اسباب بازی فروشی در تفلیس

اسباب بازی فروشی در تفلیس : با تلاش یکی از ایرانی های فعال نزدیک به یکسال است که یک مغازه مجهز اسباب بازی فروشی در شهر تفلیس پایتخت گرجستان مشغول به کار است. این مغازه در مرکز شهر تفلیس واقع شده و قیمت اسباب بازی های آن از قیمت تمام مغازه های دیگر در تفلیس کمتر است.

اسباب بازی فروشی در تفلیس

چند روز پیش بود که شنیدیم یک مغازه اسباب بازی فروشی در شهر تفلیس وجود دارد که قیمت اسباب بازی های آن به نسبت جاهای دیگر تفلیس بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

با توجه به قیمت بالای اسباب بازی در گرجستان کنجکاو شدیم که این چه مغازه ای است که قیمت های آن نسبت به مغازه های دیگر کمتر است.

پس از جستجو متوجه شدیم که در خیابان ” گامرکلی ( Gamrekeli ) ” نزدیک خیابان پکینی تفلیس یک مغازه مجهز و بزرگ با داشتن انواع اسباب بازی های متنوع، متعلق به یک ایرانی فعال مقیم گرجستان است.

تصمیم گرفتیم تا در این نوشته گزارشی از شرح حال این ایرانی فعال تهیه کنیم. پس با آناجورجیا همراه باشید.

1 – با سلام و وقت بخیر. مغازه بسیار خوبی دارید به شما تبریک می گوییم. امکان دارد خودتان را معرفی کنید؟

پاسخ : با سلام. من سعید توکلی هستم و نزدیک به دوسال است که در تفلیس پایتخت گرجستان زندگی می کنم و حدود پنجاه سال سن دارم.

2 – آیا با خانواده تان در تفلیس هستید؟

پاسخ : بله . با همسرم و تک فرزندم که پسر هست و حدود هفت سال سن دارد.

3 – اسم مغازه اسباب بازی فروشی شما در تفلیس چیست و چند وقت هست که فعال می باشد؟

پاسخ : اسم مغازه من ” تیکا تویز ( Tika Toys ) است و حدود یکساله که فعال است.

اسباب بازی فروشی تیکا تویز در تفلیس

اسباب بازی فروشی تیکا تویز در تفلیس

صاحب ایرانی یک اسباب بازی فروشی در گرجستان

4 – چرا قیمت اسباب بازی های شما به نسبت سایر مغازه های تفلیس و یا حتی گرجستان کمتر است؟

پاسخ : اغلب اسباب بازی های مغازه ما بصورت مستقیم از کشور چین وارد می شود و واسطه ها حذف شده اند و از طرف دیگر عقیده من سود کمتر و فروش بیشتر است.

5 – بسیار عالی. آیا مشتری های ایرانی نیز دارید؟

پاسخ : بله. ایرانی ها زیاد از مغازه ما خرید می کنند. ولی بیشتر مشتری های مغازه گرجی ها هستند.

6 – آیا به غیر از کشور چین ، اسباب بازی ساخت کشورهای دیگر هم دارید؟

پاسخ : اغلب اسباب بازی های موجود در جهان در حال حاضر ساخت کشور چین است ولی اسباب بازی های ایرانی نیز داریم که استقبال خیلی خوبی از آنها نشده است.

7 – امکان دارد بفرمائید که چرا استقبال خوبی از اسباب بازی های ایرانی نمی شود؟

پاسخ : بدلیل اینکه به نسبت اسباب بازی های چینی قیمت بالاتری دارند و گرجی ها و سایر مشتری ها تمایلی به پرداخت قیمت بالاتر ندارند.

8 – از کارتان راضی هستید؟ آیا این مغازه می تواند هزینه های جاری شما را در تفلیس پوشش دهد؟ البته اگر تمایل دارید میتوانید پاسخ دهید.

پاسخ : خداروشکر من راضی هستم و مغازه ام در این منطقه جا افتاده است چون به نسبت جاهای دیگر قیمت های مناسب تری دارم. حتی برخی از مشتری های ما از جاهای دورتر تفلیس برای خرید پیش من می آیند و مغازه ما صرفا یک مغازه محلی محسوب نمی شود.

9 – آیا فقط از طریق مغازه اسباب بازی های خودتان را می فروشید یا راه های دیگری نیز دارید؟

پاسخ : ارسال با پیک نیز داریم. هموطنان گرامی می توانند با عضویت در کانال تلگرام تیکا تویز ( https://t.me/tikatoys ) محصول خودشان را انتخاب کنند و برای آنها ارسال می کنیم. برای گرجی های عزیز نیز فعلا امکانی برای انتخاب اسباب بازی و ارسال با پیک نداریم ولی قصد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین اینترنتی را در آینده نزدیک داریم که مجهز به زبان های فارسی ، گرجی و انگلیسی باشد.

10 – بسیار سپاسگزاریم از اینکه در این گفتگو با آناجورجیا شرکت کردید. اگر مطلب خاصی است بفرمائید در غیر اینصورت با شما خداحافظی می کنیم.

پاسخ : با سپاس از شرکت آناجورجیا. برای تمامی هموطنان گرامی مقیم گرجستان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و شما را به خدا میسپارم.

با تشکر از این هموطن گرامی که در این گزارش ما را یاری دادند. برای حمایت از تجارت کلیه هموطنان گرامی در گرجستان می توانید با ما تماس بگیرید تا با حضور در محل کسب و کار شما گزارشی از آن تهیه کنیم.

در پایان این مصاحبه توجه شما عزیزان را به عکس های این مغازه اسباب بازی فروشی در تفلیس ( تیکا تویز ) جلب می کنیم :

 

5/5 (5 Reviews)

  نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *