خانه / املاک گرجستان / اجاره خانه در گرجستان / اجاره روزانه خانه در گرجستان

اجاره روزانه خانه در گرجستان

اجاره روزانه خانه در گرجستان : با توجه به سفر بسیاری از گردشگران خارجی به کشور گرجستان ، تقاضا برای اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. زیرا برخی از گردشگران خارجی علاقه ای به گذراندن اوقات فراغت در هتل یا مسافرخانه های کوچک نیستند و در طول سفر خودشان فصد آسایش و راحتی بیشتری دارند.

اجاره روزانه خانه در گرجستان

اجاره روزانه خانه در گرجستان بیشتر در شهرهای تفلیس و باتومی دارای تقاضا هستند و در سایر شهرهای توریستی گرجستان اغلب گردشگران خارجی هتل را ترجیح می دهند.

اما واقعا سوال اینجاست که چرا تقاضا برای اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان به نسبت سال های قبل افزایش چشمگیری داشته است؟

اجاره روزانه خانه در گرجستان
اجاره روزانه خانه در گرجستان

از دیدگاه ما قیمت هتل در شهرهای تفلیس و باتومی به نسبت سایر شهرها و مناطق گرجستان گران است. علت گران بودن خدمات هتل ، هاستل و مسافرخانه های کوچک و بزرگ در برخی نقاط گرجستان بالابودن هزینه های انرژی است.

هزینه برق و گاز در گرجستان بالاست. به خصوص هزینه گاز خیلی نجومی است. زیرا گرجستان گاز مصرفی خودش را از جمهوری آذربایجان و روسیه وارد می کند.

از طرف دیگر فصلی بودن دوران توریست و گردشگری در شهرهای تفلیس و باتومی باعث افزایش قیمت هتل ها شده است.

شهرهای بزرگ و توریست پذیری به مانند : تفلیس و باتومی در فصل های سرد سال فاقد توریست هستند زیرا هنوز زیرساخت های لازم را جهت ورزش های زمستانی ایجاد نکرده اند.

در صورتی که در بسیاری از کشورهای توریست پذیر جهان برای فصول سرد سال نیز برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت لازم برای گردشگران خارجی انجام گرفته است.

امروزه صنعت توریسم و گردشگری جزو پردرآمدترین بیزینس های جهان محسوب می شود که هر دولتی بایستی به فکر سرمایه گذاری و ایجاد زیر ساخت لازم در آن باشد. شاید به همین دلایل است که اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان تقاضای زیادی را به خود اختصاص داده است.

اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان

به یاد داشته باشید که اجاره روزانه آپارتمان به مراتب از اجاره روزانه خانه در گرجستان بهتر است. زیرا آپارتمان ها معمولا در نقاط مرکزی شهر ساخته می شوند که امکانات رفاهی آن نیز به نسبت خانه بهتر است.

در ضمن احتمال نوساز بودن آپارتمان ها به نسبت خانه ها خیلی بیشتر است.

بنابراین سعی کنید اگر قصد اجاره روزانه خانه در گرجستان را دارید نکات ایمنی آن را نیز در نظر داشته باشید. هرچند که گرجستان جزو امن ترین کشورهای حوزه قفقاز شناخته می شود ، ولی به برخی از نکات مهم جهت ایمنی سفر به گرجستان توجه لازم را داشته باشید.

قوانین اجاره روزانه خانه در گرجستان

1 – اگر قصد رزرو خانه یا آپارتمانی را در گرجستان دارید بایستی حتما چند روز قبل از سفرتان آن را رزرو کنید. رزرو تنها با گفتن و یا بستن قرارداد احتمال کمی دارد زیرا اعتمادی به آن نیست. اگر مبلغی هرچند ناچیز را بتوانید در ابتدا پرداخت کنید ، می توانید از رزرو قطعی آن مطمئن باشید.

زیرا گرجی ها نسبت به پرداخت پول در ابتدا جهت رزرو خانه یا آپارتمان حساس هستند و معمولا گارانتی می خواهند.

مشکلی که اغلب گریبان گیر شرکت آناجورجیا هست همین مورد می باشد. برخی از ایرانی های گرامی با تماس با مجموعه آناجورجیا خواهان رزرو خانه یا آپارتمان بدون پیش پرداخت هستند و اغلب می گویند چگونه می توان اعتماد کرد.

اول اینکه خدمت این چنین افراد با ذهنیت منفی عرض می کنیم که اگر اعتمادی به مجموعه ما نیست پس چرا با ما تماس گرفته اید؟

دوم اینکه کسی برای 50 یا 100 دلار آمریکا پیش پرداخت فرار نمی کنه بره اروپا. چون پول یک سر بلیط هواپیما و یا حتی اتوبوس هم نمیشه.

بنابراین چشم هارو باید شست و جور دیگر باید دید. آناجورجیا تنها در صورتی قادر به ارائه خدمات در زمینه اجاره آپارتمان در گرجستان است که در ابتدا پیش پرداخت انجام شود. در غیر اینصورت قادر به ارائه خدمات در زمینه اجاره روزانه خانه در گرجستان نیستیم.

2 – معمولا هر ساعتی وارد خانه یا آپارتمان شوید ، آن روز نیز محاسبه می شود بعنوان یک روز کامل. برای مثال اگر ساعت هفت شب وارد یک خانه اجاره ای شوید آن روز نیز بصورت کامل محاسبه می شود.

3 – در صورت شکستن یا آسیب رساندن به وسایل داخلی منزل مسئولیت پرداخت خسارت آن بعهده مستاجر است. بنابراین قبل از تحویل خانه حتما کلیه وسایل را با دقت چک کنید. در صورتی که قصد گرفتن خدمات از شرکت آناجورجیا در زمینه اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان هستید ، دقت کنید که شرکت ما در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

ادامه قوانین اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان

4 – خدمات اجاره روزانه خانه در گرجستان توسط شرکت آناجورجیا فقط در شهرهای تفلیس و باتومی انجام می گیرد و در سایر شهرهای دیگر گرجستان می توانیم برای شما عزیزان هتل خوب و با قیمت مناسب رزرو کنیم.

5 – آفر ویژه شرکت آناجورجیا جهت ارائه خدمات اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان ، ترانسفر فرودگاهی رایگان است. البته اگر با اتوبوس به گرجستان آمده اید ، ترانسفر رایگان از ترمینال اتوبوسرانی هم انجام می پذیرد.

6 – از گذاشتن پول یا اشیای گران قیمت در داخل خانه یا آپارتمان اجتناب کنید. هرچند که گرجستان کشور بسیار امنی است ولی احتیاط شرط اساسی عقل است. شرکت آناجورجیا هیچ گونه مسئولیتی در زمینه گم شدن پول یا اشیای گران قیمت شما در داخل خانه اجاره ای ندارد.

اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان
اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان

ولی حاضر به همکاری در زمینه سپردن پول یا اشیای قیمتی شما به جعبه های امن بانک ها و برخی از موسسات امن در این زمینه هستیم.

7 – ارائه فتوکپی از مدارک شناسایی ( فتوکپی صفحه اول پاسپورت ) کلیه افرادی که قصد اقامت در خانه اجاره ای را دارند ، الزامی است.

8 – از گرفتن خدمات در زمینه اجاره روزانه خانه در گرجستان از هرکسی پرهیز کنید.

شرکت آناجورجیا ضمن آرزوی سفری پرخاطره و جذاب برای همه شما عزیزان به کشور زیبا و سرسبز گرجستان ، توصیه می کند موارد مذکور را درباره اجاره روزانه آپارتمان در گرجستان به دقت مطالعه کنید.

حتی اگر خدماتی را در زمینه اجاره روزانه خانه در گرجستان از ما دریافت نکرده اید در صورت بروز اتفاق یا حادثه ای ناخوشایند می توانید با ما تماس و یا بلافاصله با سفارت کشور مطبوع خودتان در گرجستان تماس بگیرید و یا به پلیس گرجستان مراجعه کنید.

5/5 (5 Reviews)

درباره ی Anageorgia LTD

شرکت آناجورجیا به شماره ثبت 439412967 ، ثبت شده در کشور گرجستان یک شرکت خدمات مهاجرتی در گرجستان محسوب می شود که آماده ارائه خدمات در زمینه های : تحصیل در گرجستان ، خرید ملک در گرجستان ، اخذ اقامت گرجستان ، امورات مربوط به ثبت شرکت در گرجستان ، مشاوره در زمینه سرمایه گذاری در گرجستان ، برگزاری تورهای گرجستان و انجام کلیه امورات حقوقی در کشور گرجستان. شرکت آناجورجیا با داشتن دو وکیل باتجربه و پرسنلی دلسوز همواره خدمتگزار شما عزیزان است.

مطلب پیشنهادی

خرید خانه های لوکس در گرجستان

خرید خانه های لوکس در گرجستان

خرید خانه های لوکس در گرجستان خرید خانه های لوکس در گرجستان توسط افراد خارجی …

2 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید. رزرو یا اجاره خانه در گرجستان مثل هتل واچر دارد ؟

    • با سلام و وقت بخیر.
      بله می توانیم برای شما واچر رسمی صادر کنیم ولی لازمه ان این است که کل مبلغ اجاره روزانه در ابتدا پرداخت شود. موفق باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *