خانه / اخبار / اخبار گرجستان / افزایش تعداد گردشگران گرجستان

افزایش تعداد گردشگران گرجستان

افزایش تعداد گردشگران گرجستان : تعداد گردشگران گرجستان در ماه ژانویه امسال نسبت به ماه ژانویه سال گذشته از رشدی معادل 5.9 درصد برخوردار شده است.

افزایش تعداد گردشگران گرجستان در ماه ژانویه

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری آجندا ، تعداد گردشگران گرجستان در ماه ژانویه امسال نسبت به مدت زمان مشابه پارسال از رشدی معادل 5.9 درصد برخوردار شده است.

این در حالی است که به دلیل گران شدن دلار و وضعیت نابسامان اقتصادی در کشور ایران که یکی از کشورهایی بوده است که به گرجستان گردشگر فراوانی ارسال می کرده است و به طبع آن کاهش میزان مسافرت های ایرانی ها به گرجستان، ولی این کمبود به هیچ عنوان احساس نشد.

صنعت گردشگری گرجستان
صنعت گردشگری گرجستان

نه تنها آمار گردشگری گرجستان بدلیل مسافران و گردشگران ایرانی کاهش نیافت بلکه حتی رشد نیز داشته است که خبر از شکوفایی صنعت گردشگری در گرجستان دارد.

سازمان مدیریت گردشگری گرجستان اعلام کرد :

در ماه ژانویه 2019 ، تعداد 305939 نفر گردشگر به گرجستان وارد شده اند که خود نشان دهنده افزایش 5.9 درصدی سالیانه است.

به گزارش آناجورجیا و به نقل از آجندا ، همچنین سازمان مدیریت گردشگری گرجستان گفت :

در سال 2018 میلادی درآمد حاصله از صنعت گردشگری گرجستان حدود 3.2 میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال 2017 میلادی ، حدود 498 میلیون دلار بیشتر بوده است.

این در حالی است که با تبلیغات منفی برخی از کشورها درباره شیوع بیماری در گرجستان و همچنین وخیم تر شدن اوضاع اقتصادی مردم ایران که پنجمین میزان تعداد گردشگر را به گرجستان می فرستاده اند ، این ارقام و آمار رسمی اعلام می شود.

حال آنکه اگر این مشکلات وجود نداشت چه بسا رشد صنعت گردشگری گرجستان سر به فلک می کشید. هرچند معتقدیم برخی از خبرگزاری ها و کشورها با بزرگ جلوه دادن مساله بیماری در گرجستان و سایر مشکلات از جمله دیپورت از مرزهای هوایی و زمینی گرجستان بیشتر به این موضوع جلوه سیاسی داده بودند.

صنعت گردشگری با جغرافیای سیاسی کشورها و همچنین سیسات های منطقه ای برخی ابرقدرتها و بازیگران منطقه ای تعیین نمی شود بلکه به ارائه خدمات باکیفیت و تبلیغات موثر و همچنین ایجاد برنامه ریزی دقیق بستگی دارد.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *