خانه / اقامت گرجستان / اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری امروزه مورد توجه بسیاری از افراد و سرمایه گذاران واقع شده است. از مهمترین و بی نظیرترین مزیت های مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری نیز می توان به اخذ اقامت دائم این کشور و فرصت آشنایی با فرهنگ مردم گرجستان اشاره داشت.

 

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری یکی از معتبرترین و مطمئن ترین راه های مهاجرت به این کشور بوده و افرادی که قصد سرمایه گذاری در یکی از بهترین و با ثبات ترین اقتصادهای جهان را دارید می توانید کشور گرجستان را در اولویت های خود قرار دهید.

 

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که از مهمترین این مزایا میتوان به اخذ اقامت دائم این کشور اشاره کرد.

 

اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

آیا شما نیز به دنبال اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری هستید؟ آیا می دانید که از طریق سرمایه گذاری از چه مزایایی می توانید بهره مند شوید؟

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری
اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

از شما دعوت می کنیم که مطالب پیش رو خود را دنبال نموده و اطلاعات بسیار جالبی را در این خصوص به دست بیاورید.

کشور گرجستان یکی از زیباترین و دیدنی ترین کشورهای منطقه قفقاز بوده که این کشور با روسیه، ترکیه، آذربایجان و ارمنستان همسایه و هم مرز می باشد که با داشتن حدود چهار میلیون نفر جمعیت یکی از کم جمعیت ترین کشورهای جهان به شمار می آید.

پایتخت این کشور شهر تفلیس بوده و یکی از مهمترین و پربازدیدترین مقاصد گردشگری در این کشور بوده که سالانه میلیون ها گردشگر از این شهر بازدید می کنند.

مردم گرجستان به زبان گرجی صحبت می کنند و دین مسیحیت در این کشور بسیار رایج می باشد. کشور گرجستان دارای بهترین و موفق ترین شرایط اقتصادی بوده و به همین جهت شاهد مهاجرت بسیاری از افراد از کشورهای مختلف به سوی این کشور هستیم. افراد زیادی سالانه با استفاده از راه های مختلف قصد مهاجرت و اخذ اقامت این کشور را دارند که از مهمترین این راه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

– اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

– اخذ اقامت گرجستان از طریق ازدواج

اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت

اخذ اقامت گرجستان از طریق اشتغال

– اخذ اقامت گرجستان از طریق تحصیلی

شما نیز می توانید با توجه به شرایط موجود در اختیار خود، یکی از راه های اخذ اقامت گرجستان را انتخاب کرده و در اولین فرصت به دست آمده مهاجرت خود را به سوی این کشور انجام دهید.

 

دلایل اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

اخذ اقامت گرجستان با سرمایه گذاری یکی از مهمترین راه های مهاجرت به این کشور به شمار می آید به طوری که در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد مهاجرین به گرجستان از طریق سرمایه گذاری هستیم.

 

اگر شما نیز قصد اخذ اقامت گرجستان از این طریق را دارید می توانید با همکاران ما در وب سایت آناجورجیا تماس داشته باشید و سوال های متداول خود را در این خصوص مطرح نمایید.

 

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری باشند و از مهمترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

– میزان تولید ناخالص کشور : از مهمترین عوامل افراد برای مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری می توان به میزان تولید ناخالص این کشور اشاره کرد که در سال های اخیر این میزان به مقدار قابل توجهی افزایش یافته است و همین امر نیز توانسته اقتصاد بسیار پویایی را در گرجستان حاکم نماید.

 

– نرخ مالیات در گرجستان : توجه داشته باشید که از مهمترین دلایلی که بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری هستند، می توان به پایین بودن میزان نرخ مالیاتی در این کشور اشاره کرد به طوری که می توان گفت نرخ مالیاتی گرجستان با نرخ های مالیاتی کشورهای اروپایی قابل مقایسه نیست و بسیار کمتر می باشد.

 

– نرخ بیکاری در گرجستان : نرخ بیکاری در کشور گرجستان در سال 2018 میلادی حدود 10 درصد اعلام شده است این در حالی است که کشور گرجستان پتانسیل های زیادی را در زمینه های مختلف صنعت دارد و نیازمند سرمایه گذاران می باشد که بتوانند حرکتی را در چرخه اقتصادی این کشور داشته باشند.

 

شما نیز می توانید با توجه به دلایل ارائه شده در خصوص علت طرفداری جهت مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری تصمیم خود را مبنی بر مهاجرت اخذ نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن به این کشور بی نظیر در منطقه مهاجرت کنید.

 

مزیت های اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

یکی دیگر از مهمترین موارد و آیتم هایی که سبب شده است تا بسیاری از افراد به دنبال اخذ اقامت گرجستان از طریق بیزینسی باشند، مزیت های بسیار شگفت انگیزی می باشد که افراد می توانند از این طریق به دست بیاورند.

 

توجه داشته باشید که مزیت های اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری یکی از مهمترین وسوسه های حاضر برای بسیاری از افراد علاقه مند می باشد و شما نیز می توانید با در نظر گرفتن هر کدام از بندهای این مزایا تصمیم خود را در جهت اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری نهایی کنید.

 

اقامت دائم گرجستان از مزیت های سرمایه گذاری در این کشور
اقامت دائم گرجستان از مزیت های سرمایه گذاری در این کشور

 

از مهمترین مزایای اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 

– فرصت زندگی در یکی از زیباترین و بهترین کشورهای جهان

 

– فرصت آشنایی با فرهنگ گرجستان از نزدیک

 

– آشنایی کامل با زبان گرجی

 

– فرصت به دست آوردن سرمایه گذاری بسیار خوب در زمینه های مختلف

 

اخذ اقامت دائم گرجستان

 

– بهره مندی از بهترین خدمات تحصیلی

 

– ارسال دعوتنامه برای خانواده خود

 

– پیدا کردن راه های مختلف برای تجارت با بسیاری از کشورهای اروپایی

 

همانطور که ملاحظه می کنید مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد که افراد می توانند با انتخاب این راه از این مزیت ها بهره مند شوند.

 

به همین جهت توصیه میشود که فرصت طلایی به دست آمده را از دست ندهید و همین حالا اقدامات لازم برای اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری را انجام دهید تا بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به مهاجرت خود بپردازید.

 

همچنین شما می توانید قبل از سفرتان با برخی از موفق ترین سرمایه گذاران غیر بومی در این کشور نیز صحبت های لازم را انجام داده و با خیال راحت به فکر مهاجرت باشید.

 

شرایط لازم اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

کشور گرجستان نیز از افرادی که به دنبال اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری هستند بسیار استقبال نموده و شرایط بسیار آسان تری را برای مهاجرت آنها در نظر گرفته است تا از این طریق بتوانند توجه سرمایه گذاران را به سوی کشور خود جذب کنند.

 

طبق قوانین وضع شده در کشور گرجستان، افرادی که بتوانند حداقل مبلغ سیصد هزار دلار آمریکا را در این کشور سرمایه گذاری کنند می توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را در ابتدا به دست بیاورند.

 

توجه داشته باشید در صورتی که میزان سرمایه شما کمتر از سیصد هزار دلار باشد در این صورت برنامه اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری با موفقیت انجام نشده و گرجستان شما را به عنوان کارآفرین تلقی خواهد کرد. برای کارآفرین شرایط به مراتب دشوارتری برای اخذ اقامت وجود دارد.

 

مزیت های اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری
مزیت های اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

همچنین سرمایه گذاران بعد از مهاجرت خود می توانند از داده ها و اطلاعات اتاق بازرگانی این کشور و دریافت وام های بسیار کم بهره نیز بهره مند شوند. از مهمترین شرایط  اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 

– اخذ ویزای سرمایه گذاری کشور گرجستان ( برای اتباع کشورهایی که برای سفر به گرجستان نیاز به تهیه ویزا دارند مثل : اتباع کشور افغانستان )

 

– آشنایی با زبان انگلیسی یا گرجی برای داشتن مراوده های بسیار آسان

 

– نداشتن هیچ گونه سوء سابقه و سوء پیشینه در هیچ مقام دولتی و حقوقی

 

– ایجاد یک حساب بانکی در یکی از بانک های معتبر این کشور و واریز مبلغی در حدود سیصد هزار دلار به آن حساب

 

توجه داشته باشید که تمام امکانات و شرایط برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، در کشور گرجستان فراهم شده است و افراد علاقه مند به این موضوع می توانند بدون داشتن موانع بسیار سخت در راه به راحتی مهاجرت خود را به سوی این کشور شکل دهند.

 

همکاران ما در شرکت آناجورجیا می توانند تمام جزئیات مربوط به اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری را برای تان شرح دهند که بی شک در این صورت می توانید با آگاهی بالاتری اقدام به مهاجرت کنید.

 

برای دریافت هرگونه مشاوره و راهنمایی هم اکنون با ما در تماس باشید و به روز ترین اطلاعات در خصوص مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری را به دست بیاورید.

 

مدارک مورد نیاز جهت اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری

 

یکی از مهمترین گام های اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری ، ارائه مدارک بسیار معتبر می باشد که بسیاری از مهاجران به این موضوع اهمیت زیادی را قائل نیستند و همین امر نیز سبب می شود که درخواست آنها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در وهله اول با شکست رو به رو شود.

 

توجه داشته باشید که هر یک از مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری از ضروری ترین مدارک بوده و با نهایت دقت آنها را تهیه و ارائه دهید یا در صورت عدم توانایی در این زمینه بهتر است به مانند دیگران از یک وکیل باتجربه گرجستانی استفاده کنید که آناجورجیا می تواند در این امر به شما کمک کند.

 

ارائه مشاوره های رایگان در زمینه های مختلف سرمایه گذاری در گرجستان توسط کارشناسان باتجربه آناجورجیا
ارائه مشاوره های رایگان در زمینه های مختلف سرمایه گذاری در گرجستان توسط کارشناسان باتجربه آناجورجیا

 

از مهمترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 

– ارائه صورت حساب بانکی سه سال اخیر در کشور خودتان

 

-ارائه یک بیزینس پلن ( طرح اقتصادی ) در زمینه سرمایه گذاری خودتان

 

– ارائه مدراک و اسناد معتبر مبنی بر سرمایه گذاری مستقیم در گرجستان به میزان حداقل سیصد هزار دلار آمریکا

 

– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه بیماری و اخذ بیمه خدمات پزشکی

 

– ارائه گواهی اشتغال یا سوابق سرمایه گذاری در کشور خودتان

 

– ارائه گواهی مبنی بر نداشتن سوء پیشینه موثر کیفری

 

– ارائه مدرک زبان انگلیسی ، روسی یا گرجی ( در صورت وجود )

 

– ارائه رزومه بسیار قوی از سوابق کاری خودتان

 

– ارائه دعوتنامه در صورت وجود داشتن از یک شرکت یا یک شریک تجاری در گرجستان

 

– ارائه اصل و کپی تمام مدارک شناسایی به همراه پاسپورت

 

– اخذ ویزای سرمایه گذاری و پرداخت هزینه های مربوط به اخذ این ویزا برای اتباع کشورهایی که برای سفر به گرجستان نیاز به تهیه ویزا دارند.

 

همچنین افرادی که به دنبال مهاجرت به گرجستان از طریق سرمایه گذاری هستند می توانند با مراجعه به سفارت خانه کشور گرجستان به شکل حضوری یا اینترنتی در مورد تمام مدارک مورد نیاز در جهت سرمایه گذاری و مهاجرت اطلاعات لازم را به دست بیاورند و افراد همچنین می توانند با داشتن یک مشاوره بسیار با تجربه در این زمینه، بدون بروز هیچ گونه مشکلی بتوانند سفر و مهاجرت خود را به این کشور شکل دهند.

 

با تغییرات بسیار گسترده در قوانین کشور گرجستان، ممکن است برخی از شرایط و مدارک در سال های اخیر تغییر یافته باشد به همین جهت توصیه می شود که حتما یک مشاوره ی بسیار خوبی را در این راه به همراه داشته باشید تا شما را به خوبی راهنمایی کرده و آگاهی های لازم را گوشزد نماید.

سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز و املاک گرجستان از سرمایه گذاری های مطمئن
سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز و املاک گرجستان از سرمایه گذاری های مطمئن

 

انواع سرمایه گذاری در گرجستان

 

توصیه می شود که در صورت داشتن هدف برای اخذ اقامت گرجستان ، از شهرهای باتومی و تفلیس در این کشور اقدام به سرمایه گذاری کنید چرا که فرصت های بسیار خوبی را در این دو شهر گرجستان می توانید به دست بیاورید. از مهمترین زمینه ها و انواع سرمایه گذاری در کشور گرجستان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

– اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت گردشگری :

 

کشور گرجستان دارای جاذبه های دیدنی بسیار شگفت انگیزی می باشد که این امر افراد سرمایه گذار را در جهت تاسیس بهترین و لوکس ترین رستوران ها و هتل ها وا داشته است.

 

به طوری که شما نیز می توانید در این صنعت سرمایه گذاری نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد چند برابر شدن سرمایه اولیه خود باشید.

 

این کشور توریستی بستر بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاری افراد بومی و غیر بومی به وجود آورده است و از کمترین ریسک ممکن نیز برخوردار خواهد بود.

 

– اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت مواد غذایی :

 

یکی از مهمترین سرمایه گذاری ها در گرجستان به شمار می آید به طوری که شما می توانید با سرمایه گذاری در تولیدات لبنیاتی و تخم مرغ، در کوتاه ترین زمان ممکن از سود و سرمایه بیشتری برخوردار باشید.

 

توجه داشته باشید که زمینه و بستر بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری در این حوزه وجود دارد.

 

– اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی :

 

کشور گرجستان با داشتن زمین های کشاورزی بسیار پهناور خود می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری باشد و البته اشاره به این نکته نیز حائز اهمیت است که دولت گرجستان نیز حمایت های بسیار زیادی را از این گونه سرمایه گذاران دارد تا بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن تولیدات ناخالص ملی خود را افزایش داده و یکی از قوی ترین اقتصاد را در منطقه به خود اختصاص دهد.

 

اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی
اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در صنعت کشاورزی

 

سرمایه گذاری در زمینه ساخت و ساز ، بازیافت زباله در گرجستان و ….. نیز از دیگر فرصتهای سرمایه گذاری در این کشور شمرده می شوند. در مقاله ” فرصتهای سرمایه گذاری در گرجستان ” می توانید شرایط سرمایه گذاری در این کشور را مفصل تر دنبال کنید. اینجا فقط یک خلاصه نویسی ساده انجام شده است برای آشنایی بیشتر شما عزیزان. مقاله مذکور را می توانید از اینجا دنبال کنید.

5/5 (2 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

سرمایه گذاری در کشور گرجستان

سرمایه گذاری در کشور گرجستان

سرمایه گذاری در کشور گرجستان : سرمایه گذاری و فرصت های مناسب آن در کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *