خانه / اخبار / اخبار گرجستان / اخبار گرجستان و آخرین خبرها

اخبار گرجستان و آخرین خبرها

اخبار گرجستان و آخرین خبرها : می توانید با مرور روزانه وب سایت آناجورجیا از آخرین اخبار گرجستان باخبر شوید. ما سعی می کنیم تا تازه ترین خبرها درباره گرجستان را خیلی سریع در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. آخرین اخبار گرجستان را از منابعی همچون خبرگزاری های داخلی گرجستان، رادیو و تلویزیون گرجستان ، روزنامه های پرتیراژ گرجستان و سایر منابع موثق دریافت می کنیم و در کوتاهترین زمان ممکن با ترجمه آنها به فارسی ، آنها را منتشر خواهیم کرد.

آخرین اخبار گرجستان

آخرین اخبار گرجستان را اعم از : اخبار سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی و هنری را در کوتاه ترین زمان ممکن از خبرگزاری های داخلی گرجستان ، رادیو و تلویزیون گرجستان ، روزنامه های کثیرالانتشار و سایر منابع موثق گرجی دریافت می کنیم و در سریع ترین زمان ممکن با ترجمه این خبرها به زبان فارسی، آنها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

کلیه اخباری که در وب سایت آناجورجیا درباره کشور گرجستان منتشر می شود در ابتدای آن منبع ذکر می گردد، مثلا نوشته می شود : ” به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری …… ” بنابراین چون منبع خبر در ابتدای آن ذکر می شود، هیچکدام از اخبار منتشره در این وب سایت از قول ما و یا خیال بافی های ما نیست و از منابع کاملا موثق در کشور گرجستان دریافت و ترجمه می شود.

اخبار گرجستان و آخرین خبرها
اخبار گرجستان و آخرین خبرها

لازم به ذکر است که هیچکدام از اخبار منتشره در وب سایت آناجورجیا جهت گیری این شرکت و یا توهین به شخص، شرکت ، نژاد یا فرهنگ و ادیان خاصی نیست ، بلکه صرفا یک ترجمه خبری منتشر شده است.

ما نمی توانیم ترجمه خبرها را با سانسور و یا با تغییر منتشر کنیم زیرا وقتی به نقل از یک خبرگزاری در وب سایتی مطلبی گذاشته می شود، اگر تغییر یا سانسوری در آن ایجاد شود ، خبرگزاری مذکور می تواند از نظر قانونی نسبت به شرکت آناجورجیا اعلام جرم کند.

بنابراین هر آنچه که ما می بینیم ترجمه کرده و در وب سایت آناجورجیا و در بخش اخبار گرجستان می گذاریم.

قوانین مربوط به انتشار اخبار گرجستان در وب سایت آناجورجیا

-) هر زمانی که مدیر عامل شرکت آناجورجیا صلاح بدانند، که انتشار خبری ممکن است توهین به شخص، شرکت، نژاد یا فرهنگ و ادیان خاصی می باشد ، میتوانند از انتشار آن در وب سایت آناجورجیا جلوگیری کنند.

بنابراین یا خبری منتشر نمی شود بدلایل مذکور و یا انتشار آن قطعا بدون سانسور یا تغییر خواهد بود.

-) در صورتی که صلاح بدانیم که انتشار خبری می تواند باعث تضعیف شدید روحیه مخاطبان ما شود، از انتشار آن جلوگیری می کنیم.

بنابراین ممکن است خبری درباره گرجستان در یک وب سایت دیگری باشد ولی در وب سایت آناجورجیا منتشر نشود که دلایل مذکور در این بخش باعث عدم انتشار برخی از اخبار می شود.

-) در صورتی که صلاح بدانیم که انتشار خبری می تواند باعث آموزش و یا فراگیر شدن برخی اعمال مجرمانه مانند : کلاهبرداری ، دزدی، قتل و یا ….. می شود از انتشار آن جلوگیری خواهیم کرد.

امیدواریم که در آینده ای نزدیک به یک خبرگزاری مهم فارسی زبان درباره کشور گرجستان تبدیل شویم و بتوانیم از این طریق آگاهی را به تمام فارسی زبانان ساکن گرجستان برسانیم.

در صورتی که شما خبری خاص مدنظرتان است و یا شایعه ای شنیده اید درباره کلیه مواردی که مربوط به کشور گرجستان می شود، می توانید در اسرع وقت با کارشناسان آناجورجیا تماس بگیرید تا شما را از صحت و سقم خبر یا شایعه مذکور مطلع کنیم.

همراهان گرامی آناجورجیا می توانید آخرین اخبار گرجستان را از طریق این لینک دنبال کنید.

5/5 (3 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

کاهش تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت

تعداد مسافران فرودگاه های گرجستان کاهش یافت : به گزارش آناجورجیا و به نقل از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *