خانه / اخبار / اخبار گرجستان / اعتصاب غذای دانشجویان دانشگاه ایلیا تفلیس

اعتصاب غذای دانشجویان دانشگاه ایلیا تفلیس

اعتصاب غذای دانشجویان دانشگاه ایلیا تفلیس : حدود بیست نفر از دانشجویان دانشگاه ایلیا در تفلیس پایتخت گرجستان در اعتراض به سیاست های مالی رئیس دانشگاه ، خواستار استعفای وی شدند.

اعتصاب غذای دانشجویان دانشگاه ایلیا تفلیس

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان، بیست دانشجوی دانشکده بازرگانی دانشگاه ایلیا در تفلیس پایتخت گرجستان با اعتصاب غذا خواستار برکناری آقای ” Giga Zedania ” شدند.

اعتصاب غذای دانشجویان ایلیا تفلیس
اعتصاب غذای دانشجویان ایلیا تفلیس

یکی از دانشجویان به نام ” Gigi Nozadze ” که اعتصاب غذا کرده است به خبرنگار اینترپرس نیوز گفت :

روز دوشنبه آنها خواستار ملاقات با رئیس دانشگاه جهت گفتن نیازهایشان هستند.

عمده اعتراض این دانشجویان نسبت به وضعیت مالی دانشگاه ایلیا در تفلیس می باشد.

رئیس دانشگاه همچنین گفت : ما قصد داریم به زودی یک گروه کاری در این زمینه تشکیل دهیم تا به مشکلات این دانشجویان پایان داده شود.

در پاسخ به رئیس دانشگاه ایلیا تفلیس ، سخنگوی دانشجویان اعتصابی ” Gigi Nozadze ” گفت :

ما مثل یک کودک، خسته کننده رفتار نمی کنیم و با این پیشنهاد رئیس دانشگاه موافق و آماده مذاکره هستیم.

از دیدگاه آناجورجیا، کشور آزادی مثل گرجستان که تمام آزادی های اجتماعی و مدنی برای تمامی اقشار جامعه در نظر گرفته می شود ، باعث بوجود آمدن جرات و شجاعت در افراد مختلف که پیکره این جامعه هستند می شود تا عیوب و مشکلات آن جامعه بازگو شود و برای رفع آن چاره اندیشی انجام شود.

ولی در جوامع بسته و دیکتاتوری افراد مختلف جامعه از ترس جانشان مجبور به سکوت می شوند ، و ضمن تضییع حقوقشان روز به روز بر مشکلات آن جامعه افزوده خواهد شد.

با آرزوی اینکه روزی برسد که تمامی افراد در جهان بصورت کاملا آزاد بتوانند نظرات و عقاید خودشان را مطرح کنند. آناجورجیا نیز امیدوار است تا بزودی این مشکل بوجود آمده در دانشگاه ایلیای تفلیس حل و فصل شود و اتفاق ناگواری برای کسی نیفتد.

5/5 (4 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور

عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا و حمایت مردم این کشور : به گزارش آناجورجیا و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *