آتش سوزی در شهر تفلیس حادثه آفرید

آتش سوزی در شهر تفلیس حادثه آفرید : متاسفانه با خبر شدیم که انبار مجموعه هایپرمارکت های گودویل ( Goodwill ) در منطقه دیدی دیقومی تفلیس بر اثر طوفان شدید شب گذشته آتش گرفته و خسارات زیادی را بدنبال داشته است.

آتش سوزی در شهر تفلیس در انبار گودویل 

به گزارش آناجورجیا و به نقل از خبرگزاری اینترپرس نیوز گرجستان، بر اثر طوفان شدید شب گذشته در شهر تفلیس پایتخت گرجستان انبار هایپرمارکت گودویل در منطقه دیدی دیقومی دچار حادثه آتش سوزی شد و خسارات زیادی را ایجاد کرد.

گزارش ها حاکی از آن است که تاکنون بر اثر این آتش سوزی یک نفر زخمی شده ولی تلفات جانی تاکنون گزارش نشده است.

خسارت های ناشی از این آتش سوزی در تفلیس بیشتر مالی بوده است.

آتش سوزی در انبار گودویل تفلیس

آتش سوزی در انبار گودویل شهر تفلیس

گودویل به مانند شرکت هایی همچون کارفور جزو فروشگاه های هایپرمارکت زنجیره ای در گرجستان محسوب می شوند که شعبات متعددی دارند.

متاسفانه آتش سوزی شب گذشته در انبار هایپرمارکت گودویل در منطقه دیدی دیقومی تفلیس که جزو بزرگترین های هایپرمارکت پایتخت گرجستان هم محسوب می شود خسارات مالی فراوانی را بجای گذاشته است.

به گفته کارشناس ها این آتش سوزی از جایی آغاز شده است که :

یک تیر چراغ برق بر اثر طوفان شدید شب گذشته در تفلیس بر روی انبار هایپرمارکت سقوط می کند و موجبات آتش سوزی را فراهم کرده است.

شدت طوفان شب گذشته در تفلیس پایتخت گرجستان به حدی بود که حتی در و پنجره محکم ترین ساختمان ها را هم به لرزه درآورد و باعث حوادثی هم در شهر تفلیس شده است که این آتش سوزی یکی از این حوادث بود.

سرانجام این آتش سوزی که وسعتی در حدود 1800 مترمربع را در بر گرفت توسط 23 آتش نشان تفلیس مهار شد. در این حادثه یک نفر مجروح شد ولی خوشبختانه تلفات جانی از این آتش سوزی تاکنون گزارش نشده است.

امیدواریم که دیگر شاهد وقوع چنین حوادث تلخی نباشیم.

5/5 (3 Reviews)

  نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *