اقامت گرجستان از طریق خرید زمین

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین چگونه است و آیا با خرید زمین به اتباع خارجی در گرجستان اقامت تعلق می گیرد؟

با توجه به اینکه در نوشته های پیشین انواع اقامت گرجستان را توضیح داده ایم ، اطلاع دارید که از روش های مختلف و گوناگونی می توان نسبت به اخذ اقامت گرجستان اقدام کرد.

ولی سوال اینجاست که آیا با خرید زمین به اتباع خارجی در گرجستان اقامت می دهند؟

پاسخ این سوال مثبت است ولی اگر از برخی کارشناس ها این را بپرسید ممکن است که پاسخ آنها منفی باشد ولی در این مقاله این موضوع را برای شما عزیزان و همراهان گرامی آناجورجیا آشکار توضیح می دهیم.

در اینجا می خواهیم خرید زمین در گرجستان را به دو بخش زمین ملکی ( مسکونی – تجاری و اداری ) و زمین کشاورزی تقسیم کنیم.

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین

بخش اول که مربوط به زمین های ملکی یا به اصطلاح زمین های مسکونی است را مورد بررسی قرار می دهیم.

در کشور گرجستان قانونی وجود ندارد که شما با خرید زمین بتوانید اقامت گرجستان را اخذ کنید، ولی می توانید با ثبت شرکت آن زمین را به نام شرکت خودتان منتقل کنید و سپس با ساخت آن و یا مشارکت در ساخت ، اقامت گرجستان را بدست آورید.

برای مثال اگر شما 500 مترمربع زمینی را در حومه تفلیس ( منطقه ایورت اوبانی – نزدیک دریاچه بزرگ تفلیس ) خریداری کنید ، می توانید آن را ساخته و بفروشید و با این کار هم اقامت دریافت کنید و هم سود مناسبی را از آن خود کنید.

در مناطق مختلف کناره دریاچه بزرگ تفلیس زمین مسکونی از مترمربعی 80 دلار الی 300 دلار یافت می شود و هزینه ساخت هر مترمربع ویلا نیز حدود 200 تا 300 دلار آمریکا با مصالح می باشد.

متراژهای زمین نیز در شهرک ایورت اوبانی ( نزدیک دریاچه تفلیس ) از دویست مترمربع شروع می شود به بالا.

بنابراین با یک هزینه ای کمتر از خرید یک آپارتمان شصت متری در تفلیس می توانی صاحب یک ویلای حداقل سیصد متری شوید در یک منطقه خوش آب و هوا و به دور از استرس و آلودگی های شهری.

وقتی که همه چیز به نام شرکت شما باشد ، پس یک کارکرد خوب در سوابق شرکت شما ثبت می شود و می توانید از این طریق حتی اقامت های بلند مدت بعدی در گرجستان را نیز دریافت کنید.

در ضمن با هزینه خرید یک آپارتمان نوساز 60 متری در تفلیس می توانید صاحب یک ویلای حداقل سیصد متری شوید که مزیت بسیار بزرگی محسوب می شود.

از طرف دیگر نیز شرکت ثبت شده شما فعال می ماند و می توانید با فروش ویلای خودتان در حداقل زمان سود مناسبی را اخذ کنید.

این کار را می توانید با حداقل 50 هزار دلار آمریکا شروع کنید و با توجه به تجارب شرکت آناجورجیا ، این مقدار سرمایه می تواند حدود 15 هزار دلار آمریکا در عرض 4 ماه سودآوری برای شما عزیزان به همراه داشته باشد و یک سرمایه گذاری مناسب و مطمئن در گرجستان محسوب می شود.

بنابراین می بینید که اقامت گرجستان از طریق خرید زمین امکان پذیر است به شرط آنکه اصول آن رعایت شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان باتجربه آناجورجیا تماس بگیرید تا شما را بیشتر راهنمایی کنند.

حالا می رسیم به بخش دوم مقاله اقامت گرجستان از طریق خرید زمین که شامل زمین کشاورزی می شود.

در حال حاضر و با توجه به قوانین جاری گرجستان خرید زمین کشاورزی برای اتباع خارجی امکان پذیر نیست ولی می توانید زمین کشاورزی را بنام شرکت ثبت شده خودتان بخرید و از این طریق نشان دهید که در حال فعالیت موثر در کشور گرجستان هستید و اقامت گرجستان را دریافت کنید.

در حال حاضر دولت گرجستان نسبت به امورات کشاورزی و دامپروری در گرجستان ، بسیار توجه دارد و حتی زمین رایگان و حتی وام با سود کم را نیز به سرمایه گذاران و کارآفرینان کشاورزی و دامپروری در گرجستان اعطا می کند.

بنابراین اگر به دنبال امورات دامپروری و کشاورزی در گرجستان هستید می توانید با کارشناسان آناجورجیا به رایگان مشورت کنید تا از آخرین اطلاعات در این زمینه آگاه شوید.

بنابراین ملاحظه می فرمائید که اقامت گرجستان از طریق خرید زمین از هر دو روش خرید زمین ملکی ( مسکونی – اداری و تجاری ) و همچنین زمین کشاورزی امکان پذیر هست.

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین کشاورزی

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین کشاورزی

در این زمینه وکلای باتجربه آناجورجیا در کنار شما خواهند بود تا استعلامات لازم مطابق با قوانین جاری گرجستان انجام شود.

سعی کنید امورات حقوقی خودتان را در گرجستان حتما از طریق وکیل رسمی گرجی انجام دهید تا دچار مشکلات حقوقی در این کشور نشوید.

بسیار گزارش شده است که شخصی پس از خرید زمین در گرجستان ، و پرداخت هزینه های خرید آن نتوانسته است صاحب آن زمین شود. زیرا یا آن زمین معارض و دادگاه داشته است و یا متعلق به سازمان یا ارگان خاصی بوده است و یا بدون مجوزهای لازم تفکیک شده است.

به هر حال برای اینکه خیال خودتان را راحت کنید بهتر است با پرداخت هزینه ای نه چندان زیاد جلوی ضرر بزرگتری گرفته شود.

اقامت گرجستان از طریق خرید زمین در زمینه زمین های اداری یا تجاری نیز به مانند زمین مسکونی می باشد و شما می توانید ابتدا آن را به نام شرکت ثبت شده خودتان منتقل کنید و سپس با فروش یا ساخت آن و یا مشارکت با دیگران در ساخت آن ، ضمن فعال کردن و ثبت امتیازات لازم بنام شرکتتان ، سود مناسبی را نیز کسب کنید.

در این زمینه پلن های فراوانی داریم که می توانیم به شما عزیزان ارائه دهیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت گرجستان از طریق خرید زمین و همچنین مشاوره های لازم در این زمینه با ما در تماس باشید.

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای تمامی شما عزیزان.

با آناجورجیا به هدف بزنید!

4.3/5 (6 Reviews)

کلمات کلیدی :
  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *