدم و البته دارم تقویتش میکنم که اونجا به مشکل نخورم.چجوری باید اثبات کنم گرجی هستم اونجا؟

  1. admin گفت:

   با سلام …..
   اگر گرجی هستید که دیگه نیازی به اثبات نداره. باید از طریق وکیل رسمی در گرجستان اقدام کنید. ما می توانیم این کار را برای شکا انجام دهیم به شرطی که واقعا گرجی باشید چون اگر صوری باشد قطعا متوجه خواهند شد. موفق باشید.

 23. حسین گفت:

  سلام وقت بخیر خدا قوت راننده پایه یک ویژه جرثقیل بلدوزر بیل لودر گریدر لیفتراک راننده تاویر کران نصب یا ارتفاع جوشکاری اسکله فلزی بتنی اجرایی ونیرورسانی در زمینه پروژه های عمرانی 6 سازی پالایشگاه ها کارخانه سیمان و غیره فعالیت داشته ام خواهشمند است دراین مورد اقدامات لازم رامبذول بفرمایید باتشکر

  1. admin گفت:

   با سلام …..شرکت آناجورجیا در زمینه کاریابی در گرجستان فعالیتی در حال حاضر ندارد. می توانید جهت یافتن کار در گرجستان شخصا سفری به این کشور داشته باشید و شرایط را از نزدیک مشاهده فرمائید. با تشکر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *